Wyświetlanie 1–36 z 109 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż składany Williams Blade Design OZFS01 Osoraku Zukuri Folder Spectral Series 3.5″ M390 FatCarbon Integral

   1 889,00  brutto, ( 1 535,77  netto )
   Nóż Williams Blade Design OZFS01 Osoraku Zukuri Folder Spectral Series 3.5" to limitowany do 400 szt. projekt powstały przy współpracy z FatCarbon Materials i LionSteel. OZFS01 to nóż z serii Osoraku Zukuri Folder. Wyposażony w 3,5-calowe ostrze i odchudzony profil, zapewnia imponującą lekkość i kompaktowość. Wykonana z włókna węglowego FatCarbon "Sectral" innowacyjna rękojeść Solid, powstała z jednego kawałka materiału. W połączeniu z blokadą frame lock przetestowaną na 100 tys. zamknięć i otwarć przy zerowej utracie stabilności zapewnia wyjątkowo mocną i sztywną konstrukcję. Klasyczna, zwężająca się rękojeść zapewnia wygodny i wszechstronny chwyt. Ostrze ze stali Bohler M390 zapewnia świetną wytrzymałość. Nóż ten jest kulminacją ponad dwóch dekad doświadczenia w projektowaniu. OZFS01 to idealny folder dla gentleman'ów.

   Nóż składany Suprlativ Knives Canibl PVD All Black

   1 849,00  brutto, ( 1 503,25  netto )
   Nóż składany Suprlativ Knives Canibl PVD All Black to narzędzie służące do użytku codziennego (EDC). Canibl to projekt foldera o doskonałych właściwościach penetrujących. Canibl z wysmukłym ostrzem i szlifem wklęsłym znajdzie mnóstwo zastosowań w życiu codziennym a doraźnie sprawdzi się przy filetowaniu ryby, czy porcjowaniu mięsa. Canibl to folder EDC z wyróżniających się materiałów (stal premium M390, tytan, micarta) i o przyjaznej w użytkowaniu konstrukcji. Otwieranie front flipper'em (górną płetwą), w którym to elemencie widać rękę Enriqe Pena (Pena Knives) jest jedną z lepiej wykonanych tego rodzaju konstrukcji. Swobodny i niemęczący ruch palcem wskazującym położonym na karbowaniu, sprawia że ostrze otwiera się łatwo i przyjemnie. Canibl to projekt nietuzinkowy, ale w pełni użytkowy. Nóż składany Suprlativ Knives Canibl PVD All Black posiada głownię z pokrytej czarną tytanową powłoką PVD stali premium M390. Korpus noża wykonano z tytanu i przytwierdzono do niego z okładziny z czarnej micarty. Otwieranie ostrza następuję za sprawą górnej płetwy (front flipper), natomiast blokowanie zapewnia frame lock. Do przenoszenia noża służy tytanowy klips mocujący.

   Nóż LionSTEEL M1 Santos Wood M390 by Molletta

   789,00  brutto, ( 641,46  netto )
   Nóż LionSTEEL M1 Santos Wood M390 by Molletta to ostrze bardzo wszechstronne powstałe w kooperacji włoskiego producenta z Maniago i projektanta znanego jako Molletta. M1 to kompaktowych rozmiarów nóż o konstrukcji full tang idealnie wpisujący się w konwencję outdoor oraz EDC (EveryDay Carry). Uniwersalny design, głownia drop point i wygodna rękojeść to cechy decydujące o atrakcyjności tego ostrza. Projekt z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nowinek materiałowych (nowoczesna stal M390), jak też lubujących się  w tradycyjnych, bardziej klasycznych rozwiązaniach takich jak wykorzystane w projekcie drewno i skóra. Nóż LionSTEEL M1 Santos Wood M390 by Molletta posiada roboczy profil ostrza typu drop point z pełnym szlifem płaskim. Ostrze ze stali M390 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z palisandru (Santos wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz tytanowy koralik (TIP - small TItanium Pearl).

