Black FOX to linia produktów zaprojektowana na potrzeby użytku outdoorowego, życia obozowego, wędkarstwa i łowiectwa i codziennego użytku (EveryDay Carry – EDC). Produkty Black FOX częściej wykonane z budżetowych materiałów, są dostępne dla szerokiego grona użytkowników.

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż składany wspomagany Black Fox BF-114 Tactical

    41,58 brutto, (  33,80 netto )
   Nóż składany wspomagany Black Fox BF-114 Tactical to kompaktowy, mocny folder o przeznaczeniu EDC (EveryDay Carry) i taktycznym. Prezentowany BF-114 posiada głownię clip point ze szlifami wklęsłym oraz satynowym wykończeniem dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest obustronnymi kołkami pozwalającymi na szybkie rozłożenie noża dzięki sprężynowemu wspomaganiu a za blokowanie odpowiada blokada typu liner lock. Rękojeść wykonana została z G10 na stalowych linersach. Całość uzupełnia mocny, stalowy klips (Tip-Down).

   Nóż składany Black Fox Steelix BF-717

    38,72 brutto, (  31,48 netto )
   Nóż składany Black Fox Steelix BF-717 to kompaktowy, mocny, wykonany w całości ze stali folder EDC (EveryDay Carry). Prezentowany Steelix posiada głownię drop point ze szlifami wklęsłym oraz wykończenie stonewash dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest flipperem pozwalającym na szybkie rozłożenie noża a za blokowanie odpowiada blokada typu frame lock. Rękojeść w całości wykonana została ze stali nierdzewnej. Całość uzupełnia mocny, stalowy klips (Tip-Up).

   Nóż składany Black Fox BF-74 Titanium Coating

    36,30 brutto, (  29,51 netto )
   Nóż składany Black Fox BF-74 Titanum Coating to kompaktowy, mocny folder EDC (EveryDay Carry). Prezentowany BF-74 posiada głownię clip point ze szlifami wklęsłym oraz tytanowym, antyrefleksyjnym i twardym pokryciem dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest obustronnymi kołkami pozwalającymi na szybkie rozłożenie noża a za blokowanie odpowiada blokada typu liner lock. Rękojeść wykonana została z aluminium także pokrytym powłoką tytanową. Całość uzupełnia mocny, stalowy klips (Tip-Down).

   Multitool Black FOX BF-205 OR Pocket Boss Multi Tool Aluminium Orange

    17,38 brutto, (  14,13 netto )
   Multitool Black FOX BF-205 OR Pocket Boss Multi Tool Aluminium Orange to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-205 OR to mini narzędzie zaprojektowane w formie breloka do kluczy. Do podpinania służy specjalnie zaprojektowane na ten cel oczko, ułatwiające przenoszenie. Poszczególne narzędzia wykonane zostały ze stali nierdzewnej 420 (Stainless Steel AISI 420), natomiast obudowę z tworzywa i anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Multitool z pewnością wyróżnia blokada narzędzi, zapobiegająca ich niekontrolowanemu złożeniu podczas użytkowania. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i ładnie. BF-205 to gadżet idealny na prezent, to świetna propozycja na pierwszą linię naszego sprzętu EDC.  

   Multitool Black FOX BF-205 R Pocket Boss Multi Tool Aluminium Red

    17,38 brutto, (  14,13 netto )
   Multitool Black FOX BF-205 R Pocket Boss Multi Tool Aluminium Red to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-205 R to mini narzędzie zaprojektowane w formie breloka do kluczy. Do podpinania służy specjalnie zaprojektowane na ten cel oczko, ułatwiające przenoszenie. Poszczególne narzędzia wykonane zostały ze stali nierdzewnej 420 (Stainless Steel AISI 420), natomiast obudowę z tworzywa i anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Multitool z pewnością wyróżnia blokada narzędzi, zapobiegająca ich niekontrolowanemu złożeniu podczas użytkowania. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i ładnie. BF-205 to gadżet idealny na prezent, to świetna propozycja na pierwszą linię naszego sprzętu EDC.  

   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie) oraz rękojeść ze stali i brązowej micarty. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (czarne wykończenie) oraz rękojeść ze stali i wytrzymałego czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C oraz rękojeść ze stali nierdzewnej (całość wykończena w stylu stone washed). Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż Składany Black Fox Feresa BF-762 OD Aluminium OD Green

    54,78 brutto, (  44,54 netto )
   Nóż składany Black FOX Feresa BF-762 OD Aluminium OD Green to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany Black FOX Feresa BF-762 OD Aluminium OD Green posiada głownię sheepsfoot ze szlifem płaskim i wykończenie black stoneawsh dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest otworem w głowni pozwalającym na szybkie rozłożenie noża a za blokowanie odpowiada liner lock. Rękojeść wykonana została z anodyzowanego aluminium i połączona stalowym backspacerem. Całość uzupełnia stalowy klips (Tip-Up).

   Multitool Black FOX BF-201 | 13 Funkcji

    26,18 brutto, (  21,28 netto )
   Multitool Black FOX BF-201 | 13 Funkcji to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-201 to poręczne składane narzędzie o wielu funkcjonalnościach zaprojektowane w kompaktowej formie. Wykonany z wytrzymałej stali narzędziowej posiada okładki rękojeści z wytrzymałego, anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Lekki i solidny, rekomendowany dla majsterkowicza i każdego rodzaju użytkownika. Przez wzgląd na zawarte w nim narzędzia może być narzędziem wspierającym dla elektronika hobbysty*. Multitool Black FOXBF-201 jest dostarczany w zestawie z nylonową pochwą umożliwiającą montaż do paska lub do systemów typu MOLLE.
   *Praca tylko i wyłącznie bez napięcia elektrycznego. Multitool nie posiada izolacji zabezpieczającej przed porażaniem prądem w trakcie pracy pod napięciem.

   Nóż Black Fox Vesuvius BF-710 D2 OD Green G10 by Alfredo Doricchi

    98,78 brutto, (  80,31 netto )
   Nóż Black FOX Vesuvius BF-710 D2 OD Green G10 by Alfredo Doricchi to projekt przeznaczony do użytku outdoorowego powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Nóż Black FOX Vesuvius BF-710 D2 OD Green G10 by Alfredo Doricchi ma konstrukcję full tang, głownię drop point ze szlifem płaskim a całość została wykończona w stylu stonewash. Do konstrukcji zamontowane zostały okładki z zielonego G10. Zestaw uzupełnia kabura z kydex'u oraz krzesiwo.