Showing all 3 results

STOCK STATUS

MAC Coltellerie Rescue Knife 48 mm (TS05 BLACK)

 16.06 Gross, (  13.06 Net )
Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 BLACK) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

MAC Coltellerie Rescue Knife 48 mm (TS05 RED)

 16.06 Gross, (  13.06 Net )
Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 RED) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.

MAC Coltellerie Rescue Knife 48 mm (TS05 YELLOW)

 16.06 Gross, (  13.06 Net )
Nóż bezpieczny MAC Coltellerie Rescue 48 mm (TS05 YELLOW) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie noży ratowniczych. Ten ultralekki nóż o wadze zaledwie 30 g został stworzony z myślą o profesjonalistach z obszarów ratownictwa morskiego, ratownictwa medycznego oraz dla wszystkich aktywnych osób, które cenią bezpieczeństwo. To niezastąpione narzędzie, które świetnie sprawdzi się także dla kierowców i nurków. To idealny wybór do bezpiecznego rozcinania kombinezonów ochronnych medycznych.