Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

DOSTĘPNOŚĆ
  CENA

   Długopis mosiężny Paweł “Pilnik” Pilecki Brass Pen

   $88,56 brutto, ( $72,00 netto )
   Długopis mosiężny Paweł "Pilnik" Pilecki Brass Pen to wykonany z rzemieślniczą pasją stylowy codzienny przyrząd do pisania. To propozycja dla miłośników rzeczy wyjątkowych, dla ludzi pieczołowicie dobierających używane przez nich akcesoria. To z pewnością świetne uzupełnienie setu fana produktów z mosiądzu, czy członka społeczności EDC (EveryDay Carry), rozważnie dobierającego swój codzienny sprzęt. Długopis Brass Pen to koncept dla osób, dla których liczy się fakt, w jaki sposób dana rzecz powstaje i kto za nią stoi. To produkt dla tych, dla których ważna jest unikatowość tworu małoseryjnego, gdzie praktycznie w każdym egzemplarzu jakiś mały niuans odróżnia jedną sztukę od drugiej.

   Kubek z motywem Stopa Wędrowca 350 ml

   $11,76 brutto, ( $9,56 netto )
   Kubek z motywem Stopa Wędrowca 350 ml to eleganckie naczynie użytku domowego. Przedstawiający ulubiony motyw podróżników, wędrowców i włóczęgów zachęca do zasłużonego wypoczynku i relaksu w zaciszu domowym przy porcji ciepłego napoju. Pyszna herbata, czy aromatyczna kawa w ulubionym naczyniu to swoista nagroda po włóczędze terenowej, uspokajająca emocje, pozwalająca na wyciszenie się i łagodne przejście do codzienności. Kubek z motywem Stopa Wędrowca używany w trakcie pracy biurowej czy innej, to przypomnienie i obietnica rychłego powrotu na utarte i nowe szlaki.

   Latarka RovyVon Angel Eyes E5 GITD Red/White/Red Hybrydowa Akumulator i Bateria AAA 700 Lumenów

   $64,56 brutto, ( $52,49 netto )
   Latarka RovyVon Angel Eyes E5 GITD Red/White/Red Hybrydowa Akumulator i Bateria AAA 700 Lumenów to kompaktowa latarka do użytku codziennego o dużej mocy. Angel Eyes E5 to latarka z linii kompaktowych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry) z hybrydowym zasilaniem. Posiada dwie diody czołowe. Prezentowana latarka Angel Eyes E5 wykonana została z wytrzymałego, fluorescencyjnego poliwęglanu i aluminium, a jej maksymalna moc świetlna to aż 700 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C. Poza akumulatorem o pojemności 330 mAh, latarka zasilana jest też baterią AAA co pozwala uniezależnić się od ładowarki w warunkach polowych. (łączny czas pracy na obu to 108 h w Trybie Moonlight).

   Latarka RovyVon Aurora A28 G2 White/UV/White 1000 Lumenów

   $83,76 brutto, ( $68,10 netto )
   Latarka RovyVon Aurora A28 G2 White/UV/White 1000 Lumenów to kompaktowa latarka do użytku codziennego o dużej mocy. Aurora A23 G2 to latarka z linii kompaktowych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry). Niewielki rozmiar, pełnowymiarowe oświetlenie, to słowa najkrócej i najlepiej opisujące latarki z tej serii. Prezentowana latarka Aurora A28 G2 to druga generacja modelu A28. Wykonana została z wytrzymałego poliwęglanu i stali nierdzewnej, a jej maksymalna moc świetlna to aż 1000 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C a akumulator ma pojemność 850 mAh (152 h pracy w Trybie Moonlight).

   Latarka RovyVon Aurora A6 White/UV/White 650 Lumenów

   $59,76 brutto, ( $48,59 netto )
   Latarka RovyVon Aurora A6 White/UV/White 650 Lumenów to mini oświetlenie w kompaktowej formie. Aurora A6 to latarka z linii małych, poręcznych latarek codziennego użytku (EDC - EveryDay Carry), zaprojektowanych w formie breloka do kluczy, aby mogła towarzyszyć nam w zasadzie przy każdym wyjściu z domu. Mikro- rozmiar, pełnowymiarowe oświetlenie, to słowa najkrócej i najlepiej opisujące latarki z tej serii. Prezentowana latarka Aurora A6 to wielofunkcyjna latarka EDC. Wykonana została z wytrzymałego poliwęglanu, a jej maksymalna moc świetlna to aż 650 lumenów. Latarkę ładuje się przez złącze USB-C a akumulator ma pojemność 330 mAh (72 h pracy w Trybie Moonlight).

   Nóż QSP Knife Canary QS141-B1 14C28N Black/Red G10

   $78,96 brutto, ( $64,20 netto )
   Nóż QSP Knife Canary QS141-B1 14C28N Black/Red G10 to nóż do użytku codziennego i outdoorowego. Canary to tak zwany neck knife czyli nóż do noszenia na szyi. Posiada konstrukcję full tang i bardzo kompaktowe rozmiary. Kydex'owa pochwa z łańcuszkiem i pinami przelotowymi pozwala nosić go nie tylko na szyi. Nóż QSP Knife Canary QS141-B1 14C28N Black/Red G10 posiada głownie typu spear point ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash, wykonaną ze stali 14C28N oraz okładki z czarno-czerwonego kompozytu G10. Rękojeść została nawiercona dla lepszego wyważenia noża i lepszej trakcji podczas chwytu.

   Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czerwony

   $7,44 brutto, ( $6,05 netto )
   Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czerwony to rozwiązanie idealne dla osób lubiących porządek i posiadających urządzenia z różnymi portami ładowania. To wysokiej jakości, niezawodny kabel do jednoczesnego ładowania Twojej latarki, smatfona czy tableta. Przewód Ładujący Unitek USB 3 w 1 Czerwony posiada standardowe wejście USB oraz trzy wyjścia dla USB-C, microUSB i Lightning, które mogą być używane w tym samym czasie.

   Suwak Naprawczy ZlideOn L Normal Plastic Black 5B-2

   $8,88 brutto, ( $7,22 netto )
   Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Black 5B-2 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego w rozmiarze L. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Black 5B-2 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru czarnego i przeznaczony został do ciemnych zamków błyskawicznych.

   Suwak Naprawczy ZlideOn L Normal Plastic Silver 5B-2

   $8,88 brutto, ( $7,22 netto )
   Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Silver 5B-2 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego w rozmiarze L. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Silver 5B-2 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.

   Ładowarka Samochodowa Unitek 38W USB-A USB-C QC 3.0

   $9,60 brutto, ( $7,80 netto )
   Ładowarka Samochodowa Unitek 38W USB-A USB-C QC 3.0 to uniwersalna i kompaktowa ładowarka przydatna w każdym samochodzie. Posiada dwa porty wyjściowe: USB-C i USB-A. Ładowarka Samochodowa Unitek 38W USB-A USB-C QC 3.0 może ładować dwa urządzenia jednocześnie a jej moc maksymalna to 38 W.