Black FOX to linia produktów zaprojektowana na potrzeby użytku outdoorowego, życia obozowego, wędkarstwa i łowiectwa i codziennego użytku (EveryDay Carry – EDC). Produkty Black FOX częściej wykonane z budżetowych materiałów, są dostępne dla szerokiego grona użytkowników.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Dostępność
  Cena

   Karta survivalowa FOX Knives 2000 Piastrina Survival INOX

   $8,14 brutto, ( $6,62 netto )
   Karta survivalowa FOX Knives 2000 Piastrina Survival INOX to multi-narzędzie codziennego użytku. Karta survivalowa wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej posiadająca szereg użytecznych funkcji przydatnych w życiu codziennym. Kompaktowa, o wymiarach mniejszych niż karta płatnicza zmieści się do portfela, kieszeni, saszetki itd., aby w razie potrzeby zawsze była pod ręką. Survivalowa z nazwy, uniwersalna z zastosowania. Tak jak banknot rezerwowy ukryty wśród naszego codziennego wyposażenia, karta ma być 'ostatnią linią obrony' na wypadek braku narzędzia podstawowej potrzeby. Zostawimy nóż w domu, ostrze karty udostępni swoją krawędź tnącą. Odkręci nam się śrubka przy wózku dla dziecka, karta z pewnością ją dokręci. Urwiemy uchwyt otwierający konserwę w trakcie pikniku w parku, karta poradzi sobie z tym wyzwaniem. Wszystkie funkcjonalności karty podajemy w dalszej części opisu.
   Czytaj dalej

   Multitool Black FOX BF-200 | Czarny 17 Funkcji

   $25,92 brutto, ( $21,07 netto )
   Multitool Black FOX BF-200 | Czarny 17 Funkcji to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-200 to pełnowymiarowe składane narzędzie o wielu funkcjonalnościach zaprojektowane w kompaktowej, poręcznej formie. Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej pokrytej czarną powłoką tytanową jest uniwersalnym narzędziem dla każdego rodzaju użytkownika. Przez wzgląd na solidną konstrukcję i cechy taktyczne (czarny kolor) rekomendowany jest również dla służb mundurowych. Multitool Black FOXBF-200 jest dostarczany w zestawie z nylonową pochwą umożliwiającą montaż do paska lub do systemów typu MOLLE.

   Multitool Black FOX BF-201 | 13 Funkcji

   $22,80 brutto, ( $18,54 netto )
   Multitool Black FOX BF-201 | 13 Funkcji to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-201 to poręczne składane narzędzie o wielu funkcjonalnościach zaprojektowane w kompaktowej formie. Wykonany z wytrzymałej stali narzędziowej posiada okładki rękojeści z wytrzymałego, anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Lekki i solidny, rekomendowany dla majsterkowicza i każdego rodzaju użytkownika. Przez wzgląd na zawarte w nim narzędzia może być narzędziem wspierającym dla elektronika hobbysty*. Multitool Black FOXBF-201 jest dostarczany w zestawie z nylonową pochwą umożliwiającą montaż do paska lub do systemów typu MOLLE.
   *Praca tylko i wyłącznie bez napięcia elektrycznego. Multitool nie posiada izolacji zabezpieczającej przed porażaniem prądem w trakcie pracy pod napięciem.

   Multitool Black FOX BF-205 OR Pocket Boss Multi Tool Aluminium Orange

   $14,16 brutto, ( $11,51 netto )
   Multitool Black FOX BF-205 OR Pocket Boss Multi Tool Aluminium Orange to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-205 OR to mini narzędzie zaprojektowane w formie breloka do kluczy. Do podpinania służy specjalnie zaprojektowane na ten cel oczko, ułatwiające przenoszenie. Poszczególne narzędzia wykonane zostały ze stali nierdzewnej 420 (Stainless Steel AISI 420), natomiast obudowę z tworzywa i anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Multitool z pewnością wyróżnia blokada narzędzi, zapobiegająca ich niekontrolowanemu złożeniu podczas użytkowania. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i ładnie. BF-205 to gadżet idealny na prezent, to świetna propozycja na pierwszą linię naszego sprzętu EDC.  

   Multitool Black FOX BF-205 Pocket Boss Multi Tool Aluminium Black

   $14,16 brutto, ( $11,51 netto )
   Multitool Black FOX BF-205 Pocket Boss Multi Tool Aluminium Black to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-205 to mini narzędzie zaprojektowane w formie breloka do kluczy. Do podpinania służy specjalnie zaprojektowane na ten cel oczko, ułatwiające przenoszenie. Poszczególne narzędzia wykonane zostały ze stali nierdzewnej 420 (Stainless Steel AISI 420), natomiast obudowę z tworzywa i anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Multitool z pewnością wyróżnia blokada narzędzi, zapobiegająca ich niekontrolowanemu złożeniu podczas użytkowania. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i ładnie. BF-205 to gadżet idealny na prezent, to świetna propozycja na pierwszą linię naszego sprzętu EDC.  

