Ostrzenie i pielęgnacja noży. Ostrzałki do noży. Artykuły do pielęgnacji ostrzy, skórzanych pochw do noży oraz rękojeści noży.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Kamień do ostrzenia ANV Knives Gradacja 220 (Kamień i Pokrowiec Kydex)

$14,40 brutto, ( $11,71 netto )
Kieszonkowa ostrzałka ANV Knives do szybkiego podostrzenia stępionej krawędzi tnącej noża, scyzoryka, siekiery, maczety itd. Szeroki wybór noży znajdziesz TUTAJ. Do dyspozycji kamień do ostrzenia o gradacji 220. W zestawie poręczny organizer z kydexu zamykany sznurkiem ściąganym plastikową, sprężynową klamerką. Całość niewielkich rozmiarów może być łatwo przenoszona w kieszeni, plecaku czy większym organizerze. Świetny zestaw na wypady, gdzie wystąpi konieczność szybkiego podostrzenia naszego narzędzia.
Czytaj dalej

Olejek do noży Pruciak Protector Glide

$7,20 brutto, ( $5,85 netto )
Olejek do noży Pruciak Protector Glide opracowany przez Pawła Pruciaka. W 100% naturalna mieszanka olejów do smarowania śrub (w tym pivotów) i innych elementów pracujących w nożach składanych. Odpowiednio lepki, nie wysychający i trzymający się smarowanej powierzchni. Wytrzymałość temperaturowa olejku, aż do 200° C, pozwala na stosowanie w miejscach gdzie występuje zwiększone zjawisko tarcia materiału o materiał (m.in. miejsca łożyskowania). Oprócz smarowania konserwuje i zabezpiecza przed korozją. Olejek dedykowany do noży składanych, multitooli, zapięć zegarków, gwintów, elementów broni palnej itd. Olejek do noży Pruciak Protector Glide dostarczany jest w poręcznej buteleczce o pojemności 10 mm z zakraplaczem służącym do łatwej aplikacji na wybranych elementach.

Olejek do noży Pruciak Protector Glide O.T.U. Aplikator Jednorazowy

$1,56 brutto, ( $1,27 netto )
Olejek do noży Pruciak Protector Glide O.T.U. Aplikator Jednorazowy opracowany przez Pawła Pruciaka. W 100% naturalna mieszanka olejów do smarowania śrub (w tym pivotów) i innych elementów pracujących w nożach składanych. Odpowiednio lepki, nie wysychający i trzymający się smarowanej powierzchni. Wytrzymałość temperaturowa olejku, aż do 200° C, pozwala na stosowanie w miejscach gdzie występuje zwiększone zjawisko tarcia materiału o materiał (m.in. miejsca łożyskowania). Oprócz smarowania konserwuje i zabezpiecza przed korozją. Olejek dedykowany do noży składanych, multitooli, zapięć zegarków, gwintów, elementów broni palnej itd. Olejek do noży Pruciak Protector Glide O.T.U. Aplikator Jednorazowy dostarczany jest w pipecie jednorazowego użytku. Wystarczy odciąć plastikową zatyczkę i aplikator jest gotowy do użycia.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Camouflage Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe

$18,00 brutto, ( $14,63 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Camouflage Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 do codziennego ostrzenia a z drugiej gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. Kolor 'camouflage', w odcieniach maskujących dedykowany dla miłośników stylu militarnego i taktycznego.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Czarna Pręt Diamentowy i Latarka

$16,56 brutto, ( $13,46 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Czarna Pręt Diamentowy i Latarka do noży, do codziennego użytkowania. Świetna na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Z pewnością przydatna również w środowisku domowym. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 a z drugiej w latarkę. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. W pręcie umiejscowiono bruzdę do ostrzenia haczyków wędkarskich. Dioda LED na jednym z końców latarki to rezerwowe źródło światła.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Pomarańczowa Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe

$16,56 brutto, ( $13,46 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 2 w 1 Pomarańczowa Pręt Diamentowy i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została z jednej strony w pręt diamentowy o gradacji 600 do codziennego ostrzenia a z drugiej gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Nieduża, wielkością przypominająca grubszy flamaster, kompaktowa - z łatwością zmieści się w kieszeni, nerce czy organizerze. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża w terenie. Kolor pomarańczowy to cecha utrudniająca zgubienie sprzętu. Po prostu po upuszczeniu, łatwiej odnaleźć go w trawie, w chaszczach, czy na ściółce leśnej.
Czytaj dalej

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 3 w 1 Camouflage 2x Diament i Gniazdo Wolframowe

$18,00 brutto, ( $14,63 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 3 w 1 Camouflage 2x Diament i Gniazdo Wolframowe do noży, do codziennego użytkowania. Z pewnością jest ona przydatna w środowisku domowym do ostrzenia noży kuchennych, ale również w terenie do wyprowadzania krawędzi bardzo ostrych noży myśliwskich. Ostrzałka wyposażona została w: kamienie diamentowe o gradacji 600 i 400, obydwa dedykowane do codziennego ostrzenia i polerowania oraz gniazdo z płytkami z węglika wolframu (Tungsten Carbide V-Slot) przywracające ostrość mocno zużytej lub zniszczonej krawędzi tnącej. Świetna do szybkiego naostrzenia stępionego noża. Kolor 'camouflage', w odcieniach maskujących dedykowany dla miłośników stylu militarnego i taktycznego.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Camouflage

