Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż sprężynowy Mikov Predator ABS, Klips (241-NH-1/N BLACK)

    74,58 brutto, (  60,63 netto )
   Nóż sprężynowy Mikov Predator ABS, Klips (241-NH-1/N BLACK) to wyjątkowy automatyczny nóż typu switchblade od czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic. Ten region specjalizuje się w produkcji noży od roku 1794 i jest nazywany "czeskim Solingen".

   Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Rounded (720-N-23)

    19,58 brutto, (  15,92 netto )
   Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Rounded (720-N-23) to nóż do rzucania (rzutka) o konstrukcji full tang, stworzony przez cenioną czeską firmę z Mikulasovic. Ta firma działa w regionie specjalizującym się w produkcji wyrobów nożowniczych od roku 1794 i zyskała przydomek "czeskiego Solingen". Ten masywny i doskonale wyważony nóż doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i początkujących adeptów sztuki rzucania. Trening z użyciem tego noża pozwoli Ci na wyrobienie nawyków prawidłowego chwytu podczas rzutu, szybkiej oceny odległości do celu oraz doskonalenie techniki rzucania.

   Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Squared (721-N-23)

    17,38 brutto, (  14,13 netto )
   Nóż do rzucania Mikov Throwing Knife Squared (721-N-23) to nóż do rzucania (rzutka) o konstrukcji full tang od znanej czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic. Ten region specjalizuje się w produkcji noży od roku 1794 i jest nazywany "czeskim Solingen". To masywne, doskonale wyważone narzędzie nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących adeptów sztuki rzucania nożem. Trening z użyciem tego noża pozwala na wyrobienie nawyków prawidłowego chwytu podczas rzutu, szybkiej oceny odległości do celu i nauki prawidłowej techniki rzutu.

   Shuriken (gwiazdka) Mikov Star Knife (722-N-7)

    15,18 brutto, (  12,34 netto )
   Shuriken (gwiazdka) Mikov Star Knife (722-N-7)  to czteroramienna gwiazdka do rzucania wykonana ze stali nierdzewnej 420 przez znaną czeską firmę Mikov z Mikulasovic. Ten region specjalizuje się w produkcji noży od roku 1794 i jest nazywany "czeskim Solingen". Ta precyzyjnie wykonana i doskonale wyważona gwiazdka nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących adeptów sztuki rzucania. Trening z użyciem tej rzutki pozwala na rozwinięcie umiejętności oceny odległości do celu i naukę prawidłowej techniki rzutu.

   Scyzoryk Mikov Praktik Black (115-NH-3/AK BLK)

    19,58 brutto, (  15,92 netto )
   Scyzoryk Mikov Praktik Black (115-NH-3/AK BLK) to składany wielofunkcyjny nóż z trzema ostrzami, dostępny w doskonałej cenie! Noże z serii Praktik od Mikov to jedne z najwybitniejszych scyzoryków dostępnych na rynku. Pewnie leżą nawet w dużych dłoniach i stanowią nieocenione narzędzie w każdej sytuacji. Ich solidna blokada głównych ostrzy jest godna uwagi. Dostępne są w różnych konfiguracjach, oferując różnorodność narzędzi i funkcji, co pozwala każdemu znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wyposażone w aż 3 ostrza i 6 funkcji.

   Nóż Mikov Brigand Black 100 mm (393-NH-10 BLK)

    12,98 brutto, (  10,55 netto )
   Nóż Mikov Brigand Black 100 mm (393-NH-10 BLK) to nóż, który łączy niską wagę, trwałość oraz przystępną cenę. Ten kompaktowy nóż o stałej klingi jest produktem renomowanej czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic, która od 1794 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów nożowniczych i jest nazywana "czeskim Solingen". To uniwersalne narzędzie, które doskonale sprawdzi się zarówno podczas profesjonalnych zadań, jak i podczas polowań, wędkowania, aktywności outdoorowych, survivalu czy prac domowych.

   Nóż Mikov Brigand Orange 100 mm (393-NH-10 ORN)

    12,98 brutto, (  10,55 netto )
   Nóż Mikov Brigand Orange 100 mm (393-NH-10 ORN) to wyjątkowy nóż, który łączy w sobie niską wagę, trwałość oraz przystępną cenę. To produkt znanej czeskiej firmy Mikov z Mikulasovic, która od 1794 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów nożowniczych i jest nazywana "czeskim Solingen". Ten poręczny i uniwersalny nóż doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, podczas polowań, wędkowania, aktywności outdoorowych, survivalu oraz prac domowych.

