Showing 1–12 of 129 results

STOCK STATUS
  PRICE

   Mikov Throwing Knife Rounded (720-N-23)

    19.58 Gross, (  15.92 Net )
   Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Rounded (720-N-23) to nóż do rzucania (rzutka) o konstrukcji full tang, stworzony przez cenioną czeską firmę z Mikulasovic. Ta firma działa w regionie specjalizującym się w produkcji wyrobów nożowniczych od roku 1794 i zyskała przydomek "czeskiego Solingen". Ten masywny i doskonale wyważony nóż doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i początkujących adeptów sztuki rzucania. Trening z użyciem tego noża pozwoli Ci na wyrobienie nawyków prawidłowego chwytu podczas rzutu, szybkiej oceny odległości do celu oraz doskonalenie techniki rzucania.

   Mikov Throwing Knife Squared (721-N-23)

    17.38 Gross, (  14.13 Net )
   Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Squared (721-N-23) to nóż do rzucania (rzutka) o konstrukcji full tang od znanej czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic. Ten region specjalizuje się w produkcji noży od roku 1794 i jest nazywany "czeskim Solingen". To masywne, doskonale wyważone narzędzie nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących adeptów sztuki rzucania nożem. Trening z użyciem tego noża pozwala na wyrobienie nawyków prawidłowego chwytu podczas rzutu, szybkiej oceny odległości do celu i nauki prawidłowej techniki rzutu.

   Muela Tactical Knife Rubber Handle 98 mm (PIK-AS)

    23.98 Gross, (  19.50 Net )
   Nóż Muela Tactical Rubber Handle 98 mm (PIK-AS) to kompaktowy nóż ze stałą klingą, który dostępny jest w doskonałej cenie. To jeden z najbardziej popularnych noży od renomowanej firmy Muela. Zaprojektowany jako wszechstronny nóż do polowań, idealnie sprawdza się podczas skórowania zwierząt, a także jako finka czy narzędzie podczas wypraw survivalowych. Ten wytrzymały i niezwykle ostry nóż z pewnością sprosta każdemu zadaniu.

   Shuriken Mikov Star Knife (722-N-7)

    15.18 Gross, (  12.34 Net )
   Shuriken (gwiazdka) Mikov Star Knife (722-N-7)  to czteroramienna gwiazdka do rzucania wykonana ze stali nierdzewnej 420 przez znaną czeską firmę Mikov z Mikulasovic. Ten region specjalizuje się w produkcji noży od roku 1794 i jest nazywany "czeskim Solingen". Ta precyzyjnie wykonana i doskonale wyważona gwiazdka nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących adeptów sztuki rzucania. Trening z użyciem tej rzutki pozwala na rozwinięcie umiejętności oceny odległości do celu i naukę prawidłowej techniki rzutu.

   Muela Outdoor Knife Rubber Handle 180 mm (85-181)

    48.18 Gross, (  39.17 Net )
   Nóż Muela Outdoor Rubber Handle 180 mm (85-181) to pełnowymiarowy nóż taktyczny ze stałą klingą hiszpańskiej firmy Muela. To doskonałe narzędzie na wyprawy poza miasto, które sprawdzi się zarówno jako nóż survivalowy, jak i myśliwski. Solidna klinga tego noża zniesie każdą pracę w każdych warunkach.

   Muela Outdoor Knife Rubber Handle 160 mm (85-161)

    45.98 Gross, (  37.38 Net )
   Nóż Muela Outdoor Rubber Handle 160 mm (85-161) to solidny i wszechstronny nóż ze stałą klingą hiszpańskiej firmy Muela. Ten średniej wielkości nóż taktyczny sprawdzi się podczas wypraw poza miasto, na biwaku, a także jako niezastąpiony nóż survivalowy czy myśliwski. Jego solidna klinga jest gotowa sprostać każdej pracy, niezależnie od warunków.

   Muela Knife Rubber Handle 146 mm (ELK-14G)

    39.38 Gross, (  32.02 Net )
   Nóż Muela Rubber Handle 146 mm (ELK-14G) to kompaktowy nóż taktyczny z stałą klingą, który oferuje doskonałą jakość w przystępnej cenie. Ten wszechstronny nóż, wyprodukowany przez renomowaną hiszpańską firmę Muela, jest niezbędnym narzędziem do wielu zastosowań. Dzięki solidnej konstrukcji oraz wytrzymałej klingi, ELK-14G poradzi sobie bez trudu z różnymi zadaniami, niezależnie od warunków. Doskonale sprawdzi się jako nóż taktyczny, survivalowy czy myśliwski.

   Muela Knife Tactical Rubber Handle 220 mm (MOUFLON-23)

    65.78 Gross, (  53.48 Net )
   Nóż Muela Tactical Rubber Handle 220mm (MOUFLON-23) to uniwersalny nóż ze stałą klingą hiszpańskiej firmy Muela. Ta masywna klinga zniesie bez trudu każdą pracę, niezależnie od warunków. Doskonale sprawdzi się jako nóż survivalowy, a także na biwak, będąc równocześnie doskonałym narzędziem taktycznym i myśliwskim.

   Muela Tactical Knife Rubber Handle 180 mm (MIRAGE-18N)

    69.96 Gross, (  56.88 Net )
   Nóż Muela Tactical Rubber Handle 180 mm (MIRAGE-18N) pochodzi z serii MIRAGE, jednej z najbardziej rozpoznawalnych pośród noży hiszpańskiej firmy Muela. Wyjątkowo wszechstronny z masywną klingą zniesie bez uszczerbku każdą pracę w każdych warunkach. Doskonały nóż survivalowy, na biwak sprawdzi się jako nóż taktyczny, myśliwski.

   Muela Tactical Knife Rubber Handle 180 mm (MIRAGE-18)

    54.56 Gross, (  44.36 Net )
   Nóż Muela Tactical Rubber Handle 180mm (MIRAGE-18) pochodzi z serii MIRAGE, jednej z najbardziej rozpoznawalnych pośród noży hiszpańskiej firmy Muela. Wyjątkowo wszechstronny z masywną klingą zniesie bez uszczerbku każdą pracę w każdych warunkach. Doskonały nóż survivalowy, na biwak sprawdzi się jako nóż taktyczny, myśliwski.

   Muela Tactical Knife Rubber Handle 190mm (SCORPION-19W)

    63.58 Gross, (  51.69 Net )
   Nóż Muela Tactical Rubber Handle 190mm (SCORPION-19W) to uniwersalny nóż od hiszpańskiej firmy Muela, który przypadnie Ci do gustu już na pierwszy rzut oka. Ten solidny nóż z serii SCORPION to wszechstronny narzędziowiec, gotowy sprostać każdemu wyzwaniu. Wyposażony w masywną klingę, doskonale sprawdzi się podczas biwaków, działań taktycznych, wypraw survivalowych, polowań czy jako codzienne narzędzie do noszenia (EDC).

   Muela Tactical Knife Rubber Handle 180 mm (SCORPION-18W)

    58.96 Gross, (  47.93 Net )
   Nóż Muela Tactical Rubber Handle 180 mm (SCORPION-18W) to wszechstronny nóż wielozadaniowy, który zachwyci Cię już na pierwszy rzut oka. Seria noży SCORPION to jedne z najbardziej rozpoznawalnych produktów hiszpańskiej firmy Muela. Te wyjątkowo wszechstronne noże z masywną klingą doskonale sprawdzają się w różnych warunkach, będąc jednocześnie niezastąpionymi narzędziami survivalowymi, biwakowymi oraz taktycznymi.