MKM to skrót od Maniago Knife Makers. Marka zrzeszająca producentów noży z miasta Maniago we Włoszech. Noże składane, noże z ostrzem stałym, najlepsi projektanci i bardzo różne style. Wszystko z nożowego zagłębia Włoch

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Dostępność
  Cena

   Naszywka MKM Blue Patch

   27,99  brutto, ( 22,76  netto )
   Naszywka MKM Blue Patch powstała z myślą o miłośnikach marki a jej wykonanie jasno podkreśla przywiązanie producenta do tradycyjnych wartości choć w nowoczesnym wydaniu. W przeszłości naszywki zaprojektowano na potrzeby wojska. Przyczepiano je na kurtki, inne części munduru lub plecaki. Dzięki nim łatwiej było można odróżnić przyjaciela od wroga. Dziś naszywki są bardzo popularne na rynku niemilitarnym, służą identyfikacji i personalizacji ubrań oraz osobistego sprzętu. W ciekawą naszywkę, może zaopatrzyć się w zasadzie każdy z nas. Dzięki naszywce możemy w prosty sposób podkreślić jakie jest nasze hobby i zainteresowania. Naszywki są popularne jako oznaka uczestnictwa w nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Naszywki wyróżniają nas, sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na nasz osobisty sposób.

   Nóż MKM Makro 1 Black G10, Stonewash M390 by Voxnæs (MKMA01-GBK)

   849,00  brutto, ( 690,24  netto )
   Nóż MKM Makro 1 Black G10, Stonewash M390 by Voxnæs (MKMA01-GBK) - niesamowicie poręczny i lekki nóż E.D.C. (Everyday Carry) ważący zaledwie 66 g, z solidną stałą klingą. Ten niezwykle wszechstronny nóż charakteryzuje się mocnym ostrzem z zaokrągloną krawędzią tnącą, idealnym do samoobrony i drobnych prac. Projekt pochodzi od duńskiego knifemakera, Jespera Voxnaesa.

   Nóż składany MKM Maximo Black Micarta, Stone Washed by Bob Terzuola (MKMM-BCT)

   1 099,00  brutto, ( 893,50  netto )
   Nóż składany MKM Maximo Black Micarta, Stone Washed by Bob Terzuola (MKMM-BCT) to kompaktowy i solidny folder EDC zaprojektowany przez legendę światowego knifemakingu, Boba Terzuolę. Proste linie, wysoka użytkowość i najlepsze materiały to cechy charakteryzujące ten nóż. Całość dopełnia znakomita jakość wykonania rzemieślników z Maniago.

   Nóż składany MKM Maximo Green Micarta, Stone Washed by Bob Terzuola (MK MM-GCT)

   1 099,00  brutto, ( 893,50  netto )
   Nóż składany MKM Maximo Green Micarta, Stone Washed by Bob Terzuola (MK MM-GCT) to kompaktowy i solidny folder EDC zaprojektowany przez legendę światowego knifemakingu, Boba Terzuolę. Proste linie, wysoka użytkowość i najlepsze materiały to cechy charakteryzujące ten nóż. Całość dopełnia znakomita jakość wykonania rzemieślników z Maniago.

   Nóż składany MKM Fara Titanium, Satin Finish by Lucas Burnley (MKMY01-T)

   899,00  brutto, ( 730,89  netto )
   Nóż składany MKM Fara Titanium, Satin Finish by Lucas Burnley (MKMY01-T) - smukły folder E.D.C. o nowoczesnej konstrukcji, wykonany z najlepszych materiałów. Ten wyjątkowy nóż jest wyposażony w mechanizm SlipJoint "no lock", co czyni go przyjaznym społecznie i legalnym w większości krajów. Projekt pochodzi od znanego twórcy noży, Lucasa Burnleya.

   Nóż składany MKM Hero Marbled Carbon Fiber, Satin M390 by Tommaso Rumici (MK HR-CFT)

   1 699,00  brutto, ( 1 381,30  netto )
   Nóż składany MKM Hero Marbled Carbon Fiber, Satin M390 by Tommaso Rumici (MK HR-CFT) to doskonały nóż zaprojektowany przez uznanego projektanta, Tommaso Rumici. Ten solidny nóż o kompaktowych rozmiarach wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, takich jak Marble Carbon Fiber, tytan i stal M390. Zapewnia doskonałą ergonomię i stanowi idealne narzędzie podręczne. To prawdziwy bestseller!