   Nóż składany Chaves Knives Redencion Street Tanto

   2 199,00  brutto, ( 1 787,80  netto )
   Nóż składany Chaves Knives Redencion Street Tanto to narzędzie służące do użytku codziennego (EDC). Za jego projekt odpowiada Ramon Chaves a sam nóż posiada bardzo charakterystyczną dla tego knifemaker'a formę. Nóż posiada głownię z satynowanej stali premium M390, oraz tytanową rękojeść. Otwieranie ostrza następuję za sprawą obustronnych kołków, natomiast blokowanie zapewnia frame lock. Do przenoszenia noża służy tytanowy klips mocujący uformowany w kształt "czaszki"*.
   • w zestawie znajduje się zwykły klips na wymianę.

   Nóż składany LionSTEEL MYTO MT01 GY Grey Titanium by Molletta

   1 499,00  brutto, ( 1 218,70  netto )
   Nóż składany LionSTEEL MYTO MT01 GY Gray Titanium by Molletta to projekt powstały w kooperacji z włoskim designerem Michele Pensato (ps. Molletta). MYTO to projekt klasyczny i elegancki, przeznaczony do użytku codziennego (EDC). Charakteryzują go proste, nienachalne linie i klasyczna projektowa elegancja. Folder posiada głownię typu drop point z wysoko poprowadzonym szlifem płaskim, wykonaną ze stali premium M390. Głownię otwierania płetwa (flipper), którą można zdemontować, aby nóż otwierać oburącz, w sposób tradycyjny. Rękojeść wykonana została z tytanu a na jej końcu zamontowano zbijak do szyb wykonany z węglika wolframu. Za blokowanie ostrza odpowiada blokada typu frame lock z wkładką stalową a wygodne przenoszenie noża umożliwia tytanowy, przekładalny klips.

   Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Green Canvas Micarta

   1 779,00  brutto, ( 1 446,34  netto )
   Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Green Canvas Micarta to narzędzie służące do użytku codziennego (EDC). Large Texas Trapper to projekt knifemekera Enrique Pena. Na pierwszy rzut oka nawiązujący do tradycyjnych noży składanych typu slipjoint, po bliższym zapoznaniu się ujawnia swoje zalety. Czerpiąc z bardzo uniwersalnych projektów z ostrzami typu clip point, gdzie ostrze jest niezbyt szerokie, ale poręczne i bardzo wydajne, daje użytkownikowi do dyspozycji system szybkiego otwierania za sprawą front flippera i współpracującym z nim łożyskowaniem (łożyska ceramiczne). Całości projektu dopełniają materiały najwyższej jakości: stal ostrza M390, tytanowy korpus oraz okładki rękojeści z micarty. Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Green Canvas Micarta posiada głownię z satynowanej stali premium M390, oraz tytanowy korpus z okładzinami rękojeści z zielonej micarty. Otwieranie ostrza następuję za sprawą górnej płetwy (front flipper), natomiast blokowanie zapewnia frame lock. Do przenoszenia noża służy tytanowy klips mocujący.

   Nóż MKM Makro 1 Black G10, Stonewash M390 by Voxnæs (MKMA01-GBK)

   849,00  brutto, ( 690,24  netto )
   Nóż MKM Makro 1 Black G10, Stonewash M390 by Voxnæs (MKMA01-GBK) - niesamowicie poręczny i lekki nóż E.D.C. (Everyday Carry) ważący zaledwie 66 g, z solidną stałą klingą. Ten niezwykle wszechstronny nóż charakteryzuje się mocnym ostrzem z zaokrągloną krawędzią tnącą, idealnym do samoobrony i drobnych prac. Projekt pochodzi od duńskiego knifemakera, Jespera Voxnaesa.

