mininch

O marce mininch

mininch to wyraz najnowszych trendów w zakresie produkcji i dostarczania narzędzi codziennego użytku. mininch ze swoimi stylowymi projektami wychodzi poza schemat warsztatu czy narzędziowni i wprowadza je na “salony”. mininch odświeża koncepcję tradycyjnych narzędzi i czyni je projektowo kompatybilnymi z najnowszymi gadżetami: smartfonami, komputerami, zegarkami itd. mininch łączący dwa słowa mini i inch to koncepcja dostarczania wyrafinowanych produktów perfekcyjnych w każdym calu (cal = inch) i detalu.

mininch i standardy

mininch to zespół ludzi o bogatym doświadczeniu z zakresu projektowania, produkcji i marketingu, za swoje osiągnięcia nagradzany prestiżowymi nagrodami (m.in. 2013 iF product design award oraz 2012 Red Dot design concept award).

mininch w Twoim EDC

mininch dostarcza eleganckie i pomysłowe narzędzia świetnie wpasowujące się w środowisko biurowe i każde inne. Produkty mininch dedykowane są dla:

> majsterkowicza samodzielnie serwisującego swój komputer czy użytkownika smartfona, nie bojącego się rozkręcić go w celu przeczyszczenia,

> pasjonata sprzętu EDC (EveryDay Carry), który niejednokrotnie dokonuje samodzielnie serwisu swojego sprzętu (np. rozkręca nóż składany w celu przeczyszczenia i nasmarowania),

> rowerzysty spasowującego swój sprzęt “na miarę”,

> każdego kto ceni elegancję sprzętową, pomysłowość podręcznego sprzętu i po prostu lubi otaczać się gadżetami wysokiej jakości.

mininch i pomysłowe narzędzia

Tool Pen – narzędziownik w długopisie, Spinner Drive – wkrętak nawiązujący do koncepcji “fidget spinner’a”, Xcissor Pen – długopiso-nożyczki, WRENCHit – set kluczy w formie linijki z przesuwnie zmienianymi kluczami to pomysłowe narzędzia o niecodziennej konstrukcji.

Ofertę mininch znajdziesz TUTAJ!

Długopis Mininch Xcissors Pen Full Set Black z chowanymi nożyczkami i ostrzem modelarskim

$71,76 brutto, ( $58,34 netto )
Długopis Mininch Xcissors Pen Full Set Black z chowanymi nożyczkami i ostrzem modelarskim to elegancki przyrząd piśmienniczy do domu, biura i w drogę. Luksusowy, masywny, solidne wykonany i świetnie układający się w dłoni. Z jednej strony wyposażony w zakręcaną skuwkę z klipsem skrywającą wymienialny wkład D1*, który można dokupić gdziekolwiek. Z drugiej strony po ściągnięciu zatyczki znajdziemy nożyczki ze sprężyną wspomagającą proces cięcia, znacznie rozszerzające spektrum zastosowań całości. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS304, idealnie wyważony, przez producenta określany jest jako "elegancki długopis dla kadry kierowniczej na całe życie". Nie dajmy jednak zaszufladkować tego przyrządu! Długopis bowiem będzie świetnym codziennym akcesorium dla każdego z Nas! Długopis posiada moduł z ostrzem skalpela, określanym jako moduł noża artystycznego (art knife module) czy też ostrze modelarskie. Moduł zamienia się z częścią z wkładem i wówczas do dyspozycji mamy z jednej strony nożyczki a z drugiej ostrze modelarskie do cięć precyzyjnych. Ostrza bez problemu tną materiały takie jak papier, tkanina, skóra, folia, guma, tapeta, linoleum itp.
*oryginalnie załączono wkład produkcji niemieckiej z czarnym atramentem: Schmidt-Mine 635 o linii pisania M.

