Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Dostępność
  Cena

   Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-033 G10 OD Green by Denis Simonutti

    37,18 brutto, (  30,23 netto )
   Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-033 G10 OD Green by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Sparrow to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-033 G10 OD Green by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz ażurową rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-034 G10 Black by Denis Simonutti

    34,98 brutto, (  28,44 netto )
   Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-034 G10 Black by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Sparrow to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-034 G10 Black by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-031 Aluminium Bronze by Denis Simonutti

    32,78 brutto, (  26,65 netto )
   Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-031 Aluminium Bronze by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Sparrow to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-031 Aluminium Bronze by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z anodyzowanego aluminium. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany Sencut Scepter Olive Micarta, Stonewashed 9Cr18MoV (SA03E)

    54,78 brutto, (  44,54 netto )
   Nóż składany Sencut Scepter Olive Micarta, Stonewashed 9Cr18MoV (SA03E) to wygodny nóż do codziennego noszenia (E.D.C.) z głownią typu drop point. Został stworzony z myślą o wygodzie użytkowania i zachowuje niezwykle atrakcyjną cenę. Ten bestseller charakteryzuje się klingą wykonaną ze stali 9Cr18MoV, odwracalnym klipsem oraz blokadą Liner Lock.

   Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-030 Aluminium Blue by Denis Simonutti

    32,78 brutto, (  26,65 netto )
   Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-030 Aluminium Blue by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Sparrow to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Sparrow FE-030 Aluminium Blue by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z anodyzowanego aluminium. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany FOX Edge Atrax FE-027 MOD by Denis Simonutti

    32,78 brutto, (  26,65 netto )
   Nóż składany FOX Edge Atrax FE-027 MOD by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Atrax to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Atrax FE-027 MOD by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (satyna) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z zielonej micarty. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego flippera lub otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany FOX Edge Atrax FE-026 AOD by Denis Simonutti

    28,38 brutto, (  23,07 netto )
   Nóż składany FOX Edge Atrax FE-026 AOD by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Atrax to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań codziennych (EDC). Nóż składany FOX Edge Atrax FE-026 AOD by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (w czarnej powłoce black Indroglider stonewashed) oraz rękojeść ze stalowymi linersami i okładkami z zielonego aluminium. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego flippera lub otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.

   Nóż składany FOX Edge Atrax FE-010 by Denis Simonutti

    28,38 brutto, (  23,07 netto )
   Nóż składany FOX Edge Atrax FE-010 by Denis Simonutti to projekt powstały w kooperacji włoskiego designera z producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Atrax to budżetowy nóż na codzienny użytek. Przyjemna ergonomia i użytkowe ostrze przydadzą się podczas typowych zadań EDC. Nóż składany FOX Edge Atrax FE-010 by Denis Simonutti posiada głownię ze stali nierdzewnej 9Cr13MoV (w czarnej powłoce black Indroglider stonewashed) oraz rękojeść ze stali i czarnego kompozytu G10. Ostrze noża otwieramy jedną ręką używając do tego flippera lub otworów w głowni. Otwartą głownię przed zamknięciem zabezpiecza blokada liner lock. Nóż wyposażony został w stalowy klips mocujący.