   Multitool Black FOX BF-205 R Pocket Boss Multi Tool Aluminium Red

   $14,16 brutto, ( $11,51 netto )
   Multitool Black FOX BF-205 R Pocket Boss Multi Tool Aluminium Red to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-205 R to mini narzędzie zaprojektowane w formie breloka do kluczy. Do podpinania służy specjalnie zaprojektowane na ten cel oczko, ułatwiające przenoszenie. Poszczególne narzędzia wykonane zostały ze stali nierdzewnej 420 (Stainless Steel AISI 420), natomiast obudowę z tworzywa i anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Multitool z pewnością wyróżnia blokada narzędzi, zapobiegająca ich niekontrolowanemu złożeniu podczas użytkowania. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i ładnie. BF-205 to gadżet idealny na prezent, to świetna propozycja na pierwszą linię naszego sprzętu EDC.  

   Nóż Black FOX Lynx BF-756 OD Green G10 by Denis Simonutti

   $98,16 brutto, ( $79,80 netto )
   Nóż Black FOX Lynx BF-756 OD Green G10 by Denis Simonutti to projekt przeznaczony do użytku outdoorowego powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Nóż Black FOX Lynx BF-756 OD Green G10 by Denis Simonutti ma konstrukcję full tang, głownię drop point ze szlifem płaskim a całość została wykończona w stylu stonewash. Do konstrukcji przykręcone zostały okładki z zielonego G10 (OD green). Zestaw uzupełnia kabura z kydex'u.
   Czytaj dalej

   Nóż Black Fox Vesuvius BF-710 D2 Black G10 by Alfredo Doricchi

   $102,72 brutto, ( $83,51 netto )
   Nóż Black FOX Vesuvius BF-710 D2 Black G10 by Alfredo Doricchi to projekt przeznaczony do użytku outdoorowego powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Nóż Black FOX Vesuvius BF-710 D2 Black G10 by Alfredo Doricchi ma konstrukcję full tang, głownię drop point ze szlifem płaskim a całość została wykończona w stylu stonewash. Do konstrukcji zamontowane zostały okładki z czarnego G10. Zestaw uzupełnia kabura z kydex'u oraz krzesiwo.

   Nóż Black Fox Vesuvius BF-710 D2 OD Green G10 by Alfredo Doricchi

   $102,72 brutto, ( $83,51 netto )
   Nóż Black FOX Vesuvius BF-710 D2 OD Green G10 by Alfredo Doricchi to projekt przeznaczony do użytku outdoorowego powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Nóż Black FOX Vesuvius BF-710 D2 OD Green G10 by Alfredo Doricchi ma konstrukcję full tang, głownię drop point ze szlifem płaskim a całość została wykończona w stylu stonewash. Do konstrukcji zamontowane zostały okładki z zielonego G10. Zestaw uzupełnia kabura z kydex'u oraz krzesiwo.

   Nóż składany Black Fox Argus BF-760

   $62,16 brutto, ( $50,54 netto )
   Nóż składany FOX Knives Argus BF-760 to lekki nóż do użytku codziennego (EDC). Black Fox Argus posiada ergonomiczną rękojeść, niską wagę i stosunkowo długą głownię, co pozwoli na wykorzystanie tego noża do większości zadań. Sprawdzi się na wycieczce, w biurze a nawet pomoże w kuchni. Nóż składany FOX Knives Argus BF-760 posiada głownię wharncliffe ze szlifem płaskim i wykończenie black stoneawsh dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest flipperem pozwalającym na szybkie rozłożenie noża a za blokowanie odpowiada liner lock. Rękojeść to stalowe linersy, połączone stalowym, anodyzowanym backspacerem oraz okładki z G10. Całość uzupełnia stalowy klips (Tip-Up).

   Nóż składany Black Fox Argus BF-760 W

   $59,76 brutto, ( $48,59 netto )
   Nóż składany FOX Knives Argus BF-760 W to lekki nóż do użytku codziennego (EDC). Black Fox Argus posiada ergonomiczną rękojeść, niską wagę i stosunkowo długą głownię, co pozwoli na wykorzystanie tego noża do większości zadań. Sprawdzi się na wycieczce, w biurze a nawet pomoże w kuchni. Nóż składany FOX Knives Argus BF-760 W posiada głownię wharncliffe ze szlifem płaskim i wykończenie satynowym. Otwierany jest flipperem pozwalającym na szybkie rozłożenie noża a za blokowanie odpowiada liner lock. Rękojeść to stalowe linersy, połączone stalowym, anodyzowanym backspacerem oraz okładki z drewna ziricote. Całość uzupełnia stalowy klips (Tip-Up).

   Nóż składany Black FOX B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design

   $35,76 brutto, ( $29,07 netto )
   Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design to projekt wykonany przez znanego włoskiego producenta Fox Cutlery z zagłębia nożowego w Maniago przy współpracy z knifemakerem Beric Knives. B.Key to folder w formie breloka do kluczy, to ostrze które można ze sobą zabrać praktycznie zawsze i wszędzie. B.Key to mały spryciarz, który zawsze wpadnie do ręki kiedy będzie potrzebny. B.Key otworzy niejeden karton, niejedną paczkę i rozetnie niejeden splątany węzeł. Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440A (wykończenie: stone washed) oraz rękojeść z anodyzowanego na niebiesko aluminium. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący lub brelok: kółko stalowe z parcianą naszywką identyfikacyjną znajdująca się w zestawie.
   Czytaj dalej