Kubki na użytek domowy i outdoorowy. W ofercie naczynia zarówno dla domatorów i dla miłośników kuchni na świeżym powietrzu. Kubki z różnorodnych materiałów i z ulubionymi motywami, grafikami itd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dostępność

  Kubek Polish Knifemakers 350 ml

  49,00  brutto, ( 39,84  netto )
  Kubek Polish Knifeamkers 350 ml to eleganckie naczynie użytku domowego. Grafika na ścianie kubka to hołd dla ogromnej społeczności utalentowanych rzemieślników z Polski i fanów ich twórczości. Kubek w stonowanej czarno - białej kolorystyce posiada wygodne ucho chwytne. Pojemność 350 ml pozwala na dłuższą chwilę relaksu przy porcji ulubionej kawy lub herbaty.

  Kubek z motywem Stopa Wędrowca 350 ml

  49,00  brutto, ( 39,84  netto )
  Kubek z motywem Stopa Wędrowca 350 ml to eleganckie naczynie użytku domowego. Przedstawiający ulubiony motyw podróżników, wędrowców i włóczęgów zachęca do zasłużonego wypoczynku i relaksu w zaciszu domowym przy porcji ciepłego napoju. Pyszna herbata, czy aromatyczna kawa w ulubionym naczyniu to swoista nagroda po włóczędze terenowej, uspokajająca emocje, pozwalająca na wyciszenie się i łagodne przejście do codzienności. Kubek z motywem Stopa Wędrowca używany w trakcie pracy biurowej czy innej, to przypomnienie i obietnica rychłego powrotu na utarte i nowe szlaki.