Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż składany Petrified Fish Mocado PF-P08 YDW Black/Yellow G10

   489,00  brutto, ( 397,56  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Mocado PF-P08 YDW Black/Yellow G10 to narzędzie do użytku codziennego (EDC). Mocado to duży folder z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Mocado PF-P08 YDW Black/Yellow G10 posiada ostrze w stylu lekko modyfikowanego tanto ze stali K110. Rękojeść noża wykonana została z czarnego i żółtego G10 osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz tytanowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) lub kołków a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Finch Model 1929 Olivewood

   799,00  brutto, ( 649,59  netto )
   Nóż składany Finch Model 1929 Olivewood to amerykański projekt foldera codziennego użytku. Pomysł na Model 1929 jest nierozerwalnie związany z powstaniem Parku Narodowego Grand Teton w USA (Grand Teton National Park). Koncept noża jest ściśle związany z robiącą niezwykłe wrażanie najwyższą górą parku, uwzględnioną w jego nazwie, oraz inspirowany postawą, strzegących naturalnego porządku tych pięknych terenów strażników parku. Model 1929 podając za twórcami marki to "gentleman, ale gotowy do ruszania na szlaki". Nóż składany Finch Model 1929 Olivewood posiada wydajne ostrze typu clip point z amerykańskiej stali wysokiej jakości 154CM. Nóż posiada stalowy bolster i okładziny rękojeści z drewna oliwnego. W rękojeści znajdziemy fluroscencyjną wstawkę z logiem Finch. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy (flipper) a ostrze blokuje blokada typu frame lock. Nóż wyposażono w klips do przenoszenia z tytanu.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 YS Yellow/Gray G10

   499,00  brutto, ( 405,69  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 YS Yellow/Gray G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 YS Yellow/Gray G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RDW Red/Black G10

   499,00  brutto, ( 405,69  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RDW Red/Black G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RDW Red/Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Finch Buffalo Tooth Mother of Pearl

   1 124,10  brutto, ( 913,90  netto )
   Nóż składany Finch Buffalo Tooth Mother of Pearl to projekt klasyczny a jednocześnie oryginalny w swym kształcie przeznaczony do użytku codziennego (EDC). Nóż Buffalo Tooth (ząb bizona) to hołd dla majestatycznego, potężnego i prawie doszczętnie wytępionego w XIX wieku zwierzęcia - bizona amerykańskiego. Charakteryzują go świetnej jakości materiały i nawiązanie do klasyki a jednocześnie nietuzinkowy, oryginalny kształt z wysoką głownią i zdobioną rękojeścią. Nóż składany Finch Buffalo Tooth Mother of Pearl posiada użytkową, satynowaną głownię typu spear point ze szlifem płaskim, wykonaną ze stali 154 CM, a rękojeść to w tytan z wstawkami z masy perłowej. Folder posiada blokadę typu frame lock, do otwierania natomiast służą flipper (płetwa) i podcięcie pod paznokieć (nail nick), często stosowane w klasycznych nożach składanych. Głownia pracuje na łożyskach ceramicznych. Za wygodne przenoszenie noża odpowiada tytanowy klips (Tip-Up).

   Nóż składany Petrified Fish Scholar PF-E04 WO Olive Wood

   499,00  brutto, ( 405,69  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Scholar PF-E04 WO Olive Wood to narzędzie codziennego użytku (EDC). Scholar słusznie kojarzy się z brzytwą. Jego budowa bazuje właśnie na konstrukcji tego tradycyjnego narzędzia. Scholar posiada prostą krawędź tnąca, ostrze typu sheepsfoot i szlif wklęsły. Cechy te przydatne są szczególnie przy cięciach wymagających docisku, w trakcie krojenia grubszego materiału, kiedy zależy nam na prostej linii cięcia. Scholar sprawdzi się świetnie jako codzienne i z pewnością eleganckie narzędzie. Nóż składany Petrified Fish Scholar PF-E04 WO Olive Wood posiada wydajne satynowane ostrze typu sheepsfoot ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z drewna oliwnego o wielkiej gęstości i niesamowitej twardości. Designu noża dopełnia tytanowy backspacer i klips mocujący z tego samego materiału. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej górnej płetwy (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RS Red/Gray G10