   Nóż składany MKM Clap Carbon Fiber, Satin M390 by Bob Terzuola (MK LS01-CT)

   1 499,00  brutto, ( 1 218,70  netto )
   Nóż składany MKM Clap Carbon Fiber, Satin M390 by Bob Terzuola (MK LS01-CT) - solidny nóż typu gentleman's folder z unikalnym designem autorstwa Boba Terzuoli. To wyjątkowe narzędzie, które łączy w sobie doskonałą ergonomię i najlepsze materiały, takie jak włókno węglowe (Carbon Fiber), tytan i stal M390. Ten niewielki nóż doskonale sprawdza się jako podręczne narzędzie i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

   Nóż składany MKM Fara Green Canvas Micarta, Satin M390 by Lucas Burnley (MK MY01-GC)

   799,00  brutto, ( 649,59  netto )
   Nóż składany MKM Fara Green Canvas Micarta, Satin M390 by Lucas Burnley (MK MY01-GC) to smukły i elegancki folder EDC o nowoczesnej konstrukcji, zaprojektowany przez znanego twórcę noży, Lucasa Burnleya. Ten wyjątkowy nóż został wykonany z najlepszych materiałów i wyposażony w mechanizm SlipJoint "no lock", co czyni go legalnym w większości krajów.

   Nóż składany MKM Maximo Carbon Fiber, Stone Washed by Bob Terzuola (MK MM-CT)

   1 299,00  brutto, ( 1 056,10  netto )
   Nóż składany MKM Maximo Carbon Fiber, Stone Washed by Bob Terzuola (MK MM-CT) to kompaktowy i solidny folder EDC zaprojektowany przez legendę światowego knifemakingu, Boba Terzuolę. Proste linie, wysoka użytkowość i najlepsze materiały to cechy charakteryzujące ten nóż. Całość dopełnia znakomita jakość wykonania rzemieślników z Maniago.

   Nóż składany MKM Goccia Carbon Fiber, Satin Finish by Jens Ansø (MKGC-CF)

   1 499,00  brutto, ( 1 218,70  netto )
   Nóż składany MKM Goccia Carbon Fiber, Satin Finish by Jens Ansø (MKGC-CF) to owoc współpracy duńskiego knifemakera, Jensa Ansø, z renomowaną firmą MKM. Ten model, oparty na customowym projekcie o nazwie Neo, stał się marzeniem "noża idealnego" dla wielu miłośników. Nazwa "Goccia" po włosku oznacza "kroplę" i symbolizuje początki przemysłu nożowniczego we Włoszech, związanego z młotami napędzanymi siłą wody w kuźniach. Ta symbolika odzwierciedla się w koncentrycznych elipsach, starannie wyfrezowanych na okładzinach rękojeści, które zachwycają zmieniającą się fakturą powierzchni.

   Nóż składany MKM Goccia Dark Stonewash Titanium, Dark Stonewash Finish by Jens Ansø (MKGC-TDSW)

   1 499,00  brutto, ( 1 218,70  netto )
   Nóż składany MKM Goccia Dark Stonewash Titanium, Dark Stonewash Finish by Jens Ansø (MKGC-TDSW) to efekt współpracy renomowanego duńskiego twórcy noży, Jensa Ansø, z firmą MKM, która zaowocowała najwyższą jakością wersji produkcyjnej modelu Goccia. Ten nóż, oparty na kultowym projekcie Neo, stał się marzeniem miłośników noży. Nazwa "Goccia", co po włosku oznacza "kropla", symbolizuje początki przemysłu nożowniczego we Włoszech, związane z młotami napędzanymi siłą wody w kuźniach. Ta symbolika odzwierciedla się w koncentrycznych elipsach, starannie wyfrezowanych na okładzinach rękojeści, które zachwycają zmieniającą się fakturą powierzchni.

   Nóż składany MKM Goccia M390 Titanium by Jens Ansø

   1 389,00  brutto, ( 1 129,27  netto )
   Nóż składany MKM Goccia M390 Titanium by Jens Ansø to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Goccia to folder EDC o dość uniwersalnej, klasycznej konstrukcji i przeznaczeniu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Goccia posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z tytanu. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący deep carry. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Goccia M390 Arctic Storm CF by Jens Ansø

   1 419,00  brutto, ( 1 153,66  netto )
   Nóż składany MKM Goccia M390 Arctic Storm CF by Jens Ansø to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Goccia to folder EDC o dość uniwersalnej, klasycznej konstrukcji i przeznaczeniu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Goccia posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z włókna węglowego. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący deep carry. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Goccia M390 White Storm CF by Jens Ansø

