Noże żeglarskie, czy też noże dla żeglarzy to grupa narzędzi specjalnie zaprojektowanych do zastosowań na morzu. Jest to kategoria produktów przeznaczona dla miłośników żeglarstwa i dla osób pracujących na wodzie. Noże żeglarskie cechują się ostrzami odpornymi na korozję, oraz uchwytami, które zapewniają pewny chwyt w trudnych warunkach atmosferycznych (wilgoć, zasolenie itd.). Noże żeglarskie niejednokrotnie wyposażone są w bardziej lub mniej ząbkowane ostrza służące do przecinania lin i w dodatkowe narzędzia, takie jak linijki czy otwieracze do butelek, czy też bardzo ważne marspikle (marszpikle) tj. szpikulce do rozplątywania lin. Noże żeglarskie to ważne narzędzia dla wilków morskich, wspomagające ich w rozmaitych zadaniach na pokładzie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dostępność
  Cena

   Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie Marine, PP / TPE Blue (SAILOR BLU)

   159,00  brutto, ( 129,27  netto )
   Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie Marine, PP / TPE Blue (SAILOR BLU) to nóż żeglarski stworzony przez włoską firmę MAC Coltellerie. Ten nóż zachwyci nie tylko swoją solidnością, ale także wszechstronnością, oferując aż trzy przydatne funkcje narzędziowe.

   Nóż żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 BLUE)

   159,00  brutto, ( 129,27  netto )
   Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 BLUE) to składany nóż żeglarski od renomowanej włoskiej firmy MAC Coltellerie, zaprojektowany z myślą o żeglarzach i nie tylko. Ten nóż pewnie leży nawet w dużych dłoniach i oferuje nie tylko solidną blokadę głównego ostrza, ale również dwie przydatne funkcje narzędziowe.

   Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 RED)

   159,00  brutto, ( 129,27  netto )
   Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 RED) to składany nóż żeglarski od renomowanej włoskiej firmy MAC Coltellerie, zaprojektowany z myślą o żeglarzach i nie tylko. Ten nóż pewnie leży nawet w dużych dłoniach i oferuje nie tylko solidną blokadę głównego ostrza, ale również dwie przydatne funkcje narzędziowe.

   Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 BLACK)

   159,00  brutto, ( 129,27  netto )
   Nóż składany żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (BOAT 2 BLACK) to składany nóż żeglarski od renomowanej włoskiej firmy MAC Coltellerie, zaprojektowany z myślą o żeglarzach i nie tylko. Ten nóż pewnie leży nawet w dużych dłoniach i oferuje nie tylko solidną blokadę głównego ostrza, ale również dwie przydatne funkcje narzędziowe.

   Nóż żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (SKIPPER RED)

   199,00  brutto, ( 161,79  netto )
   Nóż żeglarski MAC Coltellerie 65 mm (SKIPPER RED) to niezastąpiony nóż bosmański stworzony przez włoską firmę MAC Coltellerie. Ten solidny nóż nie tylko doskonale leży w dłoniach, ale także oferuje imponującą ilość narzędzi i funkcji. Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych żeglarzach i miłośnikach morza, SKIPPER RED spełnia najwyższe standardy jakości.