Długopis Mininch Xcissors Pen Full Set Silver z chowanymi nożyczkami i ostrzem modelarskim

$71,76 brutto, ( $58,34 netto )
Długopis Mininch Xcissors Pen Full Set Silver z chowanymi nożyczkami i ostrzem modelarskim to elegancki przyrząd piśmienniczy do domu, biura i w drogę. Luksusowy, masywny, solidne wykonany i świetnie układający się w dłoni. Z jednej strony wyposażony w zakręcaną skuwkę z klipsem skrywającą wymienialny wkład D1*, który można dokupić gdziekolwiek. Z drugiej strony po ściągnięciu zatyczki znajdziemy nożyczki ze sprężyną wspomagającą proces cięcia, znacznie rozszerzające spektrum zastosowań całości. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS304, idealnie wyważony, przez producenta określany jest jako "elegancki długopis dla kadry kierowniczej na całe życie". Nie dajmy jednak zaszufladkować tego przyrządu! Długopis bowiem będzie świetnym codziennym akcesorium dla każdego z Nas! Długopis posiada moduł z ostrzem skalpela, określanym jako moduł noża artystycznego (art knife module) czy też ostrze modelarskie. Moduł zamienia się z częścią z wkładem i wówczas do dyspozycji mamy z jednej strony nożyczki a z drugiej ostrze modelarskie do cięć precyzyjnych. Ostrza bez problemu tną materiały takie jak papier, tkanina, skóra, folia, guma, tapeta, linoleum itp.
*oryginalnie załączono wkład produkcji niemieckiej z czarnym atramentem: Schmidt-Mine 635 o linii pisania M.

Długopis Mininch Xcissors Pen Standard Edition Black z chowanymi nożyczkami

$66,96 brutto, ( $54,44 netto )
Długopis Mininch Xcissors Pen Standard Edition Black z chowanymi nożyczkami to elegancki przyrząd piśmienniczy do domu, biura i w drogę. Luksusowy, masywny, solidne wykonany i świetnie układający się w dłoni. Z jednej strony wyposażony w zakręcaną skuwkę z klipsem skrywającą wymienialny wkład D1*, który można dokupić gdziekolwiek. Z drugiej strony po ściągnięciu zatyczki znajdziemy nożyczki ze sprężyną wspomagającą proces cięcia, znacznie rozszerzające spektrum zastosowań całości. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS304, idealnie wyważony, przez producenta określany jest jako "elegancki długopis dla kadry kierowniczej na całe życie". Nie dajmy jednak zaszufladkować tego przyrządu! Długopis bowiem będzie świetnym codziennym akcesorium dla każdego z Nas!
*oryginalnie załączono wkład produkcji niemieckiej z czarnym atramentem: Schmidt-Mine 635 o linii pisania M.

Długopis Mininch Xcissors Pen Standard Edition Silver z chowanymi nożyczkami

$66,96 brutto, ( $54,44 netto )
Długopis Mininch Xcissors Pen Standard Edition Silver z chowanymi nożyczkami to elegancki przyrząd piśmienniczy do domu, biura i w drogę. Luksusowy, masywny, solidne wykonany i świetnie układający się w dłoni. Z jednej strony wyposażony w zakręcaną skuwkę z klipsem skrywającą wymienialny wkład D1*, który można dokupić gdziekolwiek. Z drugiej strony po ściągnięciu zatyczki znajdziemy nożyczki ze sprężyną wspomagającą proces cięcia, znacznie rozszerzające spektrum zastosowań całości. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS304, idealnie wyważony, przez producenta określany jest jako "elegancki długopis dla kadry kierowniczej na całe życie". Nie dajmy jednak zaszufladkować tego przyrządu! Długopis bowiem będzie świetnym codziennym akcesorium dla każdego z Nas!
*oryginalnie załączono wkład produkcji niemieckiej z czarnym atramentem: Schmidt-Mine 635 o linii pisania M.