   Nóż składany MKM Maximo Black Micarta, Stone Washed by Bob Terzuola (MKMM-BCT)

   1 099,00  brutto, ( 893,50  netto )
   Nóż składany MKM Maximo Black Micarta, Stone Washed by Bob Terzuola (MKMM-BCT) to kompaktowy i solidny folder EDC zaprojektowany przez legendę światowego knifemakingu, Boba Terzuolę. Proste linie, wysoka użytkowość i najlepsze materiały to cechy charakteryzujące ten nóż. Całość dopełnia znakomita jakość wykonania rzemieślników z Maniago.

   Nóż składany MKM Maximo Green Micarta, Stone Washed by Bob Terzuola (MK MM-GCT)

   1 099,00  brutto, ( 893,50  netto )
   Nóż składany MKM Maximo Green Micarta, Stone Washed by Bob Terzuola (MK MM-GCT) to kompaktowy i solidny folder EDC zaprojektowany przez legendę światowego knifemakingu, Boba Terzuolę. Proste linie, wysoka użytkowość i najlepsze materiały to cechy charakteryzujące ten nóż. Całość dopełnia znakomita jakość wykonania rzemieślników z Maniago.

   Nóż składany MKM Fara Titanium, Satin Finish by Lucas Burnley (MKMY01-T)

   899,00  brutto, ( 730,89  netto )
   Nóż składany MKM Fara Titanium, Satin Finish by Lucas Burnley (MKMY01-T) - smukły folder E.D.C. o nowoczesnej konstrukcji, wykonany z najlepszych materiałów. Ten wyjątkowy nóż jest wyposażony w mechanizm SlipJoint "no lock", co czyni go przyjaznym społecznie i legalnym w większości krajów. Projekt pochodzi od znanego twórcy noży, Lucasa Burnleya.

   Nóż składany Bestech Vigil Grey Titanium, Satin M390 by Kombou (BT2201A)

   1 699,00  brutto, ( 1 381,30  netto )
   Nóż składany Bestech Vigil Grey Titanium, Satin M390 by Kombou (BT2201A) - Jeśli jesteś wymagającym użytkownikiem i poszukujesz nowoczesnego noża EDC, który spełni Twoje oczekiwania, Vigil Grey Titanium jest doskonałym wyborem. Ten wyjątkowy folder to efekt współpracy polskiego projektanta Grzegorza "Kombou" Grabarskiego i renomowanej firmy Bestech Knives. Zapewnia ergonomiczną rękojeść, doskonałą stal ostrza i pewną blokadę.

   Nóż składany Bestech Tulip Dark Grey Titanium, Fine Stonewash M390 by Ostap Hel (BT1912E)

   619,00  brutto, ( 503,25  netto )
   Nóż składany Bestech Tulip Dark Grey Titanium, Fine Stonewash M390 by Ostap Hel (BT1912E) to niezwykły folder o oryginalnym wzornictwie, stworzony przez polskiego projektanta i twórcę noży, Ostapa Hela. Ten folder jest inspirowany delikatnymi płatkami kwiatów tulipanów i zachwyca swoją lekkością, co sprawia, że doskonale mieści się w kieszeni lub torebce. To prawdziwy bestseller, który zdobył uznanie miłośników noży.

   Nóż składany Bestech Thyra Bronze Stonewash Titanium / Carbon Fiber, Horizontal Satin M390 by Kombou (BT2106B)

   2 099,00  brutto, ( 1 706,50  netto )
   Nóż składany Bestech Thyra Bronze Stonewash Titanium / Carbon Fiber, Horizontal Satin M390 by Kombou (BT2106B) folder projektu Grzegorza "Kombou" Grabarskiego. eśli jesteś wymagającym użytkownikiem i szukasz eleganckiego foldera EDC, który sprosta Twoim oczekiwaniom, Thyra Bronze Stonewash Titanium / Carbon Fiber to doskonały wybór. Oferuje kunsztowną rękojeść, doskonałą stal ostrza i wiele innych zalet.

