Siekiery. Siekiery do użytku outdoorowego. Siekiery na biwak i do lasu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dostępność
Cena

  Toporek bushcraftowy BPS Knives Bush Axe z pokrowcem

   65,78 brutto, (  53,48 netto )
  Toporek bushcraftowy BPS Knives Bush Axe na potrzeby wypraw terenowych. Kompaktowa siekierka ze skórzanym trokiem do pasa i zabezpieczeniem na ostrze z tego samego materiału. Przenośna, lekka, lekka chwytna, posiadająca wydajny szlif skandynawski. Narzędzie uzupełniające ekwipunek podróżny, przydatne szczególnie tam gdzie planując wyprawę liczy się każdy gram, który będzie dźwigany na plecach, a przewidywane prace nie będą wymagały aktywności cięższej tradycyjnej siekiery.  

  Toporek Martinez Albainox One Fight Axe (32144)

   34,98 brutto, (  28,44 netto )
  Toporek Martinez Albainox One Fight Axe (32144) to nawiązujące do stylistyki amerykańskich tomahawk narzędzie z rodziny siekier wzbogacone o funkcje dodatkowe.

  Topór Williams Blade Design CBX002 Compact Bearded Axe 12.5”

   0,00 brutto, (  0,00 netto )
  Topór Williams Blade Design CBX002 Compact Bearded Axe 12.5” to projekt Jamesa Williamsa, wykonany przez Winkler Knives w limitowanej liczbie 100 egzemplarzy. Williams Blade Design: Ojciec i Syn. Ojciec - znany amerykański trener dalekowschodnich sztuk walki, wcześniej projektujący noże dla firmy nożowej CRKT (Columbia River Knife and Tool), Syn - dumnie kontynuujący i wnoszący powiew świeżości do projektowej pracy Ojca. Efektem są autorskie projekty, które finalnie wykonywane są przez znanych i cenionych w branży nożowej producentów. "Zaprojektowane dla tych, których życie zależy od ich narzędzi" - górnolotne, ale dobrze oddające ducha projektów Williams Blade Design słowa, wskazują na co kładziony jest nacisk podczas pracy projektowej. Ciekawy kształt, materiały wysokiej jakości i pełna użytkowość to z pewnością główne wyznaczniki ich działalności. W tym duchu zaprojektowany został nóż Williams Blade Design CBX002 Compact Bearded Axe 12.5”. Przedstawiając projekt oddajmy głos jego twórcom: Idealny towarzysz na przygody w terenie oraz niezawodne wsparcie, które możesz zawsze mieć przy sobie w swojej podręcznej torbie ze sprzętem. Kompaktowy, lekki i wszechstronny. Przytrzymaj u podstawy rękojeści do siekania, chwyć bezpośrednio za ostrzem, aby wykonać drobniejsze zadania. Stal Winkler 80CrV2 oraz konstrukcja full tang czyni z niego niezwykle wytrzymałe i niezawodne narzędzie, które można łatwo ostrzyć w terenie. Prezentowane wykonanie posiada okładziny rękojeści z czarnej micarty oraz kydexową kaburę z funkcją szybkiego dostępu. Wykonanie przez Daniela Winklera i jego zespół z Winkler Knives w górach Północnej Karoliny.