$19,44 brutto, ( $15,80 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Camouflage do noży, do codziennego użytkowania w domu, warsztacie, w terenie itd. Świetna zarówno do kuchni jak i na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Ostrzałka w wersji "Camouflage" w odcieniach zieleni z pewnością przypadnie do gustu myśliwym czy też zwolennikom stylu militarno-taktycznego. Ostrzałka wyposażona została w: 2 gniazda ostrzące (wolframowe i ceramiczne), podłużny kamień ceramiczny z bruzdą, stożkowy pręt diamentowy oraz otwieracz do butelek. Każdy z elementów ma swoje zadanie. Gniazdo z węglikiem wolframu odbuduje mocno zniszczone ostrze a gniazdo z ceramiką zapewni szybkie ostrzenie i wypolerowanie krawędzi tnącej. Podłużny kamień ceramiczny naostrzy każdy rodzaj noża a zaprojektowana w nim obustronna bruzda przywróci ostrość haczykom wędkarskim. Stożkowy pręt diamentowy przeprowadzi proces ostrzenia ostrzy ząbkowanych, zakrzywionych, gładkich, hakowych itd. Otwieracz do butelek, tak często używany praktycznie przez każdego z nas, jest tylko miłym dodatkiem do funkcjonalnej całości.

Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Czarna

$18,00 brutto, ( $14,63 netto )
Ostrzałka OS3 Multifunkcyjna 5 w 1 Czarna do noży, do codziennego użytkowania w domu, warsztacie, w terenie itd. Świetna zarówno do kuchni jak i na wypad outdoorowy, kamping itd. gdzie istnieje potrzeba zadbania o dostateczną ostrość naszych noży roboczych. Ostrzałka wyposażona została w: 2 gniazda ostrzące (wolframowe i ceramiczne), podłużny kamień ceramiczny z bruzdą, stożkowy pręt diamentowy oraz otwieracz do butelek. Każdy z elementów ma swoje zadanie. Gniazdo z węglikiem wolframu odbuduje mocno zniszczone ostrze a gniazdo z ceramiką zapewni szybkie ostrzenie i wypolerowanie krawędzi tnącej. Podłużny kamień ceramiczny naostrzy każdy rodzaj noża a zaprojektowana w nim obustronna bruzda przywróci ostrość haczykom wędkarskim. Stożkowy pręt diamentowy przeprowadzi proces ostrzenia ostrzy ząbkowanych, zakrzywionych, gładkich, hakowych itd. Otwieracz do butelek, tak często używany praktycznie przez każdego z nas, jest tylko miłym dodatkiem do funkcjonalnej całości.

Podkładka z fosforobrązu do noży ANV Knives i noży innych producentów 1 szt.

$1,58 brutto, ( $1,28 netto )
Podkładka z fosforobrązu do noży ANV Knives i noży innych producentów 1 szt. Podkładka będzie zamiennikiem do stosowanych w nożach ANV Knives podkładek z nylonu. Pasuje do wszystkich noży składanych czeskiego producenta oraz noży innych producentów, w których podkładki mają takie same wymiary. Wymiary: 12 mm | 0.5" - średnica zewnętrzna, 5 mm | 0.2" - średnica wewnętrzna, 0,25 mm | 0.01" - grubość. Podkładka posiada otwory wspomagające proces utrzymania środka smarującego służącego poprawieniu płynności otwierania i zamykania ostrza.
Czytaj dalej

Podkładka z fosforobrązu do noży ANV Knives i noży innych producentów 2 szt.

$3,12 brutto, ( $2,54 netto )
Podkładka z fosforobrązu do noży ANV Knives i noży innych producentów 1 szt. Podkładka będzie zamiennikiem do stosowanych w nożach ANV Knives podkładek z nylonu. Pasuje do wszystkich noży składanych czeskiego producenta oraz noży innych producentów, w których podkładki mają takie same wymiary. Wymiary: 12 mm | 0.5" - średnica zewnętrzna, 5 mm | 0.2" - średnica wewnętrzna, 0,25 mm | 0.01" - grubość. Podkładka posiada otwory wspomagające proces utrzymania środka smarującego służącego poprawieniu płynności otwierania i zamykania ostrza.

Podkładka z fosforobrązu do noży ANV Knives i noży innych producentów 4 szt.

$6,00 brutto, ( $4,88 netto )
Podkładka z fosforobrązu do noży ANV Knives i noży innych producentów 1 szt. Podkładka będzie zamiennikiem do stosowanych w nożach ANV Knives podkładek z nylonu. Pasuje do wszystkich noży składanych czeskiego producenta oraz noży innych producentów, w których podkładki mają takie same wymiary. Wymiary: 12 mm | 0.5" - średnica zewnętrzna, 5 mm | 0.2" - średnica wewnętrzna, 0,25 mm | 0.01" - grubość. Podkładka posiada otwory wspomagające proces utrzymania środka smarującego służącego poprawieniu płynności otwierania i zamykania ostrza.