   Nóż LionSTEEL M1 Walnut Wood M390 by Molletta

   839,00  brutto, ( 682,11  netto )
   Nóż LionSTEEL M1 Walnut Wood M390 by Molletta to ostrze bardzo wszechstronne powstałe w kooperacji włoskiego producenta z Maniago i projektanta znanego jako Molletta. M1 to kompaktowych rozmiarów nóż o konstrukcji full tang idealnie wpisujący się w konwencję outdoor oraz EDC (EveryDay Carry). Uniwersalny design, głownia drop point i wygodna rękojeść to cechy decydujące o atrakcyjności tego ostrza. Projekt z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nowinek materiałowych (nowoczesna stal M390), jak też lubujących się  w tradycyjnych, bardziej klasycznych rozwiązaniach takich jak wykorzystane w projekcie drewno i skóra. Nóż LionSTEEL M1 Walnut Wood M390 by Molletta posiada roboczy profil ostrza typu drop point z pełnym szlifem płaskim. Ostrze ze stali M390 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (Walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz tytanowy koralik (TIP - small TItanium Pearl).

   Nóż LionSTEEL M1 Orange G10 M390 by Molletta

   789,00  brutto, ( 641,46  netto )
   Nóż LionSTEEL M1 Orange G10 M390 by Molletta to ostrze bardzo wszechstronne powstałe w kooperacji włoskiego producenta z Maniago i projektanta znanego jako Molletta. M1 to kompaktowych rozmiarów nóż o konstrukcji full tang idealnie wpisujący się w konwencję outdoor oraz EDC (EveryDay Carry). Uniwersalny design, głownia drop point i wygodna rękojeść to cechy decydujące o atrakcyjności tego ostrza. Projekt z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nowinek materiałowych (nowoczesna stal M390), jak też lubujących się  w tradycyjnych, bardziej klasycznych rozwiązaniach (skórzana pochwa). Nóż LionSTEEL M1 Orange G10 M390 by Molletta posiada roboczy profil ostrza typu drop point z pełnym szlifem płaskim. Ostrze ze stali M390 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z kompozytu G10. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz tytanowy koralik (TIP - small TItanium Pearl).

   Nóż LionSTEEL M1 Black G10 M390 by Molletta

   789,00  brutto, ( 641,46  netto )
   Nóż LionSTEEL M1 Black G10 M390 by Molletta to ostrze bardzo wszechstronne powstałe w kooperacji włoskiego producenta z Maniago i projektanta znanego jako Molletta. M1 to kompaktowych rozmiarów nóż o konstrukcji full tang idealnie wpisujący się w konwencję outdoor oraz EDC (EveryDay Carry). Uniwersalny design, głownia drop point i wygodna rękojeść to cechy decydujące o atrakcyjności tego ostrza. Projekt z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nowinek materiałowych (nowoczesna stal M390), jak też lubujących się  w tradycyjnych, bardziej klasycznych rozwiązaniach (skórzana pochwa). Nóż LionSTEEL M1 Black G10 M390 by Molletta posiada roboczy profil ostrza typu drop point z pełnym szlifem płaskim. Ostrze ze stali M390 ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z kompozytu G10. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz tytanowy koralik (TIP - small TItanium Pearl).

   Nóż LionSTEEL M2M Satin M390 Santos Wood

   939,00  brutto, ( 763,41  netto )
   Nóż LionSTEEL M2M Satin M390 Santos Wood to nóż bardzo uniwersalny nadający się zarówno do bushcraft'u jak i szeroko pojętego outdoor'u a nawet do użytku codziennego (EDC). Nóż LionSTEEL M2M Satin M390 Santos Wood posiada konstrukcję full tang, głownię w stylu drop point z pełnym szlifem płaskim. Ostrze ze stali M390 ma wykończenie satynowe. Rękojeść wykonano z teksturowanego drewna palisandru (Santos Wood). Pochwa noża z brązowej skóry umożliwia wiele form montażu i przenoszenia oraz jest kompatybilna z systemami MOLLE.

