RovyVon to producent latarek do różnorodnych zastosowań. W ofercie marki znajdują się latarki codziennego użytku, latarki outdoorowe, latarki o dużej mocy, latarki taktyczne, długopisowe itd. Gama produktów zawiera latarki o różnorodnych funkcjach i kolorach świateł. Latarki UV, latarki ze światłami białymi, niebieskimi, czerwonymi, bursztynowymi. Oferta prezentuje również różnorodność w zakresie materiałów na obudowy latarek. Latarki tytanowe, aluminiowe, poliwęglanowe, miedziane, z mosiądzu, stali i inne wykonania materiałowe latarek znajdziemy w ofercie RovyVon.
Oprócz latarek RovyVon to również producent sprzętu i gadżetów codziennego użytku.

Wyświetlanie 1–12 z 113 wyników

Dostępność
  Cena

   Tytanowy długopis taktyczny RovyVon Commander C10-G2 Sandblasted Ti Bolt Action Pen

   399,00  brutto, ( 324,39  netto )
   Tytanowy długopis taktyczny RovyVon Commander C10-G2 Sandblasted Ti Bolt Action Pen to nie jest zwykły artykuł piśmienniczy. Długopis jest świetnej jakości codziennym akcesorium o stylowym i dynamicznym wyglądzie. Prezentuje cechy taktyczne i militarne. Jego design odwołuje się do wyglądu granatu (żebrowanie). Nie dajmy się jednak zwieść. Commander C10 to przede wszystkim przyrząd do pisania dla ludzi ceniących niecodzienną stylistykę i energiczny sznyt w swoim sprzęcie. Pięknie pisze, a w dodatku posiada wybijak do szyb, który pomoże w wydostaniu się z zakleszczonego auta, lub dostaniu do jego wnętrza, aby uwolnić pozostawione wewnątrz dziecko lub zwierzątko domowe. Może być również stosowany do samoobrony.

   Tytanowy koralik RovyVon Ti Walker w Zestawie z Organizerem EDC i Łańcuszkiem

   119,00  brutto, ( 96,75  netto )
   Tytanowy koralik RovyVon® Model Walker, to stylowy dodatek, który możemy podpiąć do wybranego elementu za pomocą paracordu lub powiesić na szyi za sprawą załączonego łańcuszka. Może pełnić funkcje ozdobne i użytkowe. Będzie świetnym uzupełnieniem wyglądu tytanowej latarki (lub innej) lub noża codziennego. W przypadku latarki lub noża mniejszego rozmiaru wraz z zaplecionym odcinkiem paracordu poprawi jej chwytność poprzez zwiększenie rozmiaru całości. W przypadku noża z ostrzem stałym będzie dodatkowo elementem chwytnym pomagającym wyjąć go z kabury lub pochewki. W zestawie z koralikiem otrzymujemy 60 cm łańcuszek oraz organizer EDC RovyVon (sam organizer można kupić TUTAJ).