Kubey – An Edge Above The Rest

Kubey to niezależna marka istniejąca 0d 2014 roku. Kubey posiada w swojej ofercie noże składane i inne, o ciekawych projektach, różnorodnych materiałach i bardzo dobrej dokładności wykonania.

Asortyment Kubey

W sferze projektowej w Kubey znaleźć można zarówno odważne futurystyczne projekty jak też designy bardziej tradycyjne. To powoduje że w różnorodnej ofercie, kierując się własnymi odczuciami estetycznymi, każdy znaleźć może coś dla siebie. W ofercie Kubey znajdziemy większość rodzajów ostrzy występujących na rynku, do różnorodnych zastosowań, w tym do użytku codziennego (EDC – Every Day Carry), do outdooru, bushcraftu, survivalu, działań taktycznych.

W bardzo rozbudowanej kategorii noży składanych znajdziemy w zasadzie każdy rodzaj ostrza, prawie każdy typ blokady, różnorodne designy rękojeści i klipsów mocujących. Kubey stosuje też najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie łożyskowania (ceramiczne łożyska kulkowe).

Rozwiązania materiałowe i technologie Kubey

Jako producent marka używa nowoczesnych technologii, które przekładają się na bardzo wysoką jakość wykonania. Dokładność prac, różnorodność kształtów, również tych bardziej skomplikowanych Kubey uzyskuje m. in. za sprawą: maszyn CNC do szlifowania i grawerowania, maszyn frezujących, laserów itd.

Do wykonywania swoich projektów Kubey używa różnorodnych materiałów zarówno z półki premium, jak też innych półek w zależności od potrzeb danego projektu. W wykonaniach marki znajdziemy więc nowoczesne stale nożowe: Bohler M390, N690, S35VN, AUS-10, D2, VG10 czy stal damasceńską. Spotkamy rękojeści z: tytanu (stop 6AL4V), włókna węglowego (carbon fibre), kompozytu G10, mosiądzu, aluminium czy drewna stabilizowanego.

Let Kubey knife be part of your life! Niech nóż Kubey stanie się częścią Twojego życia!

Zapraszamy na Kapuga.pl!

Nóż składany Kubey Cadmus KU055B Dark Stonewash D2 Black G10

$52,56 brutto, ( $42,73 netto )
Nóż składany Kubey Cadmus KU055B Dark Stonewash D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Cadmus to ze swoim zwężającym się obustronnie ostrzem świetnie nadaje się do przekłuwania materiałów (kartonów, paczek itd.). Cadmus to lekkie i uniwersalne narzędzie do codziennego stosowania. Nóż składany Kubey Cadmus KU055B Dark Stonewash D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (ciemne wykończenie dark stonewash). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10

$45,36 brutto, ( $36,88 netto )
Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10

$45,36 brutto, ( $36,88 netto )
Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901B D2 Blue G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z niebieskiego kompozytu G10.

Nóż składany Kubey Calyce KU901C D2 Green Micarta

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Calyce KU901C D2 Green Micarta to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901C D2 Green Micarta posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z zielonej micarty.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Calyce KU901D D2 Tan G10

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Calyce KU901D D2 Tan G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901D D2 Tan G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany obustronnym kołkiem lub flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (kolor pustynny Tan / Desert Tan).
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Calyce KU901E D2 Black G10

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Calyce KU901E D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901E D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Calyce KU901F D2 Red G10

$54,72 brutto, ( $44,49 netto )
Nóż składany Kubey Calyce KU901F D2 Red G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901F D2 Red G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (ciemne wykończenie dark stonewash). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czerwonego kompozytu G10.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Calyce KU901G D2 Green G10

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Calyce KU901G D2 Green G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901G D2 Green G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z zielonego kompozytu G10.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Calyce KU901H D2 Tan G10

