Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż składany Black Fox Steelix BF-717

    38,72 brutto, (  31,48 netto )
   Nóż składany Black Fox Steelix BF-717 to kompaktowy, mocny, wykonany w całości ze stali folder EDC (EveryDay Carry). Prezentowany Steelix posiada głownię drop point ze szlifami wklęsłym oraz wykończenie stonewash dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest flipperem pozwalającym na szybkie rozłożenie noża a za blokowanie odpowiada blokada typu frame lock. Rękojeść w całości wykonana została ze stali nierdzewnej. Całość uzupełnia mocny, stalowy klips (Tip-Up).

   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MIN Natural Micarta by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie) oraz rękojeść ze stali i brązowej micarty. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 G10 Black by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (czarne wykończenie) oraz rękojeść ze stali i wytrzymałego czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C oraz rękojeść ze stali nierdzewnej (całość wykończena w stylu stone washed). Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Nano Stone Black

    76,78 brutto, (  62,42 netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Red E Nano Midnight Olive to kompaktowy i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Red E Nano posiada głownię ze stali 440C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z teksturowanego G10 przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę. Całość łączy długi, stalowy backspacer. Nóż dostarczany jest z dwoma klipsami o różnych wzorach, które mogą być montowane na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

   Nóż Willumsen Copenhagen Birddog Light Stonewash

    65,78 brutto, (  53,48 netto )
   Nóż Willumsen Copenhagen Birddog Light Stonewash to narzedzie turystyczne, outdoor'owe ale dzięki użytkowej głowni i odpowiednio dobranym rozmiarom sprawdzi się również jako ostrze codziennego użytku dla tych, którzy lubią nosić przy sobie noże typu fixed. Birddog posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej 440C z wykończeniem stonewash i rękojeść z kompozytu Pakkawood. Całość chowa się w pochwie z czarnej skóry.

   Nóż Willumsen Copenhagen Birddog Dark Stonewash

    65,78 brutto, (  53,48 netto )
   Nóż Willumsen Copenhagen Birddog Dark Stonewash to narzedzie turystyczne, outdoor'owe ale dzięki użytkowej głowni i odpowiednio dobranym rozmiarom sprawdzi się również jako ostrze codziennego użytku dla tych, którzy lubią nosić przy sobie noże typu fixed. Birddog posiada konstrukcję full tang, uniwersalną głownię typu drop point ze stali nierdzewnej 440C z wykończeniem dark stonewash i rękojeść z kompozytu Pakkawood. Całość chowa się w pochwie z czarnej skóry.

   Nóż składany Black FOX Reloaded BF-736 Black G10

    48,18 brutto, (  39,17 netto )
   Nóż składany Black FOX Reloaded BF-736 Black G10 produkcji FOX Cutlery z włoskiego Maniago to użytkowe narzędzie na codzień. Reloaded posiada wysmukłe ostrze dające dobre właściwości penetrujące oraz profil straight back zapewniający uniwersalne użytkowanie. Nóż składany Black FOX Reloaded BF-736 Black G10 posiada głownię ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie szlifu, stone wash na płazie). Okładziny rękojeści powstały z czarnego kompozytu G10. Nóż otwierany jest flipperem (płetwa) a ostrze blokuje liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 ZW Zebra Wood by Serge Panchenko

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 ZW Zebra Wood by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 ZW Zebra Wood by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie) oraz rękojeść ze stali i drewna Zebra Wood. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MI Green Micarta by Serge Panchenko

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MI Green Micarta by Serge Panchenko to projekt powstały w kooperacji ukraińskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Bean to nóż produkowany przez wiele lat jako wyrób customowy, udostępniony przez jego twórcę Serge Panchenko (Serge Knives) do produkcji seryjnej. Wkraczając do rodziny przyjaznych budżetowo folderów Bean stał się dostępny dla szerokiego grona użytkowników. Jego minimalistyczny rozmiar oraz tradycyjna konstrukcja typu slipjoint sprawiają, że jest legalny w większości krajów na kuli ziemskiej. Jak mówi sam twórca: "Bean został zaprojektowany jako nóż, który można łatwo nosić bez względu na miejsce i czas. W środowisku miejskim, gdzie większy, szybko otwierany nóż może być postrzegany jako groźny lub niepraktyczny, Bean (Fasola) błyszczy” (Źródło: Fox News 2022). Nóż składany Black FOX Bean Gen2 BF-719 MI Green Micarta by Serge Panchenko posiada głownię typu sheepsfoot ze stali nierdzewnej 440C (satynowane wykończenie) oraz rękojeść ze stali i zielonej micarty. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworu w głowni lub oburącz. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Willumsen Copenhagen Zero 7 Orange

    72,38 brutto, (  58,85 netto )
   Nóż składany Willumsen Copenhagen Zero 7 Orange to duży i wygodny folder do użytku codziennego (EveryDay Carry). Zero 7 posiada mocną głownię z nierdzewnej stali 440C ze szlifem płaskim i wykończeniem stonewash. Rękojeść wykonano z  teksturowanego FRN przymocowanego do stalowych linersów. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na linkę (koralik załączony do zestawu). Całość łączy długi backspacer. Nóż dostarczany jest z  klipsem, który może być montowany na lewej lub prawej stronie rękojeści. Za blokowanie ostrza odpowiada natomiast blokada typu axis lock.

   Nóż składany Black Fox Hugin BF-721 G by Mikkel Willumsen

    56,76 brutto, (  46,15 netto )
   Nóż składany Black Fox Hugin BF-721 G by Mikkel Willumsen to duży, ciężki i bardzo wytrzymały folder o właciwościach taktyczno-outdoor'owych. Prezentowany Hugin posiada głownię drop point ze szlifami wklęsłym i płaskim na sztychu oraz wykończenie dark stonewash na powłoce PVD dla ukrywania ewentualnych rys. Otwierany jest flipperem pozwalającym na szybkie rozłożenie noża lub dzięki otworowi w głowni a za blokowanie odpowiada liner lock. Rękojeść to stalowe linersy, połączone stalowym, backspacerem oraz okładki z G10. Całość uzupełnia mocny, stalowy klips (Tip-Up).