Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Dostępność
Cena

  Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-033 G10 OD Green by Denis Simonutti

   38,87 brutto, (  31,60 netto )
  Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-033 G10 OD Green by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Sparrow to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-033 G10 OD Green by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz ażurową rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-034 G10 Black by Denis Simonutti

   36,57 brutto, (  29,73 netto )
  Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-034 G10 Black by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Sparrow to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-034 G10 Black by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-031 Aluminium Bronze by Denis Simonutti

   34,27 brutto, (  27,86 netto )
  Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-031 Aluminium Bronze by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Sparrow to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-031 Aluminium Bronze by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z anodyzowanego aluminium. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany Sencut Scepter Olive Micarta, Stonewashed 9Cr18MoV (SA03E)

   57,27 brutto, (  46,56 netto )
  Nóż składany Sencut Scepter Olive Micarta, Stonewashed 9Cr18MoV (SA03E) to wygodny nóż do codziennego noszenia (E.D.C.) z głownią typu drop point. Został stworzony z myślą o wygodzie użytkowania i zachowuje niezwykle atrakcyjną cenę. Ten bestseller charakteryzuje się klingą wykonaną ze stali 9Cr18MoV, odwracalnym klipsem oraz blokadą Liner Lock.

  Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-030 Aluminium Blue by Denis Simonutti

   34,27 brutto, (  27,86 netto )
  Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-030 Aluminium Blue by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Sparrow to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-030 Aluminium Blue by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z anodyzowanego aluminium. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany FOX Edge Atrax FE-027 MOD by Denis Simonutti

   34,27 brutto, (  27,86 netto )
  Nóż składany FOX Edge Atrax FE-027 MOD by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Atrax to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Atrax FE-027 MOD by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z zielonej micarty. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego flippera lub otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany FOX Edge Atrax FE-026 AOD by Denis Simonutti

   29,67 brutto, (  24,12 netto )
  Nóż składany FOX Edge Atrax FE-026 AOD by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Atrax to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Atrax FE-026 AOD by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (w czarnej powłoce black Indroglider stonewashed) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z zielonego aluminium. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego flippera lub otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

  Nóż składany FOX Edge Atrax FE-010 by Denis Simonutti

   29,67 brutto, (  24,12 netto )
  Nóż składany FOX Edge Atrax FE-010 by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Atrax to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań EDC. Nóż składany FOX Edge Atrax FE-010 by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (w czarnej powłoce black Indroglider stonewashed) oraz rękojeść ze stali i czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego flippera lub otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.