Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dostępność
  Cena

   Nóż terenowy Black FOX BF-132

   299,00  brutto, ( 243,09  netto )
   Nóż terenowy Black FOX BF-132 to projekt włoskiego producenta przeznaczony do użytku outdoorowego. Nóż terenowy Black FOX BF-132 to przykład użytkowego noża z ostrzem stałym z 2 linii cenowej noży budżetowych. Na uwagę w konstrukcji zasługują szlif wklęsły wspomagający proces cięcia oraz pomarańczowa rękojeść/kabura poprawiająca widoczność sprzętu w środowisku outdoorowym. Z pewnością jest to dobra propozycja dla osoby przebywającej w chaszczach np. myśliwego gdzie po zgubieniu łatwiej będzie zaleźć swój sprzęt dzięki jaskrawej kolorystyce. Nóż terenowy Black FOX BF-132 posiada głownię z satynowanej stali nierdzewnej 440A oraz rękojeść z pomarańczowego kompozytu G10. W zestawie z nożem otrzymujemy nylonową kaburę również w kolorze pomarańczowym.

   Nóż składany ratowniczy Black FOX Folding Rescue Knife BF-117

   145,00  brutto, ( 117,89  netto )
   Nóż składany ratowniczy Black FOX Folding Rescue Knife BF-117 to projekt włoskiego producenta o funkcjach przydatnych w razie nagłych wypadków. Nóż posiada szereg cech przydatnych zarówno dla specjalistów w dziedzinie ratownictwa (służby mundurowe: straż pożarna, ratownictwo medyczne oraz służby drogowe) jak i dla każdego kto lubi mieć wsparcie w razie nagłych zdarzeń losowych (np. dla kierowców). Główne z tych cech to: ząbkowane ostrze przydatne przy przecinaniu splątanej liny, lub liny z nitkami stalowymi, obcinak do pasów i wybijak do szyb. Nóż składany ratowniczy Black FOX Folding Rescue Knife BF-117 posiada głownię z satynowanej stali nierdzewnej 440A oraz rękojeść z anodyzowanego na widoczny czerwony kolor aluminium. Otwieranie noża następuje za sprawą wystającego z grzbietu thumb disc, natomiast blokowanie po przez system liner lock.

   Nóż składany Black FOX B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design

   159,00  brutto, ( 129,27  netto )
   Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design to projekt wykonany przez znanego włoskiego producenta Fox Cutlery z zagłębia nożowego w Maniago przy współpracy z knifemakerem Beric Knives. B.Key to folder w formie breloka do kluczy, to ostrze które można ze sobą zabrać praktycznie zawsze i wszędzie. B.Key to mały spryciarz, który zawsze wpadnie do ręki kiedy będzie potrzebny. B.Key otworzy niejeden karton, niejedną paczkę i rozetnie niejeden splątany węzeł. Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 BL Blue by Beric Design posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440A (wykończenie: stone washed) oraz rękojeść z anodyzowanego na niebiesko aluminium. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący lub brelok: kółko stalowe z parcianą naszywką identyfikacyjną znajdująca się w zestawie.

   Nóż składany Black FOX B.Key BF-750 OD Green by Beric Design

   159,00  brutto, ( 129,27  netto )
   Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 OD Green by Beric Design to projekt wykonany przez znanego włoskiego producenta Fox Cutlery z zagłębia nożowego w Maniago przy współpracy z knifemakerem Beric Knives. B.Key to folder w formie breloka do kluczy, to ostrze które można ze sobą zabrać praktycznie zawsze i wszędzie. B.Key to mały spryciarz, który zawsze wpadnie do ręki kiedy będzie potrzebny. B.Key otworzy niejeden karton, niejedną paczkę i rozetnie niejeden splątany węzeł. Nóż składany FOX Knives B.Key BF-750 OD Green by Beric Design posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440A (wykończenie: stone washed) oraz rękojeść z anodyzowanego na zielono aluminium. Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy stalowy klips mocujący lub brelok: kółko stalowe z parcianą naszywką identyfikacyjną znajdująca się w zestawie.