   Nóż składany LionSTEEL ROK Solid ROK A BS Black Aluminium by Molletta

   1 099,00  brutto, ( 893,50  netto )
   Noż składany LionSTEEL ROK Solid ROK A BS Black Aluminium by Molletta to projekt powstały w kooperacji z włoskim designerem Michele Pensato (ps. Molletta). ROK to projekt innowacyjny a jednocześnie elegancki, przeznaczony do użytku codziennego (EDC). Noż składany LionSTEEL ROK Solid ROK A BS Black Aluminium by Molletta posiada satynowaną głownię typu drop point z wysoko poprowadzonym szlifem płaskim, wykonaną ze stali premium M390. Głownię otwiera płetwa (flipper), którą można zdemontować, aby nóż otwierać oburącz, w sposób tradycyjny. Rękojeść wykonana została z anodyzowanego na czarno jednego kawałka aluminium (SOLID). Za blokowanie ostrza odpowiada blokada typu frame lock z wkładką stalową i dodatkowym zabezpieczeniem ROTOBLOCK a wygodne przenoszenie noża umożliwia innowacyjny, chowany w rękojeści klips (H.WAYL).

   Nóż składany LionSTEEL MYTO MT01 BR Bronze Titanium by Molletta

   1 499,00  brutto, ( 1 218,70  netto )
   Noż składany LionSTEEL MYTO MT01 BR Bronze Titanium by Molletta to projekt powstały w kooperacji z włoskim designerem Michele Pensato (ps. Molletta) MYTO to projekt klasyczny i elegancki, przeznaczony do użytku codziennego (EDC). Charakteryzują go proste, nienachalne linie i klasyczna projektowa elegancja. Folder posiada głownię typu drop point z wysoko poprowadzonym szlifem płaskim, wykonaną ze stali premium M390. Głownię otwierania płetwa (flipper), którą można zdemontować, aby nóż otwierać oburącz, w sposób tradycyjny. Rękojeść wykonana została z tytanu (anodyzowanego na brązowo) a na jej końcu zamontowano zbijak do szyb wykonany z węglika wolframu. Za blokowanie ostrza odpowiada blokada typu frame lock z wkładką stalową a wygodne przenoszenie noża umożliwia tytanowy, przekładalny klips.

   Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Black Canvas Micarta

   1 779,00  brutto, ( 1 446,34  netto )
   Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Black Canvas Micarta to narzędzie służące do użytku codziennego (EDC). Large Texas Trapper to projekt knifemekera Enrique Pena. Na pierwszy rzut oka nawiązujący do tradycyjnych noży składanych typu slipjoint, po bliższym zapoznaniu się ujawnia swoje zalety. Czerpiąc z bardzo uniwersalnych projektów z ostrzami typu clip point, gdzie ostrze jest niezbyt szerokie, ale poręczne i bardzo wydajne, daje użytkownikowi do dyspozycji system szybkiego otwierania za sprawą front flippera i współpracującym z nim łożyskowaniem (łożyska ceramiczne). Całości projektu dopełniają materiały najwyższej jakości: stal ostrza M390, tytanowy korpus oraz okładki rękojeści z micarty. Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Black Canvas Micarta posiada głownię z satynowanej stali premium M390, oraz tytanowy korpus z okładzinami rękojeści z czarnej micarty. Otwieranie ostrza następuję za sprawą górnej płetwy (front flipper), natomiast blokowanie zapewnia frame lock. Do przenoszenia noża służy tytanowy klips mocujący.

   Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Brown Canvas Micarta

   1 779,00  brutto, ( 1 446,34  netto )
   Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Brown Canvas Micarta to narzędzie służące do użytku codziennego (EDC). Large Texas Trapper to projekt knifemekera Enrique Pena. Na pierwszy rzut oka nawiązujący do tradycyjnych noży składanych typu slipjoint, po bliższym zapoznaniu się ujawnia swoje zalety. Czerpiąc z bardzo uniwersalnych projektów z ostrzami typu clip point, gdzie ostrze jest niezbyt szerokie, ale poręczne i bardzo wydajne, daje użytkownikowi do dyspozycji system szybkiego otwierania za sprawą front flippera i współpracującym z nim łożyskowaniem (łożyska ceramiczne). Całości projektu dopełniają materiały najwyższej jakości: stal ostrza M390, tytanowy korpus oraz okładki rękojeści z micarty. Nóż składany Pena Knives X-Series Large Texas Trapper Brown Canvas Micarta posiada głownię z satynowanej stali premium M390, oraz tytanowy korpus z okładzinami rękojeści z brązowej micarty. Otwieranie ostrza następuję za sprawą górnej płetwy (front flipper), natomiast blokowanie zapewnia frame lock. Do przenoszenia noża służy tytanowy klips mocujący.

   Nóż TRC Knives Speed Demon DLC Full Black

   1 149,00  brutto, ( 934,15  netto )
   Nóż TRC Knives Speed Demon DLC Full Black to kolejna edycja jednego z najczęściej wybieranych do zadań codziennych (EDC) ostrza litewskiego producenta. Speed Demon ze swoją budową szkieletową to nóż o nowoczesnym i stylowym projekcie. Wygląda ostro i tak też tnie…

   Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC

   3 899,00  brutto, ( 3 169,92  netto )
   Nóż TRC Knives K-1s oraz Speed Demon Jungle Wear Set #144 | Zestaw Noży TRC to wynik przypadkowego splotu zdarzeń i znalezienia się w naszym sklepie limitowanych noży litewskiego producenta ogłaszanych w różnym czasie na przestrzenie roku 2023! Przypadkowa lustracja pozycji magazynowych ujawniła, że dwa unikalne noże z ekskluzywnym włóknem węglowym FatCarbon Jungle Wear o tym samym numerze seryjnym 144 znalazły się w naszym posiadaniu! Postanowiliśmy dać możliwość jednemu z Was wykorzystania okazji nabycia tego niesamowitego pojedynczego setu!

   Nóż składany MKM Hero Marbled Carbon Fiber, Satin M390 by Tommaso Rumici (MK HR-CFT)

   1 699,00  brutto, ( 1 381,30  netto )
   Nóż składany MKM Hero Marbled Carbon Fiber, Satin M390 by Tommaso Rumici (MK HR-CFT) to doskonały nóż zaprojektowany przez uznanego projektanta, Tommaso Rumici. Ten solidny nóż o kompaktowych rozmiarach wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, takich jak Marble Carbon Fiber, tytan i stal M390. Zapewnia doskonałą ergonomię i stanowi idealne narzędzie podręczne. To prawdziwy bestseller!

   Nóż składany MKM Clap Carbon Fiber, Satin M390 by Bob Terzuola (MK LS01-CT)

   1 499,00  brutto, ( 1 218,70  netto )
   Nóż składany MKM Clap Carbon Fiber, Satin M390 by Bob Terzuola (MK LS01-CT) - solidny nóż typu gentleman's folder z unikalnym designem autorstwa Boba Terzuoli. To wyjątkowe narzędzie, które łączy w sobie doskonałą ergonomię i najlepsze materiały, takie jak włókno węglowe (Carbon Fiber), tytan i stal M390. Ten niewielki nóż doskonale sprawdza się jako podręczne narzędzie i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

   Nóż składany MKM Fara Green Canvas Micarta, Satin M390 by Lucas Burnley (MK MY01-GC)

   799,00  brutto, ( 649,59  netto )
   Nóż składany MKM Fara Green Canvas Micarta, Satin M390 by Lucas Burnley (MK MY01-GC) to smukły i elegancki folder EDC o nowoczesnej konstrukcji, zaprojektowany przez znanego twórcę noży, Lucasa Burnleya. Ten wyjątkowy nóż został wykonany z najlepszych materiałów i wyposażony w mechanizm SlipJoint "no lock", co czyni go legalnym w większości krajów.

