Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Dostępność
  Cena

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna

    47,74 brutto, (  38,81 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem

    58,30 brutto, (  47,40 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem to nowa wersja modelu Adventurer. Jest to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives Adventurer Nighthawk Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14moV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna dębowego (bog oak wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z czranej skóry oraz krzesiwo.  

   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem

    52,58 brutto, (  42,75 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives B1 Camping z krzesiwem posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry oraz krzesiwo.  

   Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Nierdzewna

    43,78 brutto, (  35,59 netto )
   Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft, polowania i szeroko pojęty outdoor. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż myśliwski BPS Knives HK1 Compact Hunting Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem w pełni skandynawski. Ostrze ze stali nierdzewnej 5CR14MoV ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna

    34,98 brutto, (  28,44 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie i szeroko pojęty outdoor. Nóż turystyczny BPS Knives BS1FT Compact Camping Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnj 5Cr14MoV ma polerowane wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna jesionowego (ash wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż BPS Knives Citizen Stal Nierdzewna

    61,38 brutto, (  49,90 netto )
   Nóż BPS Knives Citizen Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie do użytku codziennego (EDC) i szeroko pojętego outdoor'u. Posiada też pewne właściwości taktyczne. Nóż BPS Knives Citizen Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu spear point ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnj 5Cr14MoV ma wykończenie satynowe a rękojeść wykonana została z czarnej micarty. W komplecie z nożem znajduje się kabura z tworzywa sztucznego zaopatrzona w wygodny metalowy klips.  

   Nóż BPS Knives Techno Bee

    25,96 brutto, (  21,11 netto )
   Nóż BPS Knives Techno Bee jest bardzo precyzyjnym i kompaktowym narzędziem przeznaczonym do prac codziennych (EDC). Może być używany w ogrodzie, do prac z drewnem czy skórą, papierem lub żywnością. Bardzo dobrze sprawdza się jako neck knife lub ostrze zapasowe podczas wyprawy outdoorowej. Nóż BPS Knives Techno Bee posiada roboczy profil ostrza drop point ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV oraz szlif skandynawski a całość wykończona jest satyną. Rękojeść bez okładzin, zdobiona jest wzorami w kształcie plastra miodu. Na jej zakończeniu przewidziano otwór na linkę, paracord lub zawieszkę. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry na długiej lince.  

   Nóż surwiwalowy BPS Knives Raven Survival

    57,42 brutto, (  46,68 netto )
   Nóż survivalowy BPS Knives Raven Survival to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft, survival i szeroko pojęty outdoor. Noże BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż survivalowy BPS Knives Raven Survival posiada roboczy profil ostrza typu clip point ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z tworzywa ABS i zakończona zbijakiem/młotkiem z otworem na linkę. W komplecie z nożem znajduje się kabura z kydexu.  

   Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting

    45,76 brutto, (  37,20 netto )
   Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, polowania, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż myśliwski BPS Knives HK6 Hunting posiada roboczy profil ostrza typu clip point z niskiem szlifem płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna dębowego (dnieper oak) i zakończona zbijakiem/młotkiem. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż turystyczny BPS Knives HK4 Camping Stal Nierdzewna

    47,74 brutto, (  38,81 netto )
   Nóż turystyczny BPS Knives HK4 Camping Stal Nierdzewna to nóż przeznaczony szczególnie na biwaki, wycieczki górskie, bushcraft i szeroko pojęty outdoor. Noże turystyczne BPS to narzędzia bardzo wszechstronne i solidne. Nóż turystyczny BPS Knives HK4 Camping Stal Nierdzewna posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem w pełni płaskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood) i zakończona zbijakiem/młotkiem. W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.  

   Nóż BPS Knives MK1 Small EDC

    43,78 brutto, (  35,59 netto )
   Nóż BPS Knives MK1 Small EDC został stworzony jako narzędzie dnia codziennego. Jest kompaktowy, lekki a jednocześnie klasyczny w swojej formie. Dzięki odpinanej pochwie, łatwo można odpiąć go od paska spodni. Nóż BPS Knives MK1 Small EDC posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem skandynawskim. Ostrze ze stali nierdzewnej 5Cr14MoV ma satynowe wykończenie a rękojeść wykonana została z drewna orzechowego (walnut wood). W komplecie z nożem znajduje się zdobiona przeszyciami kabura z brązowej skóry.