Wyświetlanie 1–12 z 67 wyników

Dostępność
Cena

  Nóż Williams Blade Design SZM003 Shobu Zukuri Mini Kaiken 3.5″ | V4E NCM

   439,78 brutto, (  357,54 netto )
  Nóż Williams Blade Design SZM003 Shobu Zukuri Mini Kaiken 3.5" to projekt Jamesa i Christophera Williamsa. Seria SZM ma klasyczny szlif Shobu Zukuri zapewniający doskonałą wytrzymałość boczną i świetne właściwości tnące. Będący członkiem rodziny noży do EDC z ostrzem stałym SZM 003 jest zoptymalizowany pod kątem kompaktowego i wygodnego noszenia. Wyposażony został w ostrze ze stali Vanadis 4 Extra, jednej z najtwardszych stali narzędziowych dostępnych na rynku oraz rękojeść z naturalnej micarty mocowanej mosiężnymi pinami. Produkowany w kooperacji z TRC Knives ze względu na ich reputację: niewątpliwy kunszt rękodzielniczy i dbałość o szczegóły. SZM 003 to nóż przeznaczony do intensywnego użytku, ale z dopracowaniem sztuki kolekcjonerskiej. Wykonanych zostało jedynie 130 egzemplarzy, z których każdy posiada swój indywidualny numer.

  Nóż MK Knives & Tools Claw “V-Serie #4”

   439,78 brutto, (  357,54 netto )
  Nóż MK Knives & Tools Claw "V-Serie #4" to ostrze z rodziny karambit. Oryginalnie karambit powstał w odległych czasach na terenie Malezji oraz Filipin a jego kształt inspirowany był pazurami wielkich drapieżnych kotów. Charakterystyczne dla jego budowy były zakrzywione ostrze oraz odwrócona rękojeść z otworem na palec. Nóż Claw nawiązuje do tej stylistyki, jednakże jego ostrze posiada prostą krawędź tnącą, co zdecydowanie służy zwiększeniu jego funkcjonalności. Nóż Claw przez wzgląd na budowę może nadawać się do użytku taktycznego i na potrzeby służb mundurowych. Sprawdzi się przy przecinaniu lin, tworzyw, materiałów do których ciężko podejść, ale również jego otrze będzie można wykorzystać w życiu codziennym bardziej uniwersalnie. Claw będzie również bardzo skuteczny do przycinania roślin, gałęzi drzewek itd.

  Nóż MK Knives & Tools Claw “V-Serie #3”

   439,78 brutto, (  357,54 netto )
  Nóż MK Knives & Tools Claw "V-Serie #3" to ostrze z rodziny karambit. Oryginalnie karambit powstał w odległych czasach na terenie Malezji oraz Filipin a jego kształt inspirowany był pazurami wielkich drapieżnych kotów. Charakterystyczne dla jego budowy były zakrzywione ostrze oraz odwrócona rękojeść z otworem na palec. Nóż Claw nawiązuje do tej stylistyki, jednakże jego ostrze posiada prostą krawędź tnącą, co zdecydowanie służy zwiększeniu jego funkcjonalności. Nóż Claw przez wzgląd na budowę może nadawać się do użytku taktycznego i na potrzeby służb mundurowych. Sprawdzi się przy przecinaniu lin, tworzyw, materiałów do których ciężko podejść, ale również jego otrze będzie można wykorzystać w życiu codziennym bardziej uniwersalnie. Claw będzie również bardzo skuteczny do przycinania roślin, gałęzi drzewek itd.

  Nóż TRC Knives South Pole Vanadis 4 Extra Green

   395,78 brutto, (  321,77 netto )
  Nóż TRC Knives South Pole Vanadis 4 Extra Green to wyjątkowa limitowana edycja tego modelu powstała w manufakturze litewskiego producenta. Wykonanie charakteryzuje ponadprzeciętnej wytrzymałości stal, odporna na duże przeciążenia, powleczona najlepszej jakości powłoką występującą na rynku DLC (powłoka węglowa o twardości ok. 90 HRC, w skali zamykającej się na liczbie 100 odpowiadającej twardości diamentu) oraz zielona rękojeść.

  Nóż MK Knives & Tools Crowbar “Wind Rose” | V4E

   659,78 brutto, (  536,41 netto )
  Nóż MK Knives & Tools Crowbar "Wind Rose" z serii zainspirowanej naturą ludzką, skłonnością człowieka do eksploracji terenów bliższych i dalszych. "Róża Wiatrów" tradycyjnie oznaczająca kierunki świata odzwierciedlona w piktogramie to sygnał do działania, rzeka wygrawerowana na kaburze to symbol żywiołów, z którymi niejednokrotnie trzeba się zmierzyć w trakcie wędrówek, a drzewo to odzwierciedlenie piękna natury, które jest swoistą nagrodą w trakcie eksploracji terenowych.

  Nóż MK Knives & Tools Crowbar “FuturePunk” | V4E | Jungle Wear FatCarbon

   692,78 brutto, (  563,24 netto )
  Nóż MK Knives & Tools Crowbar "FuturePunk" z serii zainspirowanej światem przesiąkniętym technologią. "FuturePunk" odwołuje się do wizji przyszłości nasyconej bytami cybernetycznymi, pochłoniętej wszęch-otaczającą cyfryzacją, postępującą robotyzacją i automatyzacją otoczenia. Grawery, w których możemy dopatrzyć się robotycznych chipów, czy też układu scalonego znajdujące się na kaburze są wyróżnikiem prezentowanej serii.

  Nóż MK Knives & Tools Crowbar “Wood Spirit” | V4E

   692,78 brutto, (  563,24 netto )
  Nóż MK Knives & Tools Crowbar w wyjątkowym wykonaniu "Wood Spirit" to połączenie nowoczesnego designu oraz materiałów z elementami naturalnymi zauważalnymi w konstrukcji (drewno, skóra naturalna). Crowbar w prezentowanej wersji przygotowany tylko w jednym egzemplarzu prezentuje cechy użytkowe oraz kolekcjonerskie. To z jednej strony elegancki talizman a z drugiej "wół roboczy", którego naturalnym środowiskiem i przeznaczeniem jest środowisko leśne.