Diving knives are an essential part of a diver’s equipment. The danger of getting entangled in a net or rope can happen to any underwater enthusiast. For your own safety, it’s important to have a good, sharp diving knife with you, which can help you free yourself if needed.

Before purchasing a diving knife, consider several key factors: size, material, practicality, and blade type. Choose a blade that complements your diving gear and is easy to use and install. Make sure the knife is ergonomic and suitable for use even with thicker neoprene gloves. Also, take into account the type of water you’ll be diving in because, as you know, in corrosive saltwater, it’s important to have a blade that is more resistant to this phenomenon. Check out our selection!

Showing all 11 results

STOCK STATUS
PRICE

  MAC Coltellerie Diver Knife 180 mm (SQUALO 18 BLACK)

   36.96 Gross, (  30.05 Net )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 BLACK) to wszechstronny nóż stworzony z myślą o nurkach, wykonany przez włoską firmę MAC Coltellerie, to niezastąpione narzędzie, które sprosta zarówno wyzwaniom pod wodą, jak i na lądzie.

  Spyderco Pacific Salt 2 FRN Yellow, Spyder H2 (C91SYL2) Folding Knife

   144.98 Gross, (  117.87 Net )
  Nóż składany Spyderco Pacific Salt 2 FRN Yellow, Spyder H2 (C91SYL2) to jeden z najpopularniejszych noży z linii SALT, charakteryzujący się legendarnym kształtem noża Endura. To ulepszona wersja lekkiego składanego noża, zaprojektowana przez założyciela firmy Spyderco, Sala Glessera, do użytku w ekstremalnych warunkach. Wykonany z wyjątkowej stali H-2, odporny na sól i rdzę, przyciąga uwagę żeglarzy, nurków, wędkarzy i miłośników survivalu.

  MAC Coltellerie Rescue Knife 48 mm (TS05 BLACK)

   16.06 Gross, (  13.06 Net )
  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 BLACK) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

  MAC Coltellerie Rescue Knife 48 mm (TS05 RED)

   16.06 Gross, (  13.06 Net )
  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 RED) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

  Diving knife Muela Black-Blue 140 mm (SUB-14.3)

   45.98 Gross, (  37.38 Net )
  Nóż nurkowy Muela Black-Blue 140 mm (SUB-14.3) to niezawodne narzędzie wykonane z nierdzewnej stali molibdenowo-wanadowej, stworzony przez renomowaną hiszpańską firmę Muela z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji noży.

  MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLACK) Diver Knife

   65.78 Gross, (  53.48 Net )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLACK) to niezastąpiony nóż dla nurka o solidnej konstrukcji full tang, stworzony przez firmę MAC Coltellerie. Ten wszechstronny nóż nie tylko doskonale sprawdza się podczas nurkowania, ale również na lądzie.

  MAC Coltellerie 140 mm (SQUALO 15 MR BLUE) Diver Knife

   61.38 Gross, (  49.90 Net )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 140 mm (SQUALO 15 MR BLUE) to uniwersalny nóż dla nurka z młotkiem, stworzony przez cenioną włoską firmę MAC Coltellerie. Ten nieodzowny element wyposażenia towarzyszy nurkom podczas ich podwodnych wypraw, ale także sprawdza się doskonale na lądzie.

  MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLUE) Diver Knife

   65.78 Gross, (  53.48 Net )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 120 mm (AQUATYS BLUE) to niezawodny nóż dla nurka z solidną konstrukcją full tang, wyprodukowany przez renomowaną włoską firmę MAC Coltellerie. Jest on nie tylko doskonałym narzędziem podczas wypraw nurkowych, ale także przydatnym towarzyszem na lądzie.

  MAC Coltellerie 90 mm (TORPEDO 9 BE YELLOW) Diver Knife

   41.58 Gross, (  33.80 Net )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 90 mm (TORPEDO 9 BE YELLOW) to nóż dla nurka typu back-up, którego stała klinga jest gotowa sprostać wszelkim wyzwaniom pod wodą. Ten niezawodny sprzęt został stworzony przez włoską firmę MAC Coltellerie i stanowi nieodzowny element wyposażenia każdej wyprawy nurkowej.

  MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 M) Diver Knife

   37.18 Gross, (  30.23 Net )
  Nóż nurkowy MAC Coltellerie 180 mm (SQUALO 18 M) to uniwersalny nóż dla nurka o konstrukcji full tang, produkowany przez włoską firmę MAC Coltellerie. To nieodzowny element wyposażenia podczas wypraw nurkowych, ale także niezastąpiony na lądzie.

  MAC Coltellerie Rescue Knife 48 mm (TS05 YELLOW)

   16.06 Gross, (  13.06 Net )
  Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 YELLOW) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.