Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

DOSTĘPNOŚĆ
  CENA

   Nóż składany Petrified Fish Beluga Mini PF-P01X YW Yellow

   339,00  brutto, ( 275,61  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Beluga Mini PF-P01X YW Yellow to narzędzie codziennego użytku. Wersja Mini od bazowego modelu Belugi różni się głownie wielkością (173 mm vs 210 mm). Bieluga z dość szerokim ostrzem i umiejscowionym w górnej części ostrza zbroczem a przede wszystkim otwieraniem w formie górnej płetwy (front flipper) wyróżnia się pośród innych modeli Petrified Fish. Robocze ostrze typu drop point o bardzo uniwersalnym zastosowaniu oraz szwedzka stal Sanddvik 14C28N, będąca trzonem konstrukcji uwydatnia walory użytkowe noża. Beluga to z pewnością interesujące narzędzie na użytek codzienny. Nóż składany Petrified Fish Beluga Mini PF-P01X YW Yellow posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 14C28N powleczonej powłoką tytanową i wykończonej w stylu stonewash. Rękojeść noża wykonana została z żółtego kompozytu G10. Designu noża dopełnia backspacer z G10 oraz tytanopwy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej górnej płetwy (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Beluga PF-P01 Grey

   339,00  brutto, ( 275,61  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Beluga PF-P01 Grey to zdecydowanie jeden z większych noży do użytku codziennego tego producenta. Bieluga z dość szerokim ostrzem i umiejscowionym w górnej części ostrza zbroczem a przede wszystkim otwieraniem w formie górnej płetwy (front flipper) wyróżnia się pośród innych modeli Petrified Fish. Robocze ostrze typu drop point o bardzo uniwersalnym zastosowaniu oraz stal K110, będąca trzonem konstrukcji uwydatnia walory użytkowe noża. Beluga to z pewnością interesujące narzędzie na użytek codzienny, ale również świetne wsparcie na wypady outdoorowe. Nóż składany Petrified Fish Beluga PF-P01 Grey posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali K110. Rękojeść noża wykonana została z szarego kompozytu G10. Designu noża dopełnia backspacer z G10 oraz stalowy klips mocujący, w czarnej tytanowej powłoce. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej górnej płetwy (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Forward PF-818 DS Black

   179,00  brutto, ( 145,53  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Forward PF-818 DS Black to nóż codziennego użytku do podstawowych zastosowań. Forward to model o nieskomplikowanej konstrukcji i uniwersalnym design'ie. Jest to nóż o średniej wielkości i niewielkiej wadze, co za tym idzie nie obciążający zbytnio kieszeni a jednocześnie dobrze układający się w dłoni. Forward to świetny kompan zarówno w biurze kiedy odwiedzi nas kurier z wymagającą otwarcia przesyłką oraz na magazynie gdy zaistnieje potrzeba przecięcia grubszego kartonu. Forward to również świetne narzędzie na piknik rodzinny, który dzięki dość długiemu ostrzu skutecznie wesprze proces przygotowywania posiłku. Nóż składany Petrified Fish Forward PF-818 DS Black posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2. Rękojeść noża wykonana została z czarnego kompozytu G10. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Forward PF-818 Gray

   179,00  brutto, ( 145,53  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Forward PF-818 Gray to nóż codziennego użytku do podstawowych zastosowań. Forward to model o nieskomplikowanej konstrukcji i uniwersalnym design'ie. Jest to nóż o średniej wielkości i niewielkiej wadze, co za tym idzie nie obciążający zbytnio kieszeni a jednocześnie dobrze układający się w dłoni. Forward to świetny kompan zarówno w biurze kiedy odwiedzi nas kurier z wymagającą otwarcia przesyłką oraz na magazynie gdy zaistnieje potrzeba przecięcia grubszego kartonu. Forward to również świetne narzędzie na piknik rodzinny, który dzięki dość długiemu ostrzu skutecznie wesprze proces przygotowywania posiłku. Nóż składany Petrified Fish Forward PF-818 Gray posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2. Rękojeść noża wykonana została z szarego kompozytu G10. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Havrog PF-P04 KMW Brown Micarta

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Havrog PF-P04 KMW Brown Micarta to narzędzie codziennego użytku. Havrog posiada solidną budowę i zwarty, energetyczny design. Uniwersalne ostrze drop point wzbogacono o obustronny kołek do otwierania. Nietuzinkowy kształt kołka jest wyróżnikiem tego projektu. Kołek jest dość szeroki, daje większą powierzchnię na oparcie palca i umożliwia szybkie i komfortowe otwarcie ostrza. Smaku dodaje jego wykonanie z dwubarwnego G10 (Gmascus). Nóż składany Petrified Fish Havrog PF-P04 KMW Brown Micarta posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali K110 (subtelne wykończenie stonewash). Rękojeść noża wykonana została z brązowej micarty. Otwieranie noża następuję za sprawą obustronnego kołka a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Magazine PF-P02CS