   Scyzoryk Mikov Praktik Black (115-NH-5/AK BLK)

    28,38 brutto, (  23,07 netto )
   Scyzoryk Mikov Praktik Black (115-NH-5/AK BLK) to wielofunkcyjny składany nóż z trzema ostrzami, który dostępny jest w doskonałej cenie! Noże z serii Praktik Mikov to jedne z najwyższej jakości scyzoryków oferowanych na rynku. Ich konstrukcja zapewnia pewny chwyt nawet w dużych dłoniach i sprawdzą się w każdej sytuacji. Wyróżniają się solidną blokadą głównych ostrzy oraz bogatą konfiguracją narzędzi i funkcji, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb.

   Scyzoryk Mikov Praktik Red (115-NH-5/AK RED)

    28,38 brutto, (  23,07 netto )
   Scyzoryk Mikov Praktik Red (115-NH-5/AK RED) to wielofunkcyjny składany nóż z trzema ostrzami w doskonałej cenie! Noże z serii Praktik od Mikov to jedne z najlepszych scyzoryków dostępnych na rynku. Są pewne w trzymaniu nawet w dużych dłoniach i niezastąpione w każdej sytuacji. Charakteryzują się solidną blokadą głównych ostrzy. Dostępne są w różnych konfiguracjach narzędzi i funkcji, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb. Dostępne są wersje z pięcioma ostrzami i ośmioma funkcjami.

   Multitool Black FOX BF-205 OR Pocket Boss Multi Tool Aluminium Orange

    15,62 brutto, (  12,70 netto )
   Multitool Black FOX BF-205 OR Pocket Boss Multi Tool Aluminium Orange to włoski projekt wykonany na potrzeby codziennego użytku. Multitool Black FOX BF-205 OR to mini narzędzie zaprojektowane w formie breloka do kluczy. Do podpinania służy specjalnie zaprojektowane na ten cel oczko, ułatwiające przenoszenie. Poszczególne narzędzia wykonane zostały ze stali nierdzewnej 420 (Stainless Steel AISI 420), natomiast obudowę z tworzywa i anodyzowanego na czarny kolor aluminium. Multitool z pewnością wyróżnia blokada narzędzi, zapobiegająca ich niekontrolowanemu złożeniu podczas użytkowania. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i ładnie. BF-205 to gadżet idealny na prezent, to świetna propozycja na pierwszą linię naszego sprzętu EDC.  

   Scyzoryk Mikov Praktik Blue (115-NH-5/AK BLU)

    28,38 brutto, (  23,07 netto )
   Scyzoryk Mikov Praktik Blue (115-NH-5/AK BLU) to wielofunkcyjny składany nóż z trzema ostrzami dostępny w doskonałej cenie! Noże z serii Praktik od Mikov to jedne z najlepszych scyzoryków dostępnych na rynku. Są pewne w trzymaniu nawet w dużych dłoniach i niezastąpione w każdej sytuacji. Charakteryzują się solidną blokadą głównych ostrzy. Dostępne są w różnych konfiguracjach narzędzi i funkcji, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb. Wersja 115-NH-5/AK Praktik oferuje pięć ostrzy i osiem funkcji.

   Nóż sprężynowy Mikov Predator Palisander Wood, Mirror, Klips (241-ND-1/N CLIP)

    96,58 brutto, (  78,52 netto )
   Nóż sprężynowy Mikov Predator Palisander Wood, Mirror, Klips (241-ND-1/N CLIP) to elegancki nóż automatyczny od firmy Mikov. Cechuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją oraz mocnymi sprężynami otwierającymi klingę. To unikalna cecha noży sprężynowych Mikov Predator. Co ważne, podczas otwierania folder wydaje charakterystyczny dźwięk, który odróżnia automaty Predator od innych noży sprężynowych. Ten model jest idealny do wielu zastosowań, od polowania po biwakowanie, a także sprawdza się jako codzienne narzędzie (EDC). Warto dodać, że jeden z modeli tej serii pojawił się w filmie "Casino Royale" jako narzędzie agenta 007.