Akcesoria BPS Knives. Zestawy do ostrzenia i pielęgnacji noży i inne akcesoria z oferty ukraińskiego producenta.

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Dostępność
Cena

  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SHCOMP Brązowa uniwersalna

  69,00  brutto, ( 56,10  netto )
  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SHCOMP Brązowa uniwersalna to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SHCOMP wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami i tłoczonym logo producenta, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści i zwężający się w miejscu trzymania głowni. Noszona jest w pozycji pionowej. Pasuje do modelu producenta BS3 ale także do produktów innych marek o podobnych wymiarach (np Mora Companion).

  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Czarna uniwersalna z krzesiwem

  119,00  brutto, ( 96,75  netto )
  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Czarna uniwersalna z krzesiwem to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SH07 wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści dla pewnego i bezpiecznego przenoszenia noża. Noszona jest w pozycji pionowej i wyposażona w szlufkę typu dangler. Pasuje między innymi do modeli producenta BK06, HK5, HK6 i innych noży o podobnych rozmiarach (Mora Garberg, Mora 2000). Pochwa dostarczana z krzesiwem w specjalnie na nie wykonanej szlufce.

  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH06 Brązowa uniwersalna

  69,00  brutto, ( 56,10  netto )
  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH06 Brązowa uniwersalna to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SH06 wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści dla pewnego i bezpiecznego przenoszenia noża. Noszona jest w pozycji pionowej i wyposażona w szlufkę typu dangler. Pasuje do modelu producenta BK06 ale także do produktów innych marek o podobnych wymiarach (np Mora).

  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Czarna

  59,00  brutto, ( 47,97  netto )
  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Czarna została stworzona do przenoszenia noża na szyi. Pochwa wykonana jest z grubej skóry i ozdobiona jest jasnymi, nylonowymi szwami oraz tłoczonym logo producenta. Wyposażona została w długą linkę i piny przelotowe do innych form mocowania. Można na przykład umocować ją do pasa w pozycji horyzontalnej i nosić w niej niewielki fixed lub smukły folder.

  Torba bawełniana na chrust BPS Knives Bushcraft

  139,00  brutto, ( 113,01  netto )
  Torba bawełniana na chrust BPS Knives Bushcraft to łatwe i przyjemne zbieranie drewna na survivalowe ognisko. Torba wykonana z mocnego płótna bawełnianego z uchwytami z grubej skóry, ułatwi zbieranie chrustu tam, gdzie istnieje częsta potrzeba przemieszczania się. W dodatku wystarczy jedna ręka do przenoszenia, by druga mogła podnosić kolejne kawałki drewna. Z uwagi na swoją konstrukcję, może też posłużyć jako prowizoryczna półka rozciągnięta miedzy gałęziami.

  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Brązowa

  59,00  brutto, ( 47,97  netto )
  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Brązowa została stworzona do przenoszenia noża na szyi. Pochwa wykonana jest z grubej skóry i ozdobiona jest jasnymi, nylonowymi szwami oraz tłoczonym logo producenta. Wyposażona została w długą linkę i piny przelotowe do innych form mocowania. Można na przykład umocować ją do pasa w pozycji horyzontalnej i nosić w niej niewielki fixed lub smukły folder.

  Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie

  159,00  brutto, ( 129,27  netto )
  Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie to idealne rozwiązanie podczas kempingu, górskiej wyprawy czy leśnego obozu przetrwania. Dzięki niemu, Twój nóż pozostanie zawsze ostry i gotowy do dalszych działań. Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie to kompaktowe opakowanie zawierające trzy kamienie do ostrzenia (gradacja 80, 240 i 800), pastę polerską (5-3 mikronów) oraz pas skórzany do wygładzania krawędzi tnącej. Całość zapakowana jest w gustowny, nylonowy pokrowiec.

  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Brązowa uniwersalna z krzesiwem

  119,00  brutto, ( 96,75  netto )
  Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Brązowa uniwersalna z krzesiwem to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SH07 wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści dla pewnego i bezpiecznego przenoszenia noża. Noszona jest w pozycji pionowej i wyposażona w szlufkę typu dangler. Pasuje między innymi do modeli producenta BK06, HK5, HK6 i innych noży o podobnych rozmiarach (Mora Garberg, Mora 2000). Pochwa dostarczana z krzesiwem w specjalnie na nie wykonanej szlufce.

  Torba Biodrowa BPS Knives Czarna

  119,00  brutto, ( 96,75  netto )
  Torba biodrowa BPS Knives to dodatkowa, bardzo pojemna kieszeń gdy nagle potrzeba więcej miejsca. Zapinana do pasa w pozycji złożonej, zajmuje mało miejsca i jest wygodnym estetycznym dodatkiem ubioru. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem przy jednoczesnej potrzebie wolnych rąk, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Torba wykonana jest przewiewnego płótna i skóry.

  Torba skórzana BPS Knives na ramię z pochwą na nóż

  299,00  brutto, ( 243,09  netto )
  Torba skórzana BPS Knives zna ramię z pochwą na nóż to przemyślane rozwiązanie na outdoor, bushcraft, survival. Wykonana została z mocnej skóry a jej dopinany sprzączkami nylonowy pas pozwala nosić ją na ramieniu lub przez ramię. Torba nie posiada zapięcia by ułatwić szybki dostęp do jej komory podczas zbierania grzybów czy szyszek na rozpałkę. Po zewnętrznej stronie posiada także pochwę na nóż wszytą w taki sposób, by narzędzie było zawsze pod ręką gdy jest potrzebne. Pochwa pasuje do noży z głownią stałą o długości całkowitej około 200-230 mm (przykłady poniżej).