Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dostępność
  Cena

   Nóż składany QSP Knife Penguin Plus QS130XL-A Satin 20CV Bead Blasted Ti

    235,18 brutto, (  191,20 netto )
   Nóż składany QSP Knife Penguin Plus QS130XL-A Satin 20CV Bead blasted Ti to nóż do użytku codziennego (EDC). Jest to największy folder w rodzinie Penguin. Posiada satynowaną głownię sheepsfoot ze szlifem płaskim wykonaną ze stali premium 20CV, otwieraną kołkami lub flipperem, tytanową rękojeść, blokadę frame lock ze stalową wkładką i obustronny klips (wire clip).

   Nóż składany QSP Knife Penguin Plus QS130XL-D1 Satin 20CV Aluminum Foil CF/Bead Blasted Ti

    235,18 brutto, (  191,20 netto )
   Nóż składany QSP Knife Penguin Plus QS130XL-D1 Satin 20CV Aluminum Foil CF/Bead Blasted Ti to nóż do użytku codziennego (EDC). Jest to największy folder w rodzinie Penguin. Posiada satynowaną głownię sheepsfoot ze szlifem płaskim wykonaną ze stali premium 20CV, otwieraną kołkami lub flipperem, rękojeść z włókna węglowego z aluminium oraz tytanu, blokadę frame lock ze stalową wkładką i obustronny klips (wire clip).

   Nóż składany QSP Knife Penguin Plus QS130XL-B Black Stonewashed 20CV Bronze Ti

    235,18 brutto, (  191,20 netto )
   Nóż składany QSP Knife Penguin Plus QS130XL-B Black Stonewashed 20CV Bronze Ti to nóż do użytku codziennego (EDC). Jest to największy folder w rodzinie Penguin. Posiada głownię sheepsfoot ze szlifem płaskim wykonaną ze stali premium 20CV i wykończoną w black stonewash, otwieraną kołkami lub flipperem, tytanową rękojeść, blokadę frame lock ze stalową wkładką i obustronny klips (wire clip).

   Nóż składany QSP Knife Penguin Plus QS130XL-E1 Satin 20CV Copper Foil CF/Black Stonewashed Ti

    235,18 brutto, (  191,20 netto )
   Nóż składany QSP Knife Penguin Plus QS130XL-E1 Satin 20CV Copper Foil CF/Black Stonewashed Ti to nóż do użytku codziennego (EDC). Jest to największy folder w rodzinie Penguin. Posiada satynowaną głownię sheepsfoot ze szlifem płaskim wykonaną ze stali premium 20CV, otwieraną kołkami lub flipperem, rękojeść z włókna węglowego z miedzią oraz tytanu, blokadę frame lock ze stalową wkładką i obustronny klips (wire clip).

   Nóż składany FOX Knives Suru FX-526LE BR CPM 20V Titanium by Jasper Voxnæs | Limited Edition

    283,36 brutto, (  230,37 netto )
   Nóż składany FOX Knives Suru FX-526LE BR CPM 20V Titanium by Jasper Voxnæs | Limited Edition to projekt powstały w kooperacji duńskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago. Suru to bardzo udany i lubiany nóż składany, od kilku lat cieszący się niezmienną popularnością. Doceniony w 2018 na najbardziej znaczącej imprezie nożowej Blade Show w Atlancie w Stanach Zjednoczonych w 2018 (nagroda "Overall Knife of the Year"), cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Stąd zapewne jego cykliczne wznowienia w różnych konfiguracjach materiałowych. Suru to mały nóż codziennego użytku, dzięki swojej budowie bardzo uniwersalny. Pomimo niedużych rozmiarów da się nim operować wygodnie nawet większą dłonią chwytając go jednocześnie za podcięcie na palec w ostrzu i rękojeści. Wielkość noża, a szczególnie długość głowni ma swoje uzasadnienie w wymogach prawnych w wielu Państwach, gdzie jej długość jest po prostu legalna. Nóż składany FOX Knives Suru FX-526LE BR CPM 20V Titanium by Jasper Voxnæs | Limited Edition posiada głownię ze stali premium CPM 20V (satynowane wykończenie), rękojeść z tytanu anodyzowanego na kolor brązowy. Głownię noża blokuje frame lock, a do jego przenoszenia służy tytanowy klips mocujący. Nóż jest dostarczany ze skórzanym etui.