Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dostępność
Cena

  Nóż składany Spyderco Byrd Harrier 2 Black G-10, Combo Edge (BY01GPS2)

  319,00  brutto, ( 259,35  netto )
  Nóż składany Spyderco Byrd Harrier 2 Black G-10, Combo Edge to folder, który doskonale łączy cechy popularnych noży Cara Cara 2 i Meadowlark 2. Ten wyjątkowy nóż stanowi idealne narzędzie tnące do codziennego noszenia, oferując sprawdzone funkcje obu modeli w idealnym rozmiarze. Teraz dostępny w wersji z niezwykle wytrzymałymi okładzinami z tworzywa G10.

  Nóż składany Spyderco Efficient G-10 Black / Black Blade Plain (C216GPBBK)

  339,00  brutto, ( 275,61  netto )
  Nóż składany Spyderco Efficient G-10 Black / Black Blade Plain (C216GPBBK) to solidne narzędzie EDC (Everyday Carry) od renomowanej firmy Spyderco. Wyróżnia się fantastycznym designem, doskonałą ergonomią, szerokim profilem głowni i długą krawędzią tnącą, a wszystko to dostępne w atrakcyjnej cenie. Jest to idealny wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nożami Spyderco.

  Nóż składany Spyderco Tenacious FRN Black, Black Blade Spyder (C122PSBBK)

  339,00  brutto, ( 275,61  netto )
  Nóż składany Spyderco Tenacious FRN Black, Black Blade Spyder (C122PSBBK) to jeden z najpopularniejszych folderów EDC z kolekcji Value, który wyróżnia się matową nierefleksyjną powłoką na głowni. Ten wyjątkowy nóż oferuje wiele cech charakterystycznych dla noży serii Value, tworząc doskonały stosunek jakości do ceny.

  Nóż składany FOX Edge Pop Smoke FE-023 Black G10 by Russ Kommer

  129,00  brutto, ( 104,88  netto )
  Nóż składany FOX Edge Pop Smoke FE-023 Black G10 by Russ Kommer to projekt powstały w kooperacji amerykańskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Pop Smoke to budżetowy nóż na codzienny użytek. Nóż składany FOX Edge Pop Smoke FE-023 Black G10 by Russ Kommer posiada głownię ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV (w powłoce stone washed PVD) oraz rękojeść ze stali i czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego obustronnego kołka na głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada frame lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany FOX Edge Mandatory Fun FE-024 Black G10 by Russ Kommer

  129,00  brutto, ( 104,88  netto )
  Nóż składany FOX Edge Mandatory Fun FE-024 Black G10 by Russ Kommer to projekt powstały w kooperacji amerykańskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Mandatory Fun to budżetowy nóż na codzienny użytek. Nóż składany FOX Edge Mandatory Fun FE-024 Black G10 by Russ Kommer posiada głownię ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV (w powłoce stone washed PVD) oraz rękojeść ze stali i czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego obustronnego kołka na głowni lub flippera. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada frame lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany FOX Edge Pop Smoke FE-022 Aluminium by Russ Kommer

  129,00  brutto, ( 104,88  netto )
  Nóż składany FOX Edge Pop Smoke FE-022 Aluminium by Russ Kommer to projekt powstały w kooperacji amerykańskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Pop Smoke to budżetowy nóż na codzienny użytek. Nóż składany FOX Edge Pop Smoke FE-022 Aluminium by Russ Kommer posiada głownię ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV (wykończenie sand blasted/piaskowane) oraz rękojeść ze stali i aluminium (wykończenie: bead blasted/szkiełkowane). Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego obustronnego kołka na głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada frame lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany Spyderco Byrd Robin 2 FRN Gray, Plain (BY10PGY2)

  179,00  brutto, ( 145,53  netto )
  Nóż składany Spyderco Byrd Robin 2 FRN Gray, Plain (BY10PGY2) to lekki i kompaktowy folder na codzień.

  Nóż składany FOX Edge Mandatory Fun FE-025 Coyote Tan G10 by Russ Kommer

  129,00  brutto, ( 104,88  netto )
  Nóż składany FOX Edge Mandatory Fun FE-025 Coyote Tan G10 by Russ Kommer to projekt powstały w kooperacji amerykańskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Mandatory Fun to budżetowy nóż na codzienny użytek. Nóż składany FOX Edge Mandatory Fun FE-025 Coyote Tan G10 by Russ Kommer posiada głownię ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV (w powłoce stone washed PVD) oraz rękojeść ze stali i kompozytu G10 (kolor Coyote Tan). Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego obustronnego kołka na głowni lub flippera. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada frame lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany Spyderco Tenacious FRN Black Blade Plain (C122PBBK)

  339,00  brutto, ( 275,61  netto )
  Nóż składany Spyderco Tenacious FRN Black Blade Plain (C122PBBK) to solidny folder EDC firmy Spyderco, który zachwyca fantastycznym designem, wyjątkową ergonomią i atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Jest to idealny wybór zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nożami Spyderco, jak i dla doświadczonych użytkowników.

  Nóż składany Spyderco Resilience G-10 Black Plain (C142GP)

  399,00  brutto, ( 324,39  netto )
  Nóż składany Spyderco Resilience G-10 Black Plain (C142GP) to największy folder EDC w linii Value od Spyderco. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie doskonałą jakość w przystępnej cenie. Jego niebanalny design, wzorcowa ergonomia i długa krawędź tnąca czynią go bestsellerem i doskonałym wyborem dla początkujących miłośników noży Spyderco.

  Nóż składany FOX Edge The Claw 2 FE-016 Karambit by Denis Simonutti

  149,00  brutto, ( 121,14  netto )
  Nóż składany FOX Edge The Claw 2 FE-016 Karambit by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. The Claw 2 to budżetowy nóż na codzienny użytek. Ten rodzaj ostrza powstał w odległych czasach na terenie Malezji oraz Filipin a jego kształt inspirowany był pazurami wielkich drapieżnych kotów. Charakterystyczne dla jego budowy są zakrzywione ostrze oraz odwrócona rękojeść z otworem na palec wskazujący. Przez wzgląd na budowę może nadawać się do użytku taktycznego i na potrzeby służb mundurowych. Sprawdzi się przy przecinaniu lin, tworzyw, materiałów do których ciężko podejść, ale również jego otrze będzie można wykorzystać w życiu codziennym bardziej uniwersalnie Nóż składany FOX Edge The Claw 2 FE-016 Karambit by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV (w czarnej powłoce black Indroglider stone washed) oraz rękojeść ze stali i czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego flippera. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany FOX Edge The Claw 1 FE-014 Karambit by Denis Simonutti

  149,00  brutto, ( 121,14  netto )
  Nóż składany FOX Edge The Claw 1 FE-014 Karambit by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. The Claw 1 to budżetowy nóż na codzienny użytek. Ten rodzaj ostrza powstał w odległych czasach na terenie Malezji oraz Filipin a jego kształt inspirowany był pazurami wielkich drapieżnych kotów. Charakterystyczne dla jego budowy są zakrzywione ostrze oraz odwrócona rękojeść z otworem na palec wskazujący. Przez wzgląd na budowę może nadawać się do użytku taktycznego i na potrzeby służb mundurowych. Sprawdzi się przy przecinaniu lin, tworzyw, materiałów do których ciężko podejść, ale również jego otrze będzie można wykorzystać w życiu codziennym bardziej uniwersalnie Nóż składany FOX Edge The Claw 1 FE-014 Karambit by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV (w czarnej powłoce black Indroglider stone washed) oraz rękojeść ze stali i czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego flippera. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.