Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż składany Petrified Fish Mocado PF-P08 YDW Black/Yellow G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Mocado PF-P08 YDW Black/Yellow G10 to narzędzie do użytku codziennego (EDC). Mocado to duży folder z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Mocado PF-P08 YDW Black/Yellow G10 posiada ostrze w stylu lekko modyfikowanego tanto ze stali K110. Rękojeść noża wykonana została z czarnego i żółtego G10 osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz tytanowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) lub kołków a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 YS Yellow/Gray G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 YS Yellow/Gray G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 YS Yellow/Gray G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RDW Red/Black G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RDW Red/Black G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RDW Red/Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Finch Model 1929 Olivewood

   799,00  brutto, ( 649,59  netto )
   Nóż składany Finch Model 1929 Olivewood to amerykański projekt foldera codziennego użytku. Pomysł na Model 1929 jest nierozerwalnie związany z powstaniem Parku Narodowego Grand Teton w USA (Grand Teton National Park). Koncept noża jest ściśle związany z robiącą niezwykłe wrażanie najwyższą górą parku, uwzględnioną w jego nazwie, oraz inspirowany postawą, strzegących naturalnego porządku tych pięknych terenów strażników parku. Model 1929 podając za twórcami marki to "gentleman, ale gotowy do ruszania na szlaki". Nóż składany Finch Model 1929 Olivewood posiada wydajne ostrze typu clip point z amerykańskiej stali wysokiej jakości 154CM. Nóż posiada stalowy bolster i okładziny rękojeści z drewna oliwnego. W rękojeści znajdziemy fluroscencyjną wstawkę z logiem Finch. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu frame lock. Nóż wyposażono w klips do przenoszenia z tytanu.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RS Red/Gray G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RS Red/Gray G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RS Red/Gray G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 GRDW Green/Black G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 GRDW Green/Black G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 GRDW Green/Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 DDW Black/Gray G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 DDW Black/Gray G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 DDW Black/Gray G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Finch Buffalo Tooth Mother of Pearl

   1 124,10  brutto, ( 913,90  netto )
   Nóż składany Finch Buffalo Tooth Mother of Pearl to projekt klasyczny a jednocześnie oryginalny w swym kształcie przeznaczony do użytku codziennego (EDC). Nóż Buffalo Tooth (ząb bizona) to hołd dla majestatycznego, potężnego i prawie doszczętnie wytępionego w XIX wieku zwierzęcia - bizona amerykańskiego. Charakteryzują go świetnej jakości materiały i nawiązanie do klasyki a jednocześnie nietuzinkowy, oryginalny kształt z wysoką głownią i zdobioną rękojeścią. Nóż składany Finch Buffalo Tooth Mother of Pearl posiada użytkową, satynowaną głownię typu spear point ze szlifem płaskim, wykonaną ze stali 154 CM, a rękojeść to w tytan z wstawkami z masy perłowej. Folder posiada blokadę typu frame lock, do otwierania natomiast służą flipper (płetwa) i podcięcie pod paznokieć (nail nick), często stosowane w klasycznych nożach składanych. Głownia pracuje na łożyskach ceramicznych. Za wygodne przenoszenie noża odpowiada tytanowy klips (Tip-Up).

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 WDW White/Black G10

   349,00  brutto, ( 283,74  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 WDW White/Black G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 WDW White/Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.