Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dostępność
Cena

  Nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point 3V Shark Lock Smooth Titanium

  1 999,00  brutto, ( 1 625,20  netto )
  Nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point 3V Shark Lock Smooth Titanium to projekt znanego amerykańskiego knifemakera Andrew Demko. Andrew Demko to twórca ceniony za projekty innowacyjnych blokad w nożach składanych oraz producent noży custom. Jego produkty cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz pomysłowością wykonania. Od 2021 w ofercie Demko Knives , firmy prowadzonej przez braci Demko, Andrew i John'a dostępne są produkcyjne wersje noży z serii AD, w postaci linii AD20.5 wyposażone w najnowszy, niezwykle wytrzymały, opatentowany rodzaj blokady Shark Lock™. Nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point 3V Shark Lock Smooth Titanium posiada ostrze o roboczym profilu clip point z amerykańskiej stali CPM 3V z wykończeniem stonewash, tytanową rękojeść (smooth titanium) oraz blokadę Shark Lock™.

  Nóż LionSTEEL T6 Black Canvas Satin 3V by Molletta

  1 569,00  brutto, ( 1 275,61  netto )
  Nóż LionSTEEL T6 Black Canvas Satin 3V by Molletta to ostrze do wymagających zadań powstałe w kooperacji włoskiego producenta z Maniago i projektanta znanego jako Molletta. T6 to pokaźnych rozmiarów nóż o konstrukcji full tang idealnie wpisujący się w konwencję outdoor i survival. Niemalże "pancerna" budowa, długa głownia drop point i wygodna rękojeść to cechy bardzo pożądane w tej kategorii noży. Przez wzgląd na solidną konstrukcję i możliwość montażu do rozwiązań typu Molle, T6 to nóż rekomendowany również do użytku taktycznego. Nóż LionSTEEL T6 Black Canvas Satin 3V by Molletta to posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali CPM 3V posiada satynowe wykończenie a rękojeść typu Solid®, w którym to rozwiązaniu włoski producent się specjalizuje wykonano z czarnej micarty (black canvas). W komplecie z nożem znajduje się kabura z tworzywa kydex pozwalająca na przenoszenie w poziomie i w pionie (kompatybilna jak wspomniano wyżej z rozwiązaniami typu Molle).

  Nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot 3V Shark Lock Textured Titanium

  2 399,00  brutto, ( 1 950,41  netto )
  Nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot 3V Shark Lock Smooth Titanium to projekt znanego amerykańskiego knifemakera Andrew Demko. Andrew Demko to twórca ceniony za projekty innowacyjnych blokad w nożach składanych oraz producent noży custom. Jego produkty cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz pomysłowością wykonania. Od 2021 w ofercie Demko Knives , firmy prowadzonej przez braci Demko, Andrew i John'a dostępne są produkcyjne wersje noży z serii AD, w postaci linii AD20.5 wyposażone w najnowszy, niezwykle wytrzymały, opatentowany rodzaj blokady Shark Lock™. Nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot 3V Shark Lock Smooth Titanium posiada ostrze o roboczym profilu shark foot (sheepsfoot) z amerykańskiej stali CPM 3V z wykończeniem stonewash, tytanową rękojeść (smooth titanium) oraz blokadę Shark Lock™.

  Nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot 3V Shark Lock Smooth Titanium

  1 999,00  brutto, ( 1 625,20  netto )
  Nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot 3V Shark Lock Smooth Titanium to projekt znanego amerykańskiego knifemakera Andrew Demko. Andrew Demko to twórca ceniony za projekty innowacyjnych blokad w nożach składanych oraz producent noży custom. Jego produkty cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz pomysłowością wykonania. Od 2021 w ofercie Demko Knives , firmy prowadzonej przez braci Demko, Andrew i John'a dostępne są produkcyjne wersje noży z serii AD, w postaci linii AD20.5 wyposażone w najnowszy, niezwykle wytrzymały, opatentowany rodzaj blokady Shark Lock™. Nóż składany Demko Knives AD20.5 Shark Foot 3V Shark Lock Smooth Titanium posiada ostrze o roboczym profilu shark foot (sheepsfoot) z amerykańskiej stali CPM 3V z wykończeniem stonewash, tytanową rękojeść (smooth titanium) oraz blokadę Shark Lock™.