Klucz przesuwny Mininch WRENCHit – 10 kluczy w 1

$54,96 brutto, ( $44,68 netto )
Klucz przesuwny Mininch WRENCHit - 10 kluczy w 1 to nowoczesny, gustowny i kompaktowy zestaw kluczy. Posiadający minimalistyczną konstrukcję w kształcie listwy czy linijki mieści w magazynku 5 rozmiarów kluczy płaskich a dodatkowe 5 dostępnych jest w załączonym pouchu, aby w dowolnej chwili stworzyć swój ulubiony zestaw. Narzędzie wykorzystuje rozwiązanie "Pop-A-Point", czyli przesuwną wymianę kluczy, gdzie moduły z dostępnymi ich rozmiarami i kształtami znajdują są w magazynku. Aby użyć pożądany w danym momencie rozmiar klucza, wystarczy wyjąć aktualnie znajdujący się w części przedniej i włożyć go do magazynku z tyłu klucza. Czynność należy powtarzać do momentu pojawienia się właściwego modułu z przodu klucza. Należy dodać, że operacja ta odbywa się "na naszych oczach" i w każdym momencie widzimy gdzie znajduje się właściwy klucz, ponieważ narzędzie posiada konstrukcję odkrytą, gdzie moduły z opisami wymiarów są faktycznie "na wierzchu". Zestaw zawiera łącznie 10 kluczy oraz zawijany pouch na całość. Komplet jest bardzo kompaktowy, zajmuje niewiele miejsca i łatwo przenosić go w kieszeni spodni, marynarki, w saszetce, organizerze, torebce czy w plecaku, aby całość była szybko i łatwo dostępna w razie potrzeby.

Wkrętak długopis Mininch Tool Pen mini Aplus Edition Black – 22 bity precyzyjne

$88,56 brutto, ( $72,00 netto )
Wkrętak długopis Mininch Tool Pen mini Aplus Edition Black - 22 bity precyzyjne to nowoczesny, gustowny i poręczny zestaw narzędziowy. Posiadający minimalistyczną, wzorowaną na sylwetce klasycznego długopisu bądź pióra konstrukcję gadżet mieści w komorze wewnętrznej 5 bitów. Dostęp do każdego z nich jest intuicyjny i błyskawiczny. Wystarczy zdjąć magnetycznie mocowaną skuwkę i skorzystać z potrzebnej w danym momencie końcówki wkręcającej. W razie potrzeby użycia innego z bitów, należy wymienić końcówkę. Odbywa się to poprzez wyjęcie aktualnie dostępnego bita i włożenie go z tyłu długopisu. Czynność należy powtarzać, aż do pojawienia się od strony "piszącej" pożądanej końcówki wkręcającej. Dla łatwości w lokalizacji właściwej końcówki, z boku długopisu znajdują się okienka podglądu z częścią końcówki wkręcającej zawierającą jej nazwę. Zestaw zawiera łącznie 22 końcówki precyzyjne: 5 w narzędziu i 17 dodatkowych w organizerze. Wystarczy wybrać swoją własną konfigurację i całość swobodnie przenosić w kieszeni spodni, marynarki, w saszetce, organizerze, torebce czy w plecaku, aby była szybko i łatwo dostępna w razie potrzeby.

Wkrętak długopis Mininch Tool Pen mini Aplus Edition Snow Silver – 22 bity precyzyjne

$88,56 brutto, ( $72,00 netto )
Wkrętak długopis Mininch Tool Pen mini Aplus Edition Snow Silver - 22 bity precyzyjne to nowoczesny, gustowny i poręczny zestaw narzędziowy. Posiadający minimalistyczną, wzorowaną na sylwetce klasycznego długopisu bądź pióra konstrukcję gadżet mieści w komorze wewnętrznej 5 bitów. Dostęp do każdego z nich jest intuicyjny i błyskawiczny. Wystarczy zdjąć magnetycznie mocowaną skuwkę i skorzystać z potrzebnej w danym momencie końcówki wkręcającej. W razie potrzeby użycia innego z bitów, należy wymienić końcówkę. Odbywa się to poprzez wyjęcie aktualnie dostępnego bita i włożenie go z tyłu długopisu. Czynność należy powtarzać, aż do pojawienia się od strony "piszącej" pożądanej końcówki wkręcającej. Dla łatwości w lokalizacji właściwej końcówki, z boku długopisu znajdują się okienka podglądu z częścią końcówki wkręcającej zawierającą jej nazwę. Zestaw zawiera łącznie 22 końcówki precyzyjne: 5 w narzędziu i 17 dodatkowych w organizerze. Wystarczy wybrać swoją własną konfigurację i całość swobodnie przenosić w kieszeni spodni, marynarki, w saszetce, organizerze, torebce czy w plecaku, aby była szybko i łatwo dostępna w razie potrzeby.