   499,00  brutto, ( 405,69  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RS Red/Gray G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 RS Red/Gray G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 GRDW Green/Black G10

   499,00  brutto, ( 405,69  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 GRDW Green/Black G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 GRDW Green/Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 WDW White/Black G10

   499,00  brutto, ( 405,69  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 WDW White/Black G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 WDW White/Black G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 DDW Black/Gray G10

   499,00  brutto, ( 405,69  netto )
   Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 DDW Black/Gray G10 to narzędzie, które idealnie wręcz wpisuje się w kategorię EDC. Morse to nóż z użytkowym ostrzem, ergonomiczną rękojeścią, bardzo dobrą stalą i przystępną ceną. Jest to przepis idealny na użytkowy nóż na co dzień. Nóż składany Petrified Fish Morse PF-E07 DDW Black/Gray G10 posiada wydajne ostrze typu drop point ze stali 154CM. Rękojeść noża wykonana została z dwukolorowego, wielowarstwowego G10, osadzonego na stalowych linersach. Designu noża dopełnia backspacer oraz stalowy klips mocujący. Otwieranie noża następuję za sprawą wystającej płetwy czołowej (front flipper) a ostrze blokuje blokada typu liner lock.

   Nóż składany Finch Buffalo Tooth Jigged Titanium

   1 124,10  brutto, ( 913,90  netto )
   Nóż składany Finch Buffalo Tooth Jigged Titanium to projekt klasyczny a jednocześnie oryginalny w swym kształcie przeznaczony do użytku codziennego (EDC). Nóż Buffalo Tooth (ząb bizona) to hołd dla majestatycznego, potężnego i prawie doszczętnie wytępionego w XIX wieku zwierzęcia - bizona amerykańskiego. Charakteryzują go świetnej jakości materiały i nawiązanie do klasyki a jednocześnie nietuzinkowy, oryginalny kształt z wysoką głownią i zdobioną rękojeścią. Nóż składany Finch Buffalo Tooth Jigged Titanium posiada użytkową, satynowaną głownię typu spear point ze szlifem płaskim, wykonaną ze stali 154 CM, a okładki jego rękojeści to w całości tytan z charakterystycznym wzorem przypominającym rzeźbioną kość. Folder posiada blokadę typu frame lock, do otwierania natomiast służą flipper (płetwa) i podcięcie pod paznokieć (nail nick), często stosowane w klasycznych nożach składanych. Głownia pracuje na łożyskach ceramicznych. Za wygodne przenoszenie noża odpowiada tytanowy klips (Tip-Up).

   Nóż składany QSP Knife Penguin QS130-P 154CM Naturalny Tytan

   699,00  brutto, ( 568,29  netto )
   Nóż składany QSP Knife Penguin QS130-P 154CM Naturalny Tytan to projekt nawiązujący swoją nazwą do sympatycznych ptaków, nielotów zamieszkujących głównie zimne morza południowej półkuli Ziemi. Rzeczywiście - rozłożony nóż, kiedy ostrzem skierować go do góry przypomina dziób pingwina a rękojeść tułów tego ptaka... Nazwa noża nie odnosi się jednak wyłącznie do wyglądu noża. Wręcz przeciwnie - uwydatnia też jego cechy użytkowe. Ostrze, kiedy trzeba potrafi być "charakterne" i "zadziorne" jak dziób pingwina, rękojeść podczas pracy idealnie dopasuje się do dłoni, tak jak ciało małego pływaka wpasuje się w każdy przerębel. Niewielki, poręczny i sprytny, ale stawi czoła każdemu wyzwaniu, tak jak mały pingwin radzi sobie z bezkresem mórz i oceanów... Prezentowany nóż składany QSP Knife Penguin QS130-P 154CM Naturalny Tytan posiada wydajne satynowane ostrze typu sheepsfoot wykonane ze stali 154CM oraz tytanową rękojeść. Ostrze przed otwarciem zabezpiecza blokada typu frame lock, a otwieranie noża następuje za sprawą wystającego z głowni obustronnego kołka.