   289,00  brutto, ( 234,96  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Magazine PF-P02CS to nóż codziennego użytku z kategorii większych noży składanych. Magazine to nóż dedykowany dla osób, które preferują operować narzędziami o konkretniejszej budowie, bardziej solidnej i wytrzymalszej. Jest to nóż o całkowitej długości aż 219 mm oraz prawie 4 mm grubości ostrzu, grubymi okładkami i równie solidnymi stalowymi przekładkami (linersami). Z tego powodu dedykowany jest nie tylko klasycznemu codziennemu użytkowi, ale również rekomendowany jest jako narzędzie wspierające podczas wypadów outdoorowych. Nóż składany Petrified Fish Magazine PF-P02CS posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2. Rękojeść noża wykonana została z  kompozytu G10 z domieszką włókna węglowego. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Nightingale PF-E06WP

   189,00  brutto, ( 153,66  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Nightingale PF-E06WP to nóż do codziennych zastosowań charakteryzujący się nietuzinkowym design'em. Nightingale daje wrażenie lekkości już po pierwszym kontakcie z dłonią. Oryginalny, kompaktowy projekt i bogata kolorystyka sprawiają, że nóż świetnie odnajdzie się w zadaniach miejskiej dżungli. Nóż składany Petrified Fish Nightingale PF-E06WP posiada wydajne ostrze typu clip point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu, nierdzewnej  stali 14C28N. Rękojeść noża wykonana została z białego kompozytu G10 osadzonego na stalowych linersach. Otwieranie noża następuję za sprawą bardzo dyskretnej płetwy (front flipper) i otworu w głowni a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Pub PF-838 BRS Brown-Satin

   179,00  brutto, ( 145,53  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Pub PF-838 BRS Brown-Satin to nóż codziennego użytku z kategorii większych noży składanych. Pub to model dedykowany dla osób, które preferują operować narzędziami o konkretniejszej budowie, bardziej solidnej i wytrzymalszej. Pub - skrócona wersja słowa Public - publiczny, czyli nóż do używania w każdym miejscu i czasie, uniwersalny i na każdą okazję. Jest to model o długości aż 220 mm, prawie 4 mm grubości ostrzu, grubymi okładkami i równie solidnymi stalowymi przekładkami (linersami). Z tego powodu dedykowany jest nie tylko klasycznemu codziennemu użytkowi, ale również rekomendowany jest jako narzędzie wspierające podczas wypadów outdoorowych, czy działań taktycznych. Nóż składany Petrified Fish Pub PF-838 BRS Brown-Satin posiada wydajne ostrze typu drop point ze znanej z efektywności cięcia i nieuciążliwej w ostrzeniu i pielęgnacji stali D2. Rękojeść noża wykonana została z czarnego kompozytu G10 z brązowymi wstawkami. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Victor PF-P03 BMP Blue Micarta

   329,00  brutto, ( 267,48  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Victor PF-P03 BMB Blue Micarta to narzędzie codziennego użytku. Victor posiada solidną budowę i ostrze, w którym z jednej strony można dostrzec kształt nowoczesnych bagnetów, a z drugiej konstrukcję ostrza charakterystyczną dla tradycyjnych noży typu bowie. Niezależnie jednak od tego, jakie skojarzenie przyjdzie nam na myśl podczas lustracji ostrza, mamy do czynienia z solidnym narzędziem o dość klasycznej konstrukcji i bardzo solidnej budowie, która pozwoli wykonać nim również bardziej wymagające zadania. Nóż składany Petrified Fish Victor PF-P03 BMB Blue Micarta posiada wydajne ostrze typu clip point ze stali K110 (satynowe wykończenie). Rękojeść noża wykonana została z niebieskiej micarty. Otwieranie noża następuję za sprawą płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Łom Petrified Fish Karatool PF-T01 D Pry Bar Tool by Tiguass

   179,00  brutto, ( 145,53  netto )
   Łom Petrified Fish Karatool PF-T01 D Pry Bar Tool by Tiguass to poręczne narzędzie codziennego użytku (EDC). Karatool, czyli Titanium Karambit Tool to design japońskiego twórcy znanego jako Tiguass (Tiguass Ōnishiken / Tiguass Designs). Karatool to użyteczny gadżet EDC (Every Day Carry), wykonany z tytanu, kształtem nawiązujące do ostrzy typu karambit. Budowa zawierająca w sobie kółko na palec również jest charakterystyczna dla tego rodzaju noży a wszystko to umożliwia sprawne posługiwanie się narzędziem, uzyskanie jak najlepszego chwytu podczas użytkowania. Karatool oprócz funkcji łomu zawiera również otwieracz do butelek i uformowany w sylwetce klips mocujący pozwalający na łatwiejsze przenoszenie narzędzia. Prezentowany Łom Petrified Fish Karatool PF-T01 D Pry Bar Tool by Tiguass wykonany został ze stopu tytanu 6AL4V z naniesioną czarną powłoką tytanową PVD wykończonego w stylu stonewash.