  Nóż LionSTEEL T6 Green Canvas Satin 3V by Molletta

  1 569,00  brutto, ( 1 275,61  netto )
  Nóż LionSTEEL T6 Green Canvas Satin 3V by Molletta to ostrze do wymagających zadań powstałe w kooperacji włoskiego producenta z Maniago i projektanta znanego jako Molletta. T6 to pokaźnych rozmiarów nóż o konstrukcji full tang idealnie wpisujący się w konwencję outdoor i survival. Niemalże "pancerna" budowa, długa głownia drop point i wygodna rękojeść to cechy bardzo pożądane w tej kategorii noży. Przez wzgląd na solidną konstrukcję i możliwość montażu do rozwiązań typu Molle, T6 to nóż rekomendowany również do użytku taktycznego. Nóż LionSTEEL T6 Green Canvas Satin 3V by Molletta to posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali CPM 3V posiada satynowe wykończenie a rękojeść typu Solid®, w którym to rozwiązaniu włoski producent się specjalizuje wykonano z zielonej micarty (green canvas). W komplecie z nożem znajduje się kabura z tworzywa kydex pozwalająca na przenoszenie w poziomie i w pionie (kompatybilna jak wspomniano wyżej z rozwiązaniami typu Molle).

  Nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point 3V Shark Lock Textured Titanium

  2 399,00  brutto, ( 1 950,41  netto )
  Nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point 3V Shark Lock Textured Titanium to projekt znanego amerykańskiego knifemakera Andrew Demko. Andrew Demko to twórca ceniony za projekty innowacyjnych blokad w nożach składanych oraz producent noży custom. Jego produkty cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz pomysłowością wykonania. Od 2021 w ofercie Demko Knives , firmy prowadzonej przez braci Demko, Andrew i John'a dostępne są produkcyjne wersje noży z serii AD, w postaci linii AD20.5 wyposażone w najnowszy, niezwykle wytrzymały, opatentowany rodzaj blokady Shark Lock™. Nóż składany Demko Knives AD20.5 Clip Point 3V Shark Lock Textured Titanium posiada ostrze o roboczym profilu clip point z amerykańskiej stali CPM 3V z wykończeniem stonewash, teksturowaną tytanową rękojeść (textured titanium) oraz blokadę Shark Lock™.

  Nóż TFK – Tanev Family Knives T7L | CMP 3V | Natural Canvas Micarta

  1 259,00  brutto, ( 1 023,58  netto )
  Nóż TFK - Tanev Family Knives T7L | CPM 3V | Natural Canvas Micarta to świetny towarzysz leśnych wędrówek oraz niezawodny pomocnik obozowania w terenie. T7L posiada ciekawą linię z widoczną już na pierwszy rzut oka "krzywizną" konstrukcji. Linia rękojeści oraz ostrza układa się w kształcie delikatnego łuku, co pozwala operować ostrzem bardziej kontrolowanie i stabilnie. W dodatku ładnie wyprofilowana i zupełnie niemasywna konstrukcja rękojeści i oraz stonowana waga całego noża umożliwia bardzo zręczne manewrowanie całością nawet podczas bardziej subtelnych zastosowań. T7L to z pewnością nóż bardzo uniwersalny, świetny zarówno na szybki wypad w teren, jak też na dłuższy pobyt na łonie natury. Prezentowany nóż TFK - Tanev Family Knives T7L | CPM 3V | Natural Canvas Micarta wykonany został z amerykańskiej stali CPM 3V. Stal wykończono metodą acid-stonewash uzyskując ciemną barwę ostrza.Nóż posiada okładziny rękojeści z brązowej micartya do jego przenoszenia służy brązowa skórzana pochwa.

