O MARCE

Marka PARKER już od ponad 125 lat cieszy nie tylko zwolenników wysublimowanej elegancji, wyrażającej się po przez posługiwanie się piórami jej produkcji. Jest ona również radością dla fanów codziennej, ponadczasowej użytkowości, ceniących sobie prostotę pisania, łatwo dostępnym w każdej sytuacji długopisem.

PARKER to produkt styku dwóch światów – przemijającego i nowoczesnego. To gwarancja uniwersalnego designu oraz wartościowej jakości.

PARKER to kompan zarówno pisarza zmagającego się z wyzwaniami weny, jak też codzienny towarzysz ucznia, nauczyciela, pracownika, podróżnika, każdego z nas!

PARKER to “produkt”, w którym zawsze znajdziesz coś dla siebie…

 

 

-25%
Zamknij

Długopis PARKER Jotter CT Khaki “ADVENTURE before dementia”

29,25 
Długopis PARKER® Jotter z korpusem wykonanym ze stali połączonej z częścią z tworzywa w kolorze khaki (stonowana zieleń). Idealny nie tylko do użytku codziennego (EDC - Every Day Carry), ale także dla ludzi ceniących różnego rodzaju aktywności. Kolorystyka khaki świetnie odnajdzie się zarówno w zasobniku bushcraftowca, jak i osoby lubującej się w klimatach militarno-taktycznych. Hasło przewodnie znajdujące się na stalowej części korpusu „ADVENTURE before dementia”  zachęcać ma do przekraczania granic, nie tylko w sensie dosłownym, ale również w przenośni.  

Zestaw PARKER Jotter Stalowy CT Pióro Wieczne Długopis Etui

59,25 
Zestaw PARKER® Jotter... Pióra używaj w domu, a długopisu w terenie! Zadbaj właściwie o swoje potrzeby! Kultowe pióro PARKER® Jotter idealnie poprowadzi Twoją rękę w zaciszu domowym, w klasie i na uczelni. Pomoże ukoić nerwy podczas trudnego dnia w pracy, da Ci się bardziej skupić i przelać już uporządkowane koncepcje na papier. Stalowy długopis PARKER® Jotter sprawdzi się kiedy znajdziesz się w ruchu, idealnie skomponuje się w Twoim codziennym zasobniku (EDC - Every Day Carry) i będzie doskonałym kompanem dla Ciebie, Twojej latarki, Twojego noża codziennego i innych akcesoriów. Stalowy Jotter jako element Twojego niezbędnika (np. organizera EDC), nie da się połamać, zniszczyć, zdemolować... będzie godzien swoich "kompanów" a oni będą godni Jego! Sprawdzi się też w lesie, podczas biwakowania i bushcraftu. Nie straszny mu będzie upadek na trawę, rzucenie do plecaka czy notowanie na "kolanie". Z Jotterem będzie łatwiej, pewniej, trwalej i... ekskluzywniej!
Czytaj dalej