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Calyce KU901H D2 Tan G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Calyce wykonany został w dwóch wersjach zbliżonych, a jednak różniących się od siebie wersjach. Obydwie z wersji posiadają wznios na grzebiecie, tzw. upper jimping (wznoszące się karbowanie). Jedna z nich, otwierana kołkiem lub flipperem posiada krótszy i wyższy wznios oraz bardziej wybrzuszone ostrze (ostrze bardziej w stylu drop point). Druga z kolei otwierana tylko flipperem (płetwą) posiada dłuższy i niższy wznios a jej ostrze z mniejszą krzywizną krawędzi tnącej i jej odbiciem lustrzanym na grzebiecie (posiadającym charakterystyczne ścięcie "swedge") nadaje się lepiej do przekłuwania materiałów (ostrze bardziej w stylu spear point). Niezależnie od wersji Calyce posiada taki sam kształt rękojeści. Nóż składany Kubey Calyce KU901H D2 Tan G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (bead blasting). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (kolor pustynny: Desert Tan / Tan).
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Campe KU203A D2 Black G10

$47,76 brutto, ( $38,83 netto )
Nóż składany Kubey Campe KU203A D2 Black G10 zaprojektowany został na użytek codzienny. Nóż Campe to małe, poręczne i dyskretne narzędzie. Dedykowany dla osób, które preferują minimalizm a jednocześnie cenią użytkowość swojego wyposażenia. Campe, niewielki w długości jest dość chwytny ponieważ jest szeroki zarówno w płaszczyźnie ostrza jak i rękojeści (ok. 30 mm). To powoduje, że w trakcie trzymania wypełnia całą dłoń i można nim pracować stabilnie i skutecznie. Nóż składany Kubey Campe KU203A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze z wierzchołkiem tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji piaskowanej stali D2 (sandblasted). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (kolor: czarny).

Nóż składany Kubey Campe KU203B D2 OD Green G10

$54,72 brutto, ( $44,49 netto )
Nóż składany Kubey Campe KU203B D2 Black G10 zaprojektowany został na użytek codzienny. Nóż Campe to małe, poręczne i dyskretne narzędzie. Dedykowany dla osób, które preferują minimalizm a jednocześnie cenią użytkowość swojego wyposażenia. Campe, niewielki w długości jest dość chwytny ponieważ jest szeroki zarówno w płaszczyźnie ostrza jak i rękojeści (ok. 30 mm). To powoduje, że w trakcie trzymania wypełnia całą dłoń i można nim pracować stabilnie i skutecznie. Nóż składany Kubey Campe KU203B D2 Black G10 posiada wydajne ostrze z wierzchołkiem tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji piaskowanej stali D2 (sandblasted). Nóż jest otwierany flipperem (płetwą) a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (kolor: OD Green).
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Carve KB237A

$62,16 brutto, ( $50,54 netto )
Nóż składany Kubey Carve KB237A to zaprojektowany w stylu taktycznym nóż codziennego użytku. Carve, w luźnym tłumaczeniu: wystrugany, czy wyrzeźbiony z jednej strony nawiązuje to kanciastości widocznych na rękojeści i ostrzu, powstałych jakby od dłuta, a z drugiej do krojenia czy cięcia, do którego nóż jest oczywiście dedykowany. Sylwetkę noża można zdecydowanie zaliczyć do projektów typu urban. Nóż składany Kubey Carve KB237A posiada wydajne ostrze typu tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2. Rękojeść noża wykonana została z czarnego kompozytu G10. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Carve KB237B

$62,16 brutto, ( $50,54 netto )
Nóż składany Kubey Carve KB237B to zaprojektowany w stylu taktycznym nóż codziennego użytku. Carve, w luźnym tłumaczeniu: wystrugany, czy wyrzeźbiony z jednej strony nawiązuje to kanciastości widocznych na rękojeści i ostrzu, powstałych jakby od dłuta, a z drugiej do krojenia czy cięcia, do którego nóż jest oczywiście dedykowany. Sylwetkę noża można zdecydowanie zaliczyć do projektów typu urban. Nóż składany Kubey Carve KB237B posiada wydajne ostrze typu tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 powleczonej czarną tytanową powłoką. Rękojeść noża wykonana została z zielonego kompozytu G10. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Carve KB237C

