Akcesoria BPS Knives. Zestawy do ostrzenia i pielęgnacji noży i inne akcesoria z oferty ukraińskiego producenta.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Dostępność
  Cena

   Torba bawełniana na chrust BPS Knives Bushcraft

   151,00  brutto, ( 122,76  netto )
   Torba bawełniana na chrust BPS Knives Bushcraft to łatwe i przyjemne zbieranie drewna na survivalowe ognisko. Torba wykonana z mocnego płótna bawełnianego z uchwytami z grubej skóry, ułatwi zbieranie chrustu tam, gdzie istnieje częsta potrzeba przemieszczania się. W dodatku wystarczy jedna ręka do przenoszenia, by druga mogła podnosić kolejne kawałki drewna. Z uwagi na swoją konstrukcję, może też posłużyć jako prowizoryczna półka rozciągnięta miedzy gałęziami.

   Pochwa horyzontalna BPS Knives na nóż składany 105/45

   42,00  brutto, ( 34,15  netto )
   Pochwa horyzontalna BPS Knives na nóż składany 105/45 to wygodna i bezpieczna forma przenoszenia multitoola lub noża składanego. Pochwa wykonana została z grubej skóry naturalnej w kolorze brązowym i wykończona mocnymi, jasnymi szwami. Na jej zewnętrznej części umieszczono tłoczone logo producenta. Pochwę montujemy w pozycji horyzontalnej na pasach do szerokości 40 mm.

   Torba biodrowa BPS Knives

   132,00  brutto, ( 107,32  netto )
   Torba biodrowa BPS Knives to dodatkowa, bardzo pojemna kieszeń gdy nagle potrzeba więcej miejsca. Zapinana do pasa w pozycji złożonej, zajmuje mało miejsca i jest wygodnym estetycznym dodatkiem ubioru. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem przy jednoczesnej potrzebie wolnych rąk, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Torba wykonana jest przewiewnego płótna i skóry.

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Czarna uniwersalna z krzesiwem

   113,00  brutto, ( 91,87  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż SH07 Czarna uniwersalna z krzesiwem to wygodne i pewne przenoszenie noża z głownią stałą. SH07 wykonana z grubej skóry naturalnej zdobionej jasnymi przeszyciami, posiada wysoki profil, chowający część rękojeści dla pewnego i bezpiecznego przenoszenia noża. Noszona jest w pozycji pionowej i wyposażona w szlufkę typu dangler. Pasuje między innymi do modeli producenta BK06, HK5, HK6 i innych noży o podobnych rozmiarach (Mora Garberg, Mora 2000). Pochwa dostarczana z krzesiwem w specjalnie na nie wykonanej szlufce.

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Czarna

   56,00  brutto, ( 45,53  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Czarna została stworzona do przenoszenia noża na szyi. Pochwa wykonana jest z grubej skóry i ozdobiona jest jasnymi, nylonowymi szwami oraz tłoczonym logo producenta. Wyposażona została w długą linkę i piny przelotowe do innych form mocowania. Można na przykład umocować ją do pasa w pozycji horyzontalnej i nosić w niej niewielki fixed lub smukły folder.

   Torba biodrowa BPS Knives z uchwytem na rękawice

   141,00  brutto, ( 114,63  netto )
   Torba biodrowa BPS Knives z uchwytem na rękawice to dodatkowa, bardzo pojemna kieszeń gdy nagle potrzeba więcej miejsca. Zapinana do pasa w pozycji złożonej, zajmuje mało miejsca i jest wygodnym estetycznym dodatkiem ubioru. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem przy jednoczesnej potrzebie wolnych rąk, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Torba wykonana jest  przewiewnego płótna i skóry i posiada dodatkowe mocowanie na rękawice.

   Zestaw BPS Knives do konserwacji noży

   170,00  brutto, ( 138,21  netto )
   Zestaw BPS Knives do konserwacji noży to kompaktowych rozmiarów pudełko wykonane z drewna, zawierające wszystkie potrzebne komponenty do czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji noża. Pozwoli on na oczyszczenie z rdzy i brudu, przepolerowanie i zakonserwowanie noża w każdych warunkach a kompaktowe rozmiary pozwalają spakować go do każdego plecaka lub torby. Zestaw zawiera dwa rodzaje olejków (jeden do oczyszczania a drugi do konserwacji), papier ścierny, włókninę, wełnę stalową, ściereczki z mikrofibry oraz drewniane opakowanie.

   Torba skórzana BPS Knives na ramię z pochwą na nóż

   312,00  brutto, ( 253,66  netto )
   Torba skórzana BPS Knives zna ramię z pochwą na nóż to przemyślane rozwiązanie na outdoor, bushcraft, survival. Wykonana została z mocnej skóry a jej dopinany sprzączkami nylonowy pas pozwala nosić ją na ramieniu lub przez ramię. Torba nie posiada zapięcia by ułatwić szybki dostęp do jej komory podczas zbierania grzybów czy szyszek na rozpałkę. Po zewnętrznej stronie posiada także pochwę na nóż wszytą w taki sposób, by narzędzie było zawsze pod ręką gdy jest potrzebne. Pochwa pasuje do noży z głownią stałą o długości całkowitej około 200-230 mm (przykłady poniżej).

   Torba bawełniana BPS Knives Bushcraft Duża

   255,00  brutto, ( 207,32  netto )
   Torba bawełniana BPS Knives Bushcraft Duża to bardzo pojemna sakwa gdy potrzeba akcesorium do przenoszenia podczas leśnego wypadu. Złożona, zajmuje mało miejsca i może być przenoszona w plecaku. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Posiada wygodne sznurowanie rzemieniem i ma formę walca. Torba wykonana jest przewiewnego, grubego, solidnego płótna bawełnianego gwarantującego wytrzymałość.

   Torba bawełniana BPS Knives Bushcraft Mała

   179,00  brutto, ( 145,53  netto )
   Torba bawełniana BPS Knives Bushcraft Mała to dodatkowa, bardzo pojemna kieszeń gdy nagle potrzeba więcej miejsca. Złożona, zajmuje mało miejsca i może być przenoszona w plecaku lub kieszeni. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem przy jednoczesnej potrzebie wolnych rąk, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Posiada wygodne zapięcie na rzep oraz klamrę na pasku nylonowym by zamontować ją na przykład do szlufki spodni lub na plecaku. Torba wykonana jest przewiewnego płótna bawełnianego.

   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Brązowa

   56,00  brutto, ( 45,53  netto )
   Pochwa skórzana BPS Knives na nóż na szyję Neck Brązowa została stworzona do przenoszenia noża na szyi. Pochwa wykonana jest z grubej skóry i ozdobiona jest jasnymi, nylonowymi szwami oraz tłoczonym logo producenta. Wyposażona została w długą linkę i piny przelotowe do innych form mocowania. Można na przykład umocować ją do pasa w pozycji horyzontalnej i nosić w niej niewielki fixed lub smukły folder.

   Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie to idealne rozwiązanie podczas kempingu, górskiej wyprawy czy leśnego obozu przetrwania. Dzięki niemu, Twój nóż pozostanie zawsze ostry i gotowy do dalszych działań. Zestaw do ostrzenia BPS Knives 3 Kamienie to kompaktowe opakowanie zawierające trzy kamienie do ostrzenia (gradacja 80, 240 i 800), pastę polerską (5-3 mikronów) oraz pas skórzany do wygładzania krawędzi tnącej. Całość zapakowana jest w gustowny, nylonowy pokrowiec.