LionSTEEL to marka z włoskim rodowodem. Zlokalizowana w zagłębiu nożowym w Maniago już od ponad 50 lat produkuje noże niosące ze sobą wiele autorskich rozwiązań i innowacji. Zarówno noże składane jak i noże z ostrzem stałym wytwarzane są w różnorodnych konfiguracjach materiałowych. Oferta zawiera noże do użytku codziennego, użytku outdoorowego i survivalowego.

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Dostępność
  Cena

   Kabura Kydex do noża LionSTEEL H1 Czarna

   $35,76 brutto, ( $29,07 netto )
   Kabura Kydex do noża LionSTEEL H1 Czarna to opcjonalna, oryginalna kabura z tworzywa sztucznego dla noży serii H1 wyposażanych standardowo w pochwy skórzane. Kabura Kydex do noża LionSTEEL H1 Czarna stanowi idealne uzupełnienie zestawu jako zamiennik dla pochwy skórzanej na mniej sprzyjające warunki atmosferyczne, tam gdzie nóż ma częsty kontakt z wodą lub zabrudzeniami. Jest łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i nie wymaga częstej pielęgnacji. Kabura montowana jest do pasa za pomocą dwóch elastycznych przelotek w pozycji horyzontalnej. Posiada też piny przelotowe, dzięki którym zamotujemy nóż do plecaka.

   Kabura Kydex do noża LionSTEEL H2 Czarna

   $35,76 brutto, ( $29,07 netto )
   Kabura Kydex do noża LionSTEEL H2 Czarna to opcjonalna, oryginalna kabura z tworzywa sztucznego dla noży serii H2 wyposażanych standardowo w pochwy skórzane. Kabura Kydex do noża LionSTEEL H2 Czarna stanowi idealne uzupełnienie zestawu jako zamiennik dla pochwy skórzanej na mniej sprzyjające warunki atmosferyczne, tam gdzie nóż ma częsty kontakt z wodą lub zabrudzeniami. Jest łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i nie wymaga częstej pielęgnacji. Kabura montowana jest do pasa za pomocą dwóch elastycznych przelotek w pozycji horyzontalnej. Posiada też piny przelotowe, dzięki którym zamotujemy nóż do plecaka.

   Koralik LionSTEEL TIP BL Small Titanium Pearl Blue

   $35,76 brutto, ( $29,07 netto )
   Koralik LionSTEEL TIP BL Small Titanium Pearl Blue powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na niebiesko tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.

   Koralik LionSTEEL TIP BR Small Titanium Pearl Bronze

   $35,76 brutto, ( $29,07 netto )
   Koralik LionSTEEL TIP BR Small Titanium Pearl Bronze powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na brązowo tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.
   Czytaj dalej

   Koralik LionSTEEL TIP GY Small Titanium Pearl Grey

   $35,76 brutto, ( $29,07 netto )
   Koralik LionSTEEL TIP GY Small Titanium Pearl Grey powstał jako estetyczny i funkcjonalny dodatek do noża latarki lub breloka. TIP (Small Titanium Pearl) wykonany został z anodyzowanego na szaro tytanu i składa się z dwóch części. Śruba z rozpierakiem pozwala na zablokowanie i ukrycie paracordu wewnątrz koralika i tworzy estetyczne zakończenie noża, latarki czy breloka. Zawieszony na nożu czy latarce pomoże w wyjęciu noża z kieszeni lub pochwy albo przedłużając chwyt małej latarki.
   Czytaj dalej

   Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool

   $112,56 brutto, ( $91,51 netto )
   Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool to bardzo wygodny zestaw podstawowych narzędzi zawsze w zasięgu ręki w formie bardzo estetycznego, niewielkiego i lekkiego breloka do kluczy , który można przypiąć do kluczy lub plecaka. Narzędzie Brelok LionSTEEL Eggie EG-GY Multitool wykonany został z tytanu w kolorze szarym o owalnej konstrukcji, tworzącej podczas prac rękojeść narzędzia a same narzędzia (bity) wewnątrz ze stali nierdzewnej. W zestawie znajdują się wkrętaki typu torx w najczęściej stosowanych rozmiarach w nożach składanych (T6, T8, T10+T15), wkrętak płaski, zbijak do szyb i nóż, które możemy dowolnie wymieniać w magnetycznym gnieździe rękojeści oraz karabińczyk, który może zostać zdemontowany i sam stać się narzędziem.

   Narzędzie Brelok LionSTEEL KKR 68 Torx T6 i Torx T8

   $18,00 brutto, ( $14,63 netto )
   Narzędzie Brelok LionSTEEL KKR 68 Torx T6 i Torx T8 to zestaw kluczy typu torx do większości noży LionSTEEL. KKR 68 to brelok z bitami Torx T6 i Torx T8 do pozycjonowania lub montażu/demontażu płetwy (flippera) w nożach LionSTEEL z systemem ReF, kołków i klipsa T.R.E. Może być również stosowany do wszystkich innych noży z Torx T8 i Torx T6. Pozwoli wyregulować piwot, dokręcić śrubki rękojeści. Może być zawsze pod ręką dzięki kółku do noszenia przy kluczach.

   Narzędzie LionSTEEL HY 68 Torx T6 + Torx T8 + Klucz 1/4″

   $27,60 brutto, ( $22,44 netto )
   Narzędzie LionSTEEL HY 68 Torx T6 + Torx T8 + Klucz 1/4" to zestaw kluczy do większości noży LionSTEEL i innych. HY 68 to narzędzie serwisowe z bitami Torx T6 i Torx T8 oraz kluczem płaskim do pozycjonowania lub montażu/demontażu płetwy (flippera) w nożach LionSTEEL z systemem ReF, kołków i klipsa T.R.E. Może być również stosowany do wszystkich innych noży z Torx T8 i Torx T6. Pozwoli wyregulować piwot, dokręcić śrubki rękojeści lub klips. Można nim także wykręcić zbijak do szyb w modelu MYTO lub inną śrubę płaską 1/4".

   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GR Green

   $6,72 brutto, ( $5,46 netto )
   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GR Green powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GY Grey

   $6,72 brutto, ( $5,46 netto )
   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 GY Grey powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 SN Sand

   $6,72 brutto, ( $5,46 netto )
   Naszywka LionSTEEL PATCH-1 SN Sand powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Naszywka PVC LionSTEEL PATCH-1 LS Black

   $6,72 brutto, ( $5,46 netto )
   Naszywka PVC LionSTEEL PATCH-1 LS Black powstała z myślą o miłośnikach marki. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.