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Carve KB237C to zaprojektowany w stylu taktycznym nóż codziennego użytku. Carve, w luźnym tłumaczeniu: wystrugany, czy wyrzeźbiony z jednej strony nawiązuje to kanciastości widocznych na rękojeści i ostrzu, powstałych jakby od dłuta, a z drugiej do krojenia czy cięcia, do którego nóż jest oczywiście dedykowany. Sylwetkę noża można zdecydowanie zaliczyć do projektów typu urban. Nóż składany Kubey Carve KB237C posiada wydajne ostrze typu tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 powleczonej czarną tytanową powłoką. Rękojeść noża wykonana została z kompozytu G10 (kolor Desert Tan). Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

Nóż składany Kubey Carve KB237D

$62,16 brutto, ( $50,54 netto )
Nóż składany Kubey Carve KB237D to zaprojektowany w stylu taktycznym nóż codziennego użytku. Carve, w luźnym tłumaczeniu: wystrugany, czy wyrzeźbiony z jednej strony nawiązuje to kanciastości widocznych na rękojeści i ostrzu, powstałych jakby od dłuta, a z drugiej do krojenia czy cięcia, do którego nóż jest oczywiście dedykowany. Sylwetkę noża można zdecydowanie zaliczyć do projektów typu urban. Nóż składany Kubey Carve KB237D posiada wydajne ostrze typu tanto ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 powleczonej czarną tytanową powłoką. Rękojeść noża wykonana została z czarnego kompozytu G10. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Coeus KU122A D2 Black G10

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Coeus KU122A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Coeus z ostrzem typu spear point posiada wydajny wierzchołek krawędzi tnącej sprawdzający się szczególnie przy cięciach wymagających lepszych właściwości penetracyjnych. Przekłuwanie kartonów, czy worków do których zawartości szybko chcemy się dostać to naturalne przeznaczenie tego ostrza. Niezależnie od czubka ostrza wyprofilowana krawędź tnąca podoła większości zadań, które mogą pojawić się każdego dnia. Nóż składany Kubey Coeus KU122A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (wykończenie bead blasted). Nóż jest otwierany przy użyciu otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Coeus KU122B D2 Blue G10

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Coeus KU122B D2 Blue G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Coeus z ostrzem typu spear point posiada wydajny wierzchołek krawędzi tnącej sprawdzający się szczególnie przy cięciach wymagających lepszych właściwości penetracyjnych. Przekłuwanie kartonów, czy worków do których zawartości szybko chcemy się dostać to naturalne przeznaczenie tego ostrza. Niezależnie od czubka ostrza wyprofilowana krawędź tnąca podoła większości zadań, które mogą pojawić się każdego dnia. Nóż składany Kubey Coeus KU122B D2 Blue G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (wykończenie bead blasted). Nóż jest otwierany przy użyciu otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z niebieskiego kompozytu G10.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Coeus KU122D D2 Orange G10

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Coeus KU122D D2 Orange G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Coeus z ostrzem typu spear point posiada wydajny wierzchołek krawędzi tnącej sprawdzający się szczególnie przy cięciach wymagających lepszych właściwości penetracyjnych. Przekłuwanie kartonów, czy worków do których zawartości szybko chcemy się dostać to naturalne przeznaczenie tego ostrza. Niezależnie od czubka ostrza wyprofilowana krawędź tnąca podoła większości zadań, które mogą pojawić się każdego dnia. Nóż składany Kubey Coeus KU122D D2 Orange G10 posiada wydajne ostrze typu spear point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji szkiełkowanej stali D2 (wykończenie bead blasted). Nóż jest otwierany przy użyciu otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z pomarańczowego kompozytu G10.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Doris KU324A D2 Black G10

