Chaves Knives. Oferta produktów amerykańskiego knifemakera Ramon’a Chaves’a. Noże składane i inne produkty z oferty Chaves Ultramar. Solidne foldery codziennego użytku, z wytrzymałych materiałów. Świetna jakość wykonania i “kozacka” czacha umieszczana w klipsach nośnych nieomylnie identyfikująca produkty Chaves.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Dostępność
Cena

  Długopis tytanowy Chaves Ultramar Bolt Action Pen Solid Stone Washed Titanium

  849,00  brutto, ( 690,24  netto )
  Długopis tytanowy Chaves Ultramar Bolt Action Pen Solid Stone Washed Titanium to luksusowy artykuł piśmienniczy na co dzień. Ten charakterystyczny długopis EDC wykonany został w całości z tytanu (obudowa, klips, przełącznik), który dodatkowo posiada prążkowanie dla lepszej przyczepności podczas eksploatacji. Całość wykończono w stylu stonewash. Zdejmowany klips to motyw czaszki, z którego marka słynie. Długopis posiada standardowy, wymienny wkład.

  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch PURPLE

  319,00  brutto, ( 259,35  netto )
  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch PURPLE to kompaktowe narzędzie wykonane z anodyzowanego na kolor fioletowy tytanu, z wykończeniem crosshatch (przecinające się linie), posiadające wiele zastosowań. Może być brelokiem lub gustowną zawieszką na szyję. Jego podstawowe funkcje to łom, otwieracz do butelek, klucz płaski 1/4" oraz śrubokręt. Charakterystyczny dla producenta motyw czaszki wpisany jest w kształt klucza.

  Nóż składany Chaves Knives Redencion Street Tanto

  2 199,00  brutto, ( 1 787,80  netto )
  Nóż składany Chaves Knives Redencion Street Tanto to narzędzie służące do użytku codziennego (EDC). Za jego projekt odpowiada Ramon Chaves a sam nóż posiada bardzo charakterystyczną dla tego knifemaker'a formę. Nóż posiada głownię z satynowanej stali premium M390, oraz tytanową rękojeść. Otwieranie ostrza następuję za sprawą obustronnych kołków, natomiast blokowanie zapewnia frame lock. Do przenoszenia noża służy tytanowy klips mocujący uformowany w kształt "czaszki"*.
  • w zestawie znajduje się zwykły klips na wymianę.

  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch GREEN

  319,00  brutto, ( 259,35  netto )
  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch GREEN to kompaktowe narzędzie wykonane z anodyzowanego na kolor zielony tytanu, z wykończeniem crosshatch (przecinające się linie), posiadające wiele zastosowań. Może być brelokiem lub gustowną zawieszką na szyję. Jego podstawowe funkcje to łom, otwieracz do butelek, klucz płaski 1/4" oraz śrubokręt. Charakterystyczny dla producenta motyw czaszki wpisany jest w kształt klucza.

  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch High Voltage PURPLE

  319,00  brutto, ( 259,35  netto )
  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch High Voltage PURPLE to kompaktowe narzędzie wykonane z anodyzowanego na kolor fioletowy tytanu, z wykończeniem crosshatch (przecinające się linie), posiadające wiele zastosowań. Może być brelokiem lub gustowną zawieszką na szyję. Jego podstawowe funkcje to łom, otwieracz do butelek, klucz płaski 1/4" oraz śrubokręt. Charakterystyczny dla producenta motyw czaszki wpisany jest w kształt klucza.

  Długopis tytanowy Chaves Ultramar Bolt Action Pen Dot Stone Washed Titanium

  849,00  brutto, ( 690,24  netto )
  Długopis tytanowy Chaves Ultramar Bolt Action Pen Dot Stone Washed Titanium to luksusowy artykuł piśmienniczy na co dzień. Ten charakterystyczny długopis EDC wykonany został w całości z tytanu (obudowa, klips, przełącznik), który dodatkowo został nawiercony i prążkowany dla lepszej przyczepności podczas eksploatacji. Całość wykończono w stylu stonewash. Zdejmowany klips to motyw czaszki, z którego marka słynie. Długopis posiada standardowy, wymienny wkład.

  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch BLUE

  319,00  brutto, ( 259,35  netto )
  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch BLUE to kompaktowe narzędzie wykonane z anodyzowanego na kolor niebieski tytanu, z wykończeniem crosshatch (przecinające się linie), posiadające wiele zastosowań. Może być brelokiem lub gustowną zawieszką na szyję. Jego podstawowe funkcje to łom, otwieracz do butelek, klucz płaski 1/4" oraz śrubokręt. Charakterystyczny dla producenta motyw czaszki wpisany jest w kształt klucza.

  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch BRONZE

  319,00  brutto, ( 259,35  netto )
  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch BRONZE to kompaktowe narzędzie wykonane z anodyzowanego na kolor brązu tytanu, z wykończeniem crosshatch (przecinające się linie), posiadające wiele zastosowań. Może być brelokiem lub gustowną zawieszką na szyję. Jego podstawowe funkcje to łom, otwieracz do butelek, klucz płaski 1/4" oraz śrubokręt. Charakterystyczny dla producenta motyw czaszki wpisany jest w kształt klucza.

  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch SILVER

  319,00  brutto, ( 259,35  netto )
  Multitool Chaves Knives Łom Otwieracz Klucz tytanowy CrossHatch SILVER to kompaktowe narzędzie wykonane z anodyzowanego na kolor srebrny tytanu, z wykończeniem crosshatch (przecinające się linie), posiadające wiele zastosowań. Może być brelokiem lub gustowną zawieszką na szyję. Jego podstawowe funkcje to łom, otwieracz do butelek, klucz płaski 1/4" oraz śrubokręt. Charakterystyczny dla producenta motyw czaszki wpisany jest w kształt klucza.