Black FOX to linia produktów zaprojektowana na potrzeby użytku outdoorowego, życia obozowego, wędkarstwa i łowiectwa i codziennego użytku (EveryDay Carry – EDC). Produkty Black FOX częściej wykonane z budżetowych materiałów, są dostępne dla szerokiego grona użytkowników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Nóż składany Black FOX B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design

$35,76 brutto, ( $29,07 netto )
Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design to projekt wykonany przez znanego włoskiego producenta Fox Cutlery z zagłębia nożowego w Maniago przy współpracy z knifemakerem Beric Knives. B.Key to folder w formie breloka do kluczy, to ostrze które można ze sobą zabrać praktycznie zawsze i wszędzie. B.Key to mały spryciarz, który zawsze wpadnie do ręki kiedy będzie potrzebny. B.Key otworzy niejeden karton, niejedną paczkę i rozetnie niejeden splątany węzeł. Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440A (wykończenie: stone washed) oraz rękojeść z anodyzowanego na niebiesko aluminium. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący lub brelok: kółko stalowe z parcianą naszywką identyfikacyjną znajdująca się w zestawie.

Nóż składany Black FOX B.Key BF-750 Black by Beric Design

$35,76 brutto, ( $29,07 netto )
Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 Black by Beric Design to projekt wykonany przez znanego włoskiego producenta Fox Cutlery z zagłębia nożowego w Maniago przy współpracy z knifemakerem Beric Knives. B.Key to folder w formie breloka do kluczy, to ostrze które można ze sobą zabrać praktycznie zawsze i wszędzie. B.Key to mały spryciarz, który zawsze wpadnie do ręki kiedy będzie potrzebny. B.Key otworzy niejeden karton, niejedną paczkę i rozetnie niejeden splątany węzeł. Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 Black by Beric Design posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440A (wykończenie: stone washed) oraz rękojeść z anodyzowanego na czarno aluminium. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący lub brelok: kółko stalowe z parcianą naszywką identyfikacyjną znajdująca się w zestawie.

Nóż składany Black FOX B.Key BF-750 OD Green by Beric Design

$35,76 brutto, ( $29,07 netto )
Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 OD Green by Beric Design to projekt wykonany przez znanego włoskiego producenta Fox Cutlery z zagłębia nożowego w Maniago przy współpracy z knifemakerem Beric Knives. B.Key to folder w formie breloka do kluczy, to ostrze które można ze sobą zabrać praktycznie zawsze i wszędzie. B.Key to mały spryciarz, który zawsze wpadnie do ręki kiedy będzie potrzebny. B.Key otworzy niejeden karton, niejedną paczkę i rozetnie niejeden splątany węzeł. Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 OD Green by Beric Design posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440A (wykończenie: stone washed) oraz rękojeść z anodyzowanego na zielono aluminium. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący lub brelok: kółko stalowe z parcianą naszywką identyfikacyjną znajdująca się w zestawie.

Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko

$35,76 brutto, ( $29,07 netto )
Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C oraz rękojeść ze stali nierdzewnej (całość wykończena w stylu stone washed). Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko

$35,76 brutto, ( $29,07 netto )
Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (czarne wykończenie) oraz rękojeść ze stali i wytrzymałego czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MI Green Micarta by Serge Panchenko

$38,16 brutto, ( $31,02 netto )
Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MI Green Micarta by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MI Green Micarta by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie) oraz rękojeść ze stali i zielonej micarty. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko

$38,16 brutto, ( $31,02 netto )
Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie) oraz rękojeść ze stali i brązowej micarty. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 ZW Zebra Wood by Serge Panchenko

$35,76 brutto, ( $29,07 netto )
Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 ZW Zebra Wood by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 ZW Zebra Wood by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie) oraz rękojeść ze stali i drewna Zebra Wood. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

Nóż składany Black FOX Kit BF-752 Black G10

$23,76 brutto, ( $19,32 netto )
Nóż składany Black FOX Kit BF-752 Black G10 to mały nóż codziennego użytku. Poręczny, lekki, minimalistyczny, to słowa świetnie oddające istotę projektu FOX Cutlery o nazwie Kit. Mieszczący się w formie złożonej w zamkniętej dłoni Kit nie obciąży zbytnio kieszeni spodni czy podręcznej saszetki. Jego ostrze w stylu sheepsfoot posiadające szlif wklęsły świetnie wydobędzie zalety narzędzia o niedużym rozmiarze. Docinanie i zagłębianie się w materiale wykonamy swobodnie i skutecznie. Nóż składany Black FOX Kit BF-752 Black G10 posiada głownię ze stali nierdzewnej 440C oraz rękojeść ze stali i czarnego kompozytu G10 (stalowe elementy posiadają wykończenie w stylu: stone wash). Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada frame lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

Nóż składany Black FOX Kit BF-752 OD Green G10

$23,76 brutto, ( $19,32 netto )
Nóż składany Black FOX Kit BF-752 OD Green G10 to mały nóż codziennego użytku. Poręczny, lekki, minimalistyczny, to słowa świetnie oddające istotę projektu FOX Cutlery o nazwie Kit. Mieszczący się w formie złożonej w zamkniętej dłoni Kit nie obciąży zbytnio kieszeni spodni czy podręcznej saszetki. Jego ostrze w stylu sheepsfoot posiadające szlif wklęsły świetnie wydobędzie zalety narzędzia o niedużym rozmiarze. Docinanie i zagłębianie się w materiale wykonamy swobodnie i skutecznie. Nóż składany Black FOX Kit BF-752 OD Green G10 posiada głownię ze stali nierdzewnej 440C oraz rękojeść ze stali i zielonego kompozytu G10 (stalowe elementy posiadają wykończenie w stylu: stone wash). Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada frame lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

Nóż składany Black FOX Reloaded BF-736 Black G10

$45,36 brutto, ( $36,88 netto )
Nóż składany Black FOX Reloaded BF-736 Black G10 produkcji FOX Cutlery z włoskiego Maniago to użytkowe narzędzie na codzień. Reloaded posiada wysmukłe ostrze dające dobre właściwości penetrujące oraz profil straight back zapewniający uniwersalne użytkowanie. Nóż składany Black FOX Reloaded BF-736 Black G10 posiada głownię ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie szlifu, stone wash na płazie). Okładziny rękojeści powstały z czarnego kompozytu G10. Nóż otwierany jest flipperem (płetwa) a ostrze blokuje liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

Nóż składany Black FOX Revolver BF-740OD Green Micarta

$54,00 brutto, ( $43,90 netto )
Nóż składany Black FOX Revolver BF-740OD Green Micarta produkcji FOX Cutlery z włoskiego Maniago to użytkowe narzędzie na codzień. Revolver posiada wysmukłe ostrze dające dobre właściwości penetrujące oraz profil straight back zapewniający uniwersalne użytkowanie. Nóż składany Black FOX Revolver BF-740OD Green Micarta posiada głownię ze stali D2 (satynowane wykończenie). Okładziny rękojeści powstały z zielonej micarty (OD Green Canvas Micarta). Nóż otwierany jest flipperem (płetwa) a ostrze blokuje liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.