Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dostępność

  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon “Gray/Black”

  589,00  brutto, ( 478,86  netto )
  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon "Gray/Black" to narzędzie turystyczne, outdoor'owe oraz bushcraft'owe. Paragon posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej AUS-8 z wykończeniem stonewash i rękojeść z teksturowanego, dwubarwnego kompozytu G10. Całość chowa się w kaburze z kydex'u z wygodnym klipsem.

  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon “Midnight”

  589,00  brutto, ( 478,86  netto )
  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon "Midnight" to narzędzie turystyczne, outdoor'owe oraz bushcraft'owe. Paragon posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej AUS-8 z twardą powłoką tytanową i rękojeść z teksturowanego, dwubarwnego kompozytu G10. Całość chowa się w kaburze z kydex'u z wygodnym klipsem.

  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon “Desert”

  589,00  brutto, ( 478,86  netto )
  Nóż Willumsen Copenhagen Paragon "Desert" to narzędzie turystyczne, outdoor'owe oraz bushcraft'owe. Paragon posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej AUS-8 z twardą powłoką tytanową i rękojeść z teksturowanego, dwubarwnego kompozytu G10. Całość chowa się w kaburze z kydex'u z wygodnym klipsem.