Noże i siekiery. Noże z ostrzem stałym do zastosowań outdoorowych. Noże do survivalu, bushcraftu, zadań taktycznych, myślistwa i codziennego użytku. Siekiery i topory.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dostępność
  Cena

   Nóż Black FOX Lynx BF-756 OD Green G10 by Denis Simonutti

   409,00  brutto, ( 409,00  netto )
   Nóż Black FOX Lynx BF-756 OD Green G10 by Denis Simonutti to projekt przeznaczony do użytku outdoorowego powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Nóż Black FOX Lynx BF-756 OD Green G10 by Denis Simonutti ma konstrukcję full tang, głownię drop point ze szlifem płaskim a całość została wykończona w stylu stonewash. Do konstrukcji przykręcone zostały okładki z zielonego G10 (OD green). Zestaw uzupełnia kabura z kydex'u.
   Zobacz więcej

   Topór Williams Blade Design CBX002 Compact Bearded Axe 12.5”

   Topór Williams Blade Design CBX002 Compact Bearded Axe 12.5” to projekt Jamesa Williamsa, wykonany przez Winkler Knives w limitowanej liczbie 100 egzemplarzy. Williams Blade Design: Ojciec i Syn. Ojciec - znany amerykański trener dalekowschodnich sztuk walki, wcześniej projektujący noże dla firmy nożowej CRKT (Columbia River Knife and Tool), Syn - dumnie kontynuujący i wnoszący powiew świeżości do projektowej pracy Ojca. Efektem są autorskie projekty, które finalnie wykonywane są przez znanych i cenionych w branży nożowej producentów. "Zaprojektowane dla tych, których życie zależy od ich narzędzi" - górnolotne, ale dobrze oddające ducha projektów Williams Blade Design słowa, wskazują na co kładziony jest nacisk podczas pracy projektowej. Ciekawy kształt, materiały wysokiej jakości i pełna użytkowość to z pewnością główne wyznaczniki ich działalności. W tym duchu zaprojektowany został nóż Williams Blade Design CBX002 Compact Bearded Axe 12.5”. Przedstawiając projekt oddajmy głos jego twórcom: Idealny towarzysz na przygody w terenie oraz niezawodne wsparcie, które możesz zawsze mieć przy sobie w swojej podręcznej torbie ze sprzętem. Kompaktowy, lekki i wszechstronny. Przytrzymaj u podstawy rękojeści do siekania, chwyć bezpośrednio za ostrzem, aby wykonać drobniejsze zadania. Stal Winkler 80CrV2 oraz konstrukcja full tang czyni z niego niezwykle wytrzymałe i niezawodne narzędzie, które można łatwo ostrzyć w terenie. Prezentowane wykonanie posiada okładziny rękojeści z czarnej micarty oraz kydexową kaburę z funkcją szybkiego dostępu. Wykonanie przez Daniela Winklera i jego zespół z Winkler Knives w górach Północnej Karoliny.