Showing 1–12 of 25 results

STOCK STATUS
PRICE

  Mikov Throwing Knife Squared (721-N-23)

  79.00  Gross, ( 64.23  Net )
  Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Squared (721-N-23) to nóż do rzucania (rzutka) o konstrukcji full tang od znanej czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic. Ten region specjalizuje się w produkcji noży od roku 1794 i jest nazywany "czeskim Solingen". To masywne, doskonale wyważone narzędzie nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących adeptów sztuki rzucania nożem. Trening z użyciem tego noża pozwala na wyrobienie nawyków prawidłowego chwytu podczas rzutu, szybkiej oceny odległości do celu i nauki prawidłowej techniki rzutu.

  Mikov Throwing Knife Rounded (720-N-23)

  89.00  Gross, ( 72.36  Net )
  Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Rounded (720-N-23) to nóż do rzucania (rzutka) o konstrukcji full tang, stworzony przez cenioną czeską firmę z Mikulasovic. Ta firma działa w regionie specjalizującym się w produkcji wyrobów nożowniczych od roku 1794 i zyskała przydomek "czeskiego Solingen". Ten masywny i doskonale wyważony nóż doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i początkujących adeptów sztuki rzucania. Trening z użyciem tego noża pozwoli Ci na wyrobienie nawyków prawidłowego chwytu podczas rzutu, szybkiej oceny odległości do celu oraz doskonalenie techniki rzucania.

  Mikov Predator Knife ABS, Clip (241-NH-1/N BLACK)

  339.00  Gross, ( 275.61  Net )
  Nóż sprężynowy Mikov Predator ABS, Klips (241-NH-1/N BLACK) to wyjątkowy automatyczny nóż typu switchblade od czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic. Ten region specjalizuje się w produkcji noży od roku 1794 i jest nazywany "czeskim Solingen".

  Shuriken Mikov Star Knife (722-N-7)

  69.00  Gross, ( 56.10  Net )
  Shuriken (gwiazdka) Mikov Star Knife (722-N-7)  to czteroramienna gwiazdka do rzucania wykonana ze stali nierdzewnej 420 przez znaną czeską firmę Mikov z Mikulasovic. Ten region specjalizuje się w produkcji noży od roku 1794 i jest nazywany "czeskim Solingen". Ta precyzyjnie wykonana i doskonale wyważona gwiazdka nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących adeptów sztuki rzucania. Trening z użyciem tej rzutki pozwala na rozwinięcie umiejętności oceny odległości do celu i naukę prawidłowej techniki rzutu.

  Mikov Knife Brigand Black 100 mm (393-NH-10 BLK)

  59.00  Gross, ( 47.97  Net )
  Nóż Mikov Brigand Black 100 mm (393-NH-10 BLK) to nóż, który łączy niską wagę, trwałość oraz przystępną cenę. Ten kompaktowy nóż o stałej klingi jest produktem renomowanej czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic, która od 1794 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów nożowniczych i jest nazywana "czeskim Solingen". To uniwersalne narzędzie, które doskonale sprawdzi się zarówno podczas profesjonalnych zadań, jak i podczas polowań, wędkowania, aktywności outdoorowych, survivalu czy prac domowych.

  Mikov Knife Brigand Orange 100 mm (393-NH-10 ORN)

  59.00  Gross, ( 47.97  Net )
  Nóż Mikov Brigand Orange 100 mm (393-NH-10 ORN) to wyjątkowy nóż, który łączy w sobie niską wagę, trwałość oraz przystępną cenę. To produkt znanej czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic, która od 1794 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów nożowniczych i jest nazywana "czeskim Solingen". Ten poręczny i uniwersalny nóż doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, podczas polowań, wędkowania, aktywności outdoorowych, survivalu oraz prac domowych.

  Mikov Praktik Black (115-NH-3/AK BLK) Pocket Knife

  89.00  Gross, ( 72.36  Net )
  Scyzoryk Mikov Praktik Black (115-NH-3/AK BLK) to składany wielofunkcyjny nóż z trzema ostrzami, dostępny w doskonałej cenie! Noże z serii Praktik od Mikov to jedne z najwybitniejszych scyzoryków dostępnych na rynku. Pewnie leżą nawet w dużych dłoniach i stanowią nieocenione narzędzie w każdej sytuacji. Ich solidna blokada głównych ostrzy jest godna uwagi. Dostępne są w różnych konfiguracjach, oferując różnorodność narzędzi i funkcji, co pozwala każdemu znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wyposażone w aż 3 ostrza i 6 funkcji.

  Mikov Praktik Black (115-NH-5/AK BLK) Pocket Knife

  129.00  Gross, ( 104.88  Net )
  Scyzoryk Mikov Praktik Black (115-NH-5/AK BLK) to wielofunkcyjny składany nóż z trzema ostrzami, który dostępny jest w doskonałej cenie! Noże z serii Praktik Mikov to jedne z najwyższej jakości scyzoryków oferowanych na rynku. Ich konstrukcja zapewnia pewny chwyt nawet w dużych dłoniach i sprawdzą się w każdej sytuacji. Wyróżniają się solidną blokadą głównych ostrzy oraz bogatą konfiguracją narzędzi i funkcji, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb.

  Mikov Praktik Green (115-NH-1/AK GRN) Pocket Knife

  79.00  Gross, ( 64.23  Net )
  Scyzoryk Mikov Praktik Green (115-NH-1/AK GRN) to doskonały składany nóż, dostępny w niesamowitej cenie! Noże składane z serii Praktik od Mikov to jedne z najwybitniejszych wielofunkcyjnych scyzoryków dostępnych na rynku. Pewnie leżą nawet w dużych dłoniach i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Ich solidna blokada głównego ostrza zasługuje na uwagę. Wielofunkcyjne scyzoryki Praktik są dostępne w różnych konfiguracjach, oferując różnorodność narzędzi i funkcji, dzięki czemu każdy może znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wyposażone w jedno ostrze i dwie funkcje.

  Mikov Praktik Blue (115-NH-5/AK BLU) Pocket Knife

  129.00  Gross, ( 104.88  Net )
  Scyzoryk Mikov Praktik Blue (115-NH-5/AK BLU) to wielofunkcyjny składany nóż z trzema ostrzami dostępny w doskonałej cenie! Noże z serii Praktik od Mikov to jedne z najlepszych scyzoryków dostępnych na rynku. Są pewne w trzymaniu nawet w dużych dłoniach i niezastąpione w każdej sytuacji. Charakteryzują się solidną blokadą głównych ostrzy. Dostępne są w różnych konfiguracjach narzędzi i funkcji, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb. Wersja 115-NH-5/AK Praktik oferuje pięć ostrzy i osiem funkcji.

  Mikov Praktik Black (115-NH-6/AK BLK) Pocket Knife

  159.00  Gross, ( 129.27  Net )
  Scyzoryk Mikov Praktik Black (115-NH-6/AK BLK) to wielofunkcyjny składany nóż z trzema ostrzami, dostępny w doskonałej cenie! Noże z serii Praktik od Mikov to jedne z najwybitniejszych scyzoryków dostępnych na rynku. Bezpiecznie leżą nawet w dużych dłoniach i stanowią nieocenione narzędzie w każdej sytuacji. Ich solidna blokada głównych ostrzy jest godna uwagi. Dostępne są w różnych konfiguracjach, oferując różnorodność narzędzi i funkcji, co pozwala każdemu znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wyposażone w aż 6 ostrzy i 9 funkcji.