$47,76 brutto, ( $38,83 netto )
Nóż składany Kubey Doris KU324A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Doris zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Doris z bardzo ładną linią ostrza i dopasowanym do niej kształtem rękojeści to projekt bardzo elegancki a jednocześnie nieskomplikowany. Nóż składany Kubey Doris KU324A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (wykończenie: bead stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

Nóż składany Kubey Doris KU324B Dark Stonewashed D2 Jade G10

$47,76 brutto, ( $38,83 netto )
Nóż składany Kubey Doris KU324B Dark Stonewashed D2 Jade G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Doris zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Doris z bardzo ładną linią ostrza i dopasowanym do niej kształtem rękojeści to projekt bardzo elegancki a jednocześnie nieskomplikowany. Nóż składany Kubey Doris KU324B Dark Stonewashed D2 Jade G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (czarne wykończenie: dark stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (Jade G10).

Nóż składany Kubey Doris KU324C Dark Stonewashed D2 Green G10

$47,76 brutto, ( $38,83 netto )
Nóż składany Kubey Doris KU324C Dark Stonewashed D2 Green G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Doris zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Doris z bardzo ładną linią ostrza i dopasowanym do niej kształtem rękojeści to projekt bardzo elegancki a jednocześnie nieskomplikowany. Nóż składany Kubey Doris KU324C Dark Stonewashed D2 Green G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (czarne wykończenie: dark stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z kompozytu G10 (Jade G10).

Nóż składany Kubey Doris KU324D D2 Green G10

$47,76 brutto, ( $38,83 netto )
Nóż składany Kubey Doris KU324D D2 Green G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Doris zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym to rozwiązanie. Doris z bardzo ładną linią ostrza i dopasowanym do niej kształtem rękojeści to projekt bardzo elegancki a jednocześnie nieskomplikowany. Nóż składany Kubey Doris KU324D D2 Green G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (wykończenie: bead stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub otworu w głowni a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.
Czytaj dalej

Nóż składany Kubey Momentum KU344A D2 Black G10

$45,36 brutto, ( $36,88 netto )
Nóż składany Kubey Momentum KU344A D2 Black G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Momentum zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) lub kołek z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym obydwa z rozwiązań. Momentum zaprojektował amerykański designer Managanas (Sherif Managanas z Managanas Steel). Momentum to projekt o nieskomplikowanej budowie rękojeści charakteryzującej się delikatną krzywizną przez całą jej długość. Linia grzbietu ostrza i górna linia rękojeści tworzą delikatny łuk nadając całości dynamicznego i przyjemnego wyglądu. Momentum to nóż, który z pewnością bardzo ładnie układa się w dłoni. Nóż składany Kubey Momentum KU344A D2 Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (wykończenie: bead blasted). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub obustronnego kołka a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z czarnego kompozytu G10.

Nóż składany Kubey Momentum KU344B Dark Stonewashed D2 Green G10

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Nóż składany Kubey Momentum KU344B Dark Stonewashed D2 Green G10 to nóż zaprojektowany na użytek codzienny. Nóż Momentum zaprojektowany z otwieraniem poprzez front flipper (górna płetwa) lub kołek z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym obydwa z rozwiązań. Momentum zaprojektował amerykański designer Managanas (Sherif Managanas z Managanas Steel). Momentum to projekt o nieskomplikowanej budowie rękojeści charakteryzującej się delikatną krzywizną przez całą jej długość. Linia grzbietu ostrza i górna linia rękojeści tworzą delikatny łuk nadając całości dynamicznego i przyjemnego wyglądu. Momentum to nóż, który z pewnością bardzo ładnie układa się w dłoni. Nóż składany Kubey Momentum KU344B Dark Stonewashed D2 Green G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2 (czarne wykończenie: dark stonewashed). Nóż jest otwierany przy użyciu górnej płetwy (front flipper) lub obustronnego kołka a ostrze przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Okładki rękojeści wykonane zostały z zielonego kompozytu G10.
Czytaj dalej