Wyświetlanie 1–12 z 203 wyników

Dostępność
Cena

  Nóż TRC Knives Speed Demon

  1 049,00  brutto, ( 852,85  netto )
  Nóż TRC Knives Speed Demon należy do serii “Tales of Man” inspirowanej znanymi postaciami minionych lat. Impulsem do powstania Speed Demon’a stała się postać kultowego amerykańskiego kierowcy wyścigowego Franka Lockharta, znanego z przekraczania granic szybkości w latach 20 XX wieku. W zamierzeniu twórcy Speed Demon ma być narzędziem doskonałym, poręcznym, kompaktowym, skutecznym i wszechstronnym. Pomimo średniego rozmiaru, zrobiony ze stali premium Elmax nadaje się do “pełnowymiarowych” zadań, idealnie sprawdzi się jako nóż codziennego użytku EDC (Every Day Carry). Speed Demon ze swoją budową szkieletową to nóż o nowoczesnym i stylowym projekcie. Wygląda ostro i tak też tnie… Aktualna edycja, dostępna po raz pierwszy od 2019 jest numerowana w układzie 1-300.

  Nóż TRC Knives South Pole | Zestaw z 2 Pochwami Kydex: Czarną i Coyote

  1 539,00  brutto, ( 1 251,22  netto )
  Nóż TRC Knives South Pole | Zestaw z 2 Pochwami Kydex: Czarną i Coyote. Set specjalny zawierający bestsellerowy nóż South Pole litewskiego producenta, podstawową wersję pochwy Kydex w kolorze czarnym oraz dodatkową pochwę Kydex w kolorze Coyote. Dwie kabury dają możliwość personalizacji i dobrania koloru kabury do aktualnie używanego sprzętu. Obydwa kolory kabur doskonale komponują się z faktycznie popielatym odcieniem micarty znajdującym się na rękojeści noża.

  Nóż ANV Knives M050 CMS ANVM050-001 Kiridashi | Elmax DLC Kydex

  Original price was: 599,00 zł.Current price is: 519,00 zł. brutto, ( 421,95  netto )
  Nóż ANV Knives M050 CMS ANVM050-001 Kirdashi | Elmax DLC Kydex to ostrze codziennego użytku o "zabarwieniu taktycznym". M050 CMS to nóż bardzo uniwersalny i wytrzymały. Wachlarz jego zastosowań jest bardzo szeroki: od użytku codziennego (EDC) aż po zastosowania taktyczne. Wytrzymały, wykonany ze stali premium Elmax, pokrytej powłoką DLC a do tego bardzo kompaktowy. M050 CMS oferuje dużo miejsca nawet na dużą dłoń w rękawiczkach, a jednocześnie nie jest dłuższy niż zwykły ołówek. Na końcu rękojeści znajduje się sześciokątny otwór do obsługi standardowego bitu sześciokątnego ¼”. Dzięki dwóm przegródkom w uchwycie pomieści wiele bitów sześciokątnych lub dowolny inny przedmiot, który w danym momencie jest potrzebny. M050 CMS jest standardowo dostarczany z klipsem molle i kaburą kydex ioraz dwoma bitami sześciokątnymi w rękojeści.

  Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC

  3 899,00  brutto, ( 3 169,92  netto )
  Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC to wynik przypadkowego splotu zdarzeń i znalezienia się w naszym sklepie limitowanych noży litewskiego producenta ogłaszanych w różnym czasie na przestrzenie roku 2023! Przypadkowa lustracja pozycji magazynowych ujawniła, że dwa unikalne noże z ekskluzywnym włóknem węglowym FatCarbon Jungle Wear o tym samym numerze seryjnym 144 znalazły się w naszym posiadaniu! Postanowiliśmy dać możliwość jednemu z Was wykorzystania okazji nabycia tego niesamowitego pojedynczego setu!