  Nóż TFK – Tanev Family Knives Classic | CPM 3V | Natural Canvas Micarta

  1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
  Nóż TFK - Tanev Family Knives Classic | CPM 3V | Natural Canvas Micarta to duży nóż survivalowy o długości ponad 30 cm i samym ostrzu 17 cm. Classic jak wskazuje sama nazwa to prosty i nieskomplikowany projekt. Jest to nóż dla osób, które od od tego rodzaju narzędzia oczekują w pierwszej kolejności użytkowości. I to nabywając nóż Classic właśnie otrzymujemy. Classic to nóż dużych gabarytów, przydatny szczególnie podczas wykonywania cięższych prac obozowych. Karczowanie krzaków, czyszczenie terenu pod obóz, ścinanie mniejszych drzewek, batonowanie drewna itd. to zadania do których nóż jest dedykowany. Prezentowany nóż TFK - Tanev Family Knives Classic | CPM 3V | Natural Canvas Micarta wykonany został z amerykańskiej stali CMP3V. Stal wykończono metodą acid-stonewash uzyskując ciemną barwę ostrza. Nóż posiada okładziny rękojeści z brązowej micarty a do jego przenoszenia służy brązowa skórzana pochwa.

  Nóż TFK – Tanev Family Knives T7L | CPM 3V | Black G10

  1 259,00  brutto, ( 1 023,58  netto )
  Nóż TFK - Tanev Family Knives T7L | CPM 3V | Black G10 to świetny towarzysz leśnych wędrówek oraz niezawodny pomocnik obozowania w terenie. T7L posiada ciekawą linię z widoczną już na pierwszy rzut oka "krzywizną" konstrukcji. Linia rękojeści oraz ostrza układa się w kształcie delikatnego łuku, co pozwala operować ostrzem bardziej kontrolowanie i stabilnie. W dodatku ładnie wyprofilowana i zupełnie niemasywna konstrukcja rękojeści i oraz stonowana waga całego noża umożliwia bardzo zręczne manewrowanie całością nawet podczas bardziej subtelnych zastosowań. T7L to z pewnością nóż bardzo uniwersalny, świetny zarówno na szybki wypad w teren, jak też na dłuższy pobyt na łonie natury. Prezentowany nóż TFK - Tanev Family Knives T7L | CPM 3V | Black G10 wykonany został z amerykańskiej proszkowej ekstremalnie wytrzymałej na przeciążenia i wykruszenia stali CPM 3V. Stal wykończono metodą acid-stonewash uzyskując ciemną barwę ostrza. Nóż posiada okładziny rękojeści z czarnego kompozytu G10 a do jego przenoszenia służy czarna skórzana pochwa.

  Nóż TFK – Tanev Family Knives Buddy | CPM 3V | Natural Micarta

  1 699,00  brutto, ( 1 381,30  netto )
  Nóż TFK - Tanev Family Knives Buddy | CPM 3V | Natural Micarta to narzędzie znacznych gabarytów przeznaczone do różnorodnych prac w terenie, w tym również tych bardziej wymagających. Buddy - kumpel, to nieskomplikowany w kształcie, ale swojski kompan na którego zawsze można liczyć. Jego 151 mm ostrze z powodzeniem wykona różnorodne prace obozowe, poczynając od bardziej subtelnych występujących w kuchni obozowej, a kończąc na czynnościach wymagających "większego zapasu mocy" takich jak batonowanie drewna na ognisko, karczowanie itd. Prezentowany nóż TFK - Tanev Family Knives Buddy | CPM 3V | Natural Micarta wykonany został z amerykańskiej proszkowej ekstremalnie wytrzymałej na przeciążenia i wykruszenia stali CPM 3V. Stal wykończono metodą acid-stonewash uzyskując ciemną barwę ostrza. Nóż posiada okładziny rękojeści z brązowej micarty (Natural Micarta) a do jego przenoszenia służy brązowa skórzana pochwa.