   1 459,00  brutto, ( 1 186,18  netto )
   Nóż składany MKM Goccia M390 White Storm CF by Jens Ansø to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Goccia to folder EDC o dość uniwersalnej, klasycznej konstrukcji i przeznaczeniu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Goccia posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie black stonewash) i rękojeść z włókna węglowego. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący deep carry. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Timavo M390 Green Micarta by Jasper Voxnæs

   989,00  brutto, ( 804,07  netto )
   Nóż składany MKM Timavo M390 Green Micarta by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Timavo to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Timavo posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z zielonej micarty. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący w formie drutu. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Flame M390 Dagger Micarta by Michael Zieba

   859,00  brutto, ( 698,37  netto )
   Nóż składany MKM Flame M390 Dagger Micarta by Michael Zieba to projekt powstały w kooperacji polskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Flame to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Flame posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie stonewash), rękojeść z czarnej micarty (Black Canvas Micarta). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui z narzędziem serwisowym.

   Nóż składany MKM Flame M390 Drop Point Micarta by Michael Zieba

   859,00  brutto, ( 698,37  netto )
   Nóż składany MKM Flame M390 Drop Point Micarta by Michael Zieba to projekt powstały w kooperacji polskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Flame to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Flame posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie stonewash), rękojeść z czarnej micarty (Black Canvas Micarta). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui z narzędziem serwisowym.

   Nóż składany MKM Isonzo M390 Natural Micarta by Jasper Voxnæs

   849,00  brutto, ( 690,24  netto )
   Nóż składany MKM Isonzo M390 Natural Micarta by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Insozo to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Insozo posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie stonewash), rękojeść z brązowej micarty (Natural Canvas Micarta). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący w formie drutu. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui z narzędziem serwisowym.

   Nóż MKM Makro 1 Green Canvas Micarta, Stone Washed by Voxnæs (MKMA01-GC)

   899,00  brutto, ( 730,89  netto )
   Nóż MKM Makro 1 Green Canvas Micarta, Stone Washed by Voxnæs (MKMA01-GC) - wyjątkowy nóż o designie autorstwa Jespera Voxnæsa. To niesamowicie lekki nóż, ważący zaledwie 66 g, wykonany z jednego kawałka doskonałej stali narzędziowej M390. Jest idealnym narzędziem zarówno do codziennego noszenia w mieście (EDC), jak i do zastosowań terenowych, pochodzący od włoskiej marki MKM. Komfortowa rękojeść z Micarty i ostra jak brzytwa, krótka, mocna klinga z zaokrągloną krawędzią tnącą sprawiają, że ten nóż wyróżnia się na rynku.

   Nóż składany MKM Goccia M390 Green Micarta by Jens Ansø

   1 149,00  brutto, ( 934,15  netto )
   Nóż składany MKM Goccia M390 Green Micarta by Jens Ansø to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Goccia to folder EDC o dość uniwersalnej, klasycznej konstrukcji i przeznaczeniu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Goccia posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z zielonej micarty. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący deep carry. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż MKM Makro 2 M390 Green Micarta by Jasper Voxnæs

   889,00  brutto, ( 722,76  netto )
   Nóż MKM Makro 2 M390 Green Micarta by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Makro 2 to niewielki fixed EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Makro 2 posiada konstrukcję full tang, głownię w stylu sheepsfoot ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali M390 ma wykończenie stonewash. Rękojeść wykonano z zielonej micarty. Pochwa noża z czarnej skóry umożliwia noszenie noża w pozycji pionowej i posiada magnetyczne zapięcie.

   Nóż składany MKM Timavo M390 Black G10 by Jasper Voxnæs

   989,00  brutto, ( 804,07  netto )
   Nóż składany MKM Timavo M390 Black G10 by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Timavo to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Timavo posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie satynowe) i rękojeść z czarnego kompozytu G10. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący w formie drutu. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui.

   Nóż składany MKM Isonzo M390 Black Micarta by Jasper Voxnæs

   849,00  brutto, ( 690,24  netto )
   Nóż składany MKM Isonzo M390 Black Micarta by Jasper Voxnæs to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Insozo to niewielki folder EDC o dość uniwersalnej konstrukcji i przeznaczeniu. Nieduży, kompaktowy ale wykonany z bardzo dobrych materiałów podoła większości zadani, jakie mogą go spotkać w życiu codziennym. Prezentowany Insozo posiada głownię ze stali premium M390 (wykończenie stonewash), rękojeść z czarnej micarty (Black Canvas Micarta). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący w formie drutu. Nóż jest dostarczany z czarnym tekstylnym etui z narzędziem serwisowym.