Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dostępność
  Cena

   Latarka RovyVon Aurora A5 G4 6500K GITD White/Red/White

    48,18 brutto, (  39,17 netto )
   Latarka RovyVon Aurora A5 G4 6500K GITD White/Red/White to mini oświetlenie w kompaktowej formie. Aurora A5 G4 to latarka z linii małych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry), zaprojektowanych w formie breloka do kluczy, aby mogła towarzyszyć nam w zasadzie przy każdym wyjściu z domu. Mikro- rozmiar, pełnowymiarowe oświetlenie, to słowa najkrócej i najlepiej opisujące latarki z tej serii. Prezentowana latarka Aurora A5 G4 to 4 generacja tego modelu. Wykonana została z wytrzymałego, fluorescencyjnego poliwęglanu, a jej maksymalna moc świetlna to aż 650 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C a akumulator ma pojemność 330 mAh (72 h pracy w Trybie Moonlight).

   Latarka RovyVon Aurora A3 G4 Black 650 Lumenów

    48,18 brutto, (  39,17 netto )
   Latarka RovyVon Aurora A3 G4 Black 650 Lumenów to mini oświetlenie w kompaktowej formie. Aurora A3 G4 to latarka z linii małych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry), zaprojektowanych w formie breloka do kluczy, aby mogła towarzyszyć nam w zasadzie przy każdym wyjściu z domu. Mikro- rozmiar, pełnowymiarowe oświetlenie, to słowa najkrócej i najlepiej opisujące latarki z tej serii. Prezentowana latarka Aurora A3 G4 to 4 generacja tego modelu. Wykonana została z anodyzowanego aluminium, a jej maksymalna moc świetlna to aż 650 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C a akumulator ma pojemność 300 mAh (56 h pracy w Trybie Moonlight)

   Nóż Arctic Legend Bear Knife Stal Węglowa Czerniona Brzoza Karelska

    94,38 brutto, (  76,73 netto )
   Nóż Arctic Legend Bear Knife Stal Węglowa Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż o długiej głowni wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Bear Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem i oksydą. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Hobby Knife Stal Węglowa Czerniona Brzoza Karelska

    52,58 brutto, (  42,75 netto )
   Nóż Arctic Legend Hobby Knife Stal Węglowa Czerniona Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż puukko stworzony do outdoor'u, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Hobby Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem i oksydą. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż Arctic Legend Hunter’s Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska

    83,38 brutto, (  67,79 netto )
   Nóż Arctic Legend Hunter's Knife Stal Nierdzewna Brzoza Karelska to tradycyjny fiński nóż puukko stworzony do myślistwa i outdoor'u, wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Hunter's Knife posiada konstrukcję Rat Tail. Został wyposażony w głownię z grzbietem prostym i szlifem płaskim oraz pionowym ręcznym satynowaniem. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna brzozowego i poroża. Nóż posiada w zestawie ręcznie szytą pochwę skórzaną do przenoszenia w pozycji pionowej.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Zero 7 Orange

    72,38 brutto, (  58,85 netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Zero 7 Orange to duży i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Zero 7 posiada mocną głownię z nierdzewnej stali 440C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z  teksturowanego FRN przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę (koralik załączony do zestawu). Całość łączy długi backspacer. Nóż dostarczany jest z  klipsem, który może być montowany na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.