   Nóż składany MKM Maximo Carbon Fiber, Stone Washed by Bob Terzuola (MK MM-CT)

   1 299,00  brutto, ( 1 056,10  netto )
   Nóż składany MKM Maximo Carbon Fiber, Stone Washed by Bob Terzuola (MK MM-CT) to kompaktowy i solidny folder EDC zaprojektowany przez legendę światowego knifemakingu, Boba Terzuolę. Proste linie, wysoka użytkowość i najlepsze materiały to cechy charakteryzujące ten nóż. Całość dopełnia znakomita jakość wykonania rzemieślników z Maniago.

   Nóż składany MKM Goccia Carbon Fiber, Satin Finish by Jens Ansø (MKGC-CF)

   1 499,00  brutto, ( 1 218,70  netto )
   Nóż składany MKM Goccia Carbon Fiber, Satin Finish by Jens Ansø (MKGC-CF) to owoc współpracy duńskiego knifemakera, Jensa Ansø, z renomowaną firmą MKM. Ten model, oparty na customowym projekcie o nazwie Neo, stał się marzeniem "noża idealnego" dla wielu miłośników. Nazwa "Goccia" po włosku oznacza "kroplę" i symbolizuje początki przemysłu nożowniczego we Włoszech, związanego z młotami napędzanymi siłą wody w kuźniach. Ta symbolika odzwierciedla się w koncentrycznych elipsach, starannie wyfrezowanych na okładzinach rękojeści, które zachwycają zmieniającą się fakturą powierzchni.

   Nóż składany MKM Goccia Dark Stonewash Titanium, Dark Stonewash Finish by Jens Ansø (MKGC-TDSW)

   1 499,00  brutto, ( 1 218,70  netto )
   Nóż składany MKM Goccia Dark Stonewash Titanium, Dark Stonewash Finish by Jens Ansø (MKGC-TDSW) to efekt współpracy renomowanego duńskiego twórcy noży, Jensa Ansø, z firmą MKM, która zaowocowała najwyższą jakością wersji produkcyjnej modelu Goccia. Ten nóż, oparty na kultowym projekcie Neo, stał się marzeniem miłośników noży. Nazwa "Goccia", co po włosku oznacza "kropla", symbolizuje początki przemysłu nożowniczego we Włoszech, związane z młotami napędzanymi siłą wody w kuźniach. Ta symbolika odzwierciedla się w koncentrycznych elipsach, starannie wyfrezowanych na okładzinach rękojeści, które zachwycają zmieniającą się fakturą powierzchni.

   Nóż składany Bestech Mothus Light Bronze Titanium, Black PVD M390 by Kombou (BT2206C)

   1 649,00  brutto, ( 1 340,65  netto )
   Nóż składany Bestech Mothus Light Bronze Titanium, Black PVD M390 by Kombou (BT2206C) to wyjątkowy folder EDC, który trafi w gusta nawet najbardziej wymagających miłośników noży. To efekt współpracy polskiego projektanta Grzegorza "Kombou" Grabarskiego z renomowaną firmą Bestech Knives. Misternie zdobiona rękojeść z tytanu, doskonała stal ostrza oraz intuicyjna blokada to cechy, które uczynią ten nóż jednym z Twoich ulubionych narzędzi.

   Nóż składany Bestech Mothus Purple Titanium, Satin M390 by Kombou (BT2206D)

   1 569,00  brutto, ( 1 275,61  netto )
   Nóż składany Bestech Mothus Purple Titanium, Satin M390 by Kombou (BT2206D) to esencja elegancji i funkcjonalności. To wyjątkowy folder EDC, który z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców. Ten misternie zdobiony nóż to efekt współpracy polskiego projektanta Grzegorza "Kombou" Grabarskiego i renomowanej firmy Bestech Knives.