Akcesoria BPS Knives. Zestawy do ostrzenia i pielęgnacji noży i inne akcesoria z oferty ukraińskiego producenta.

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Dostępność
  Cena

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SHCOMP Brązowa uniwersalna

   69,00  brutto, ( 56,10  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SHCOMP Brązowa uniwersalna to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SHCOMP wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami i tłoczonym logo producenta, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści i zwężający się w miejscu trzymania głowni. Noszona jest w pozycji pionowej. Pasuje do modelu producenta BS3 ale także do produktów innych marek o podobnych wymiarach (np Mora Companion).

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH06 Brązowa uniwersalna

   69,00  brutto, ( 56,10  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH06 Brązowa uniwersalna to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SH06 wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści dla pewnego i bezpiecznego przenoszenia noża. Noszona jest w pozycji pionowej i wyposażona w szlufkę typu dangler. Pasuje do modelu producenta BK06 ale także do produktów innych marek o podobnych wymiarach (np Mora).

   Mini Łom BPS Knives Pry Bar C Pocket Multitool

   59,00  brutto, ( 47,97  netto )
   Mini Łom BPS Knives Pry Bar C Pocket Multitool jest bardzo poręcznym narzędziem przeznaczonym do codziennego użytku (EDC). Niewielkich rozmiarów (89 mm| 3.74") zmieści się łatwością w Twojej kieszeni, saszetce, czy też na kółku przy kluczykach. Całość wykonana z zahartowanej, zabezpieczonej oksydacją stali węglowej 1066 mieści w sobie mini łom / szeroki śrubokręt płaski, którym z łatwością otworzysz puszkę z farbą lub podważysz wymagający tego element. Dodatki w postaci otwieracza do butelek oraz zapleciony, montowany w zaprojektowanym na niego otworze paracord dodatkowo zwiększą jego przydatność.  

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Czarna

   59,00  brutto, ( 47,97  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Czarna została stworzona do przenoszenia noża na szyi. Pochwa wykonana jest z grubej skóry i ozdobiona jest jasnymi, nylonowymi szwami oraz tłoczonym logo producenta. Wyposażona została w długą linkę i piny przelotowe do innych form mocowania. Można na przykład umocować ją do pasa w pozycji horyzontalnej i nosić w niej niewielki fixed lub smukły folder.

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Brązowa

   59,00  brutto, ( 47,97  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Brązowa została stworzona do przenoszenia noża na szyi. Pochwa wykonana jest z grubej skóry i ozdobiona jest jasnymi, nylonowymi szwami oraz tłoczonym logo producenta. Wyposażona została w długą linkę i piny przelotowe do innych form mocowania. Można na przykład umocować ją do pasa w pozycji horyzontalnej i nosić w niej niewielki fixed lub smukły folder.

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Czarna uniwersalna z krzesiwem

   119,00  brutto, ( 96,75  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Czarna uniwersalna z krzesiwem to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SH07 wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści dla pewnego i bezpiecznego przenoszenia noża. Noszona jest w pozycji pionowej i wyposażona w szlufkę typu dangler. Pasuje między innymi do modeli producenta BK06, HK5, HK6 i innych noży o podobnych rozmiarach (Mora Garberg, Mora 2000). Pochwa dostarczana z krzesiwem w specjalnie na nie wykonanej szlufce.

   Torba bawełniana na chrust BPS Knives Bushcraft

   139,00  brutto, ( 113,01  netto )
   Torba bawełniana na chrust BPS Knives Bushcraft to łatwe i przyjemne zbieranie drewna na survivalowe ognisko. Torba wykonana z mocnego płótna bawełnianego z uchwytami z grubej skóry, ułatwi zbieranie chrustu tam, gdzie istnieje częsta potrzeba przemieszczania się. W dodatku wystarczy jedna ręka do przenoszenia, by druga mogła podnosić kolejne kawałki drewna. Z uwagi na swoją konstrukcję, może też posłużyć jako prowizoryczna półka rozciągnięta miedzy gałęziami.

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Brązowa uniwersalna z krzesiwem

   119,00  brutto, ( 96,75  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Brązowa uniwersalna z krzesiwem to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SH07 wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści dla pewnego i bezpiecznego przenoszenia noża. Noszona jest w pozycji pionowej i wyposażona w szlufkę typu dangler. Pasuje między innymi do modeli producenta BK06, HK5, HK6 i innych noży o podobnych rozmiarach (Mora Garberg, Mora 2000). Pochwa dostarczana z krzesiwem w specjalnie na nie wykonanej szlufce.

   Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie

   159,00  brutto, ( 129,27  netto )
   Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie to idealne rozwiązanie podczas kempingu, górskiej wyprawy czy leśnego obozu przetrwania. Dzięki niemu, Twój nóż pozostanie zawsze ostry i gotowy do dalszych działań. Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie to kompaktowe opakowanie zawierające trzy kamienie do ostrzenia (gradacja 80, 240 i 800), pastę polerską (5-3 mikronów) oraz pas skórzany do wygładzania krawędzi tnącej. Całość zapakowana jest w gustowny, nylonowy pokrowiec.

   Zestaw do ostrzenia BPS Knives 2 Kamienie

   119,00  brutto, ( 96,75  netto )
   Zestaw do ostrzenia BPS Knives 2 Kamienie to idealne rozwiązanie podczas kempingu, górskiej wyprawy czy leśnego obozu przetrwania. Dzięki niemu, Twój nóż pozostanie zawsze ostry i gotowy do dalszych działań. Zestaw do ostrzenia BPS Knives 2 Kamienie to kompaktowe opakowanie zawierające dwa kamienie do ostrzenia (gradacja 240 i 800), pastę polerską (5-3 mikronów) oraz pas skórzany do wygładzania krawędzi tnącej. Całość zapakowana jest w gustowny, nylonowy pokrowiec.