Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dostępność
Cena

  Nóż składany Kubey Knife Creon Red/Black G10, Damascus (KU336B)

  359,00  brutto, ( 291,87  netto )
  Nóż składany Kubey Knife Creon Red/Black G10, Damascus (KU336B) to kompaktowy folder EDC o niewielkich rozmiarach, ale zbudowany jak czołg! Ten piękny i twardy nóż jest idealnym narzędziem, które zawsze możesz mieć przy sobie i które nie zawiedzie. To prawdziwy bestseller!

  Nóż składany Spyderco SpyOpera Carbon Fiber, Thor Damascus Sprint Run (C255CFPD)

  2 379,00  brutto, ( 1 934,15  netto )
  Nóż składany Spyderco SpyOpera Carbon Fiber, Thor Damascus Sprint Run (C255CFPD) to limitowana wersja noża stworzonego we współpracy firm Spyderco i LionSteel. Ten wyjątkowy nóż jest modyfikacją oryginalnego modelu Opera firmy LionSteel, zaprojektowanego przez włoskiego producenta noży custom, Massimo Salice Sannę, znanego jako "MAX". SpyOpera zachowuje esencję oryginału, ale została zmodyfikowana, aby zawierała okrągły otwór i głęboki druciany klips, wprowadzając nowe elementy do klasycznego wzornictwa. W tej limitowanej wersji, noża piękno zostało podkreślone przez niepowtarzalny wzór damasceńskiego Thor™ i elegancki urok włókna węglowego na rękojeści. Ten nóż nie tylko jest doskonałym narzędziem, ale również prawdziwym dziełem sztuki.

  Nóż składany Kubey Knife Creon White/Green G10, Damascus (KU336A)

  359,00  brutto, ( 291,87  netto )
  Nóż składany Kubey Knife Creon White/Green G10, Damascus (KU336A) to kompaktowy folder EDC o niewielkich rozmiarach, ale zbudowany jak czołg! Ten piękny i twardy nóż jest idealnym narzędziem, które zawsze możesz mieć przy sobie i które nie zawiedzie. To prawdziwy bestseller!

  Nóż składany Kubey Knife Monsterdog White/Green G10, Damascus by Dmitry Osarenko (KU337E)

  399,00  brutto, ( 324,39  netto )
  Nóż składany Kubey Knife Monsterdog White/Green G10, Damascus by Dmitry Osarenko (KU337E) z klingą damasceńską spełni Twoje oczekiwania! To narzędzie EDC z głownią wykonaną ze stali nierdzewnej 14C28N oraz rękojeścią z dwukolorowego tworzywa G10. To narzędzie, które zawsze możesz mieć przy sobie i które nie zawiedzie Cię w najważniejszych momentach. Ten projekt pochodzi od Dmitry'ego Osarenko, znanego knifemakera, którego customowe foldery są poszukiwane na całym świecie przez kolekcjonerów. To prawdziwy bestseller!

  Nóż składany Kubey Knife Monsterdog Black/Red G10, Damascus by Dmitry Osarenko (KU337G)

  399,00  brutto, ( 324,39  netto )
  Nóż składany Kubey Knife Monsterdog Black/Red G10, Damascus by Dmitry Osarenko (KU337G) z klingą damasceńską spełni Twoje oczekiwania! To narzędzie EDC z głownią wykonaną ze stali nierdzewnej 14C28N oraz rękojeścią z dwukolorowego tworzywa G10. To narzędzie, które zawsze możesz mieć przy sobie i które nie zawiedzie Cię w najważniejszych momentach. Ten projekt pochodzi od Dmitry'ego Osarenko, znanego knifemakera, którego customowe foldery są poszukiwane na całym świecie przez kolekcjonerów. To prawdziwy bestseller!

  Nóż Bona Knives Leszy Damast & Ironwood

  2 729,00  brutto, ( 2 218,70  netto )
  Nóż Bona Knives Leszy Damast & Ironwood to projekt realizowany w pracowni Marcina Bony nierozerwalnie związany ze środowiskiem leśnym. Leszy w dawnych słowiańskich wierzeniach to pan lasu i zwierząt w nim żyjących. Nóż Leszy w oczywisty sposób nawiązuje do tej postaci. Widoczne jest to szczególnie w rękojeści wykonywanej z różnych gatunków drewna, będącego oczywiście produktem lasów. Drewno o różnorodnej strukturze słojów, pokazuje przypadkowość, a jednocześnie piękno otaczającej nas przyrody. Leszy to nóż, którego wręcz ciągnie do lasu... Prezentowany nóż Bona Knives Leszy Damast & Ironwood posiada ostrze ze stali damasceńskiej. Nóż posiada rękojeść z egzotycznego drewna znanego jako "ironwood" oraz przekładek z mosiądzu, resinu ivory oraz fibry. W komplecie z nożem otrzymujemy pochwę ze skóry naturalnej, ręcznie fakturowaną, kolorystyką dopasowaną do projektu.