Wkrętak długopis Mininch Tool Pen Premium Edition Black – 16 bitów standardowych

$71,76 brutto, ( $58,34 netto )
Wkrętak długopis Mininch Tool Pen Premium Edition Black - 16 bitów standardowych to nowoczesny, gustowny i poręczny zestaw narzędziowy. Posiadający minimalistyczną, wzorowaną na sylwetce klasycznego długopisu bądź pióra konstrukcję gadżet mieści w komorze wewnętrznej 6 bitów. Dostęp do każdego z nich jest intuicyjny i błyskawiczny. Wystarczy zdjąć magnetycznie mocowaną skuwkę i skorzystać z potrzebnej w danym momencie końcówki wkręcającej. W razie potrzeby użycia innego z bitów, należy wymienić końcówkę. Odbywa się to poprzez wyjęcie aktualnie dostępnego bita i włożenie go z tyłu długopisu. Czynność należy powtarzać, aż do pojawienia się od strony "piszącej" pożądanej końcówki wkręcającej. Dla łatwości w lokalizacji właściwej końcówki, z boku długopisu znajdują się okienka podglądu z częścią końcówki wkręcającej zawierającą jej nazwę. Zestaw zawiera łącznie 16 końcówek: 6 w narzędziu i 10 dodatkowych w organizerze o kształcie listwy. Wystarczy wybrać swoją własną konfigurację i całość swobodnie przenosić w kieszeni spodni, marynarki, w saszetce, organizerze, torebce czy w plecaku, aby była szybko i łatwo dostępna w razie potrzeby.

Wkrętak z napędem obrotowym Mininch Spinner Drive Standard Edition Plus Black – 20 bitów standardowych

$88,56 brutto, ( $72,00 netto )
Wkrętak z napędem obrotowym Mininch Spinner Drive Standard Edition Plus Black - 20 bitów standardowych to pomysłowe narzędzie z zestawem końcówek do wkręcania. Wkrętak posiada "koło napędowe" i łożyskowaną część w uchwycie, wspierające proces wkręcania i odkręcania. Jest to rozwiązanie przydatne szczególnie wtedy, kiedy pracujemy z długimi śrubami i wystarczy zakręcić kołem, aby siłą jego rozpędu przyspieszyć proces wkręcania. Akcję, która się wówczas odbywa możemy porównać z działaniem popularnej zabawki "fidget spinner'a". Wkrętak może pracować z "kołem napędowym" lub bez niego, po rozłożeniu może również służyć jak uchwyt magnetyczny do bitów, do wykorzystania we wkrętarce. W zestawie otrzymujemy wkrętak, "koło napędowe", magazynek/stojak na 9 bitów, 20 bitów oraz zasuwany organizer mininch na całość.

Wkrętak z napędem obrotowym Mininch Spinner Drive Standard Edition Plus Silver – 20 bitów standardowych

$76,56 brutto, ( $62,24 netto )
Wkrętak z napędem obrotowym Mininch Spinner Drive Standard Edition Plus Silver - 20 bitów standardowych to pomysłowe narzędzie z zestawem końcówek do wkręcania. Wkrętak posiada "koło napędowe" i łożyskowaną część w uchwycie, wspierające proces wkręcania i odkręcania. Jest to rozwiązanie przydatne szczególnie wtedy, kiedy pracujemy z długimi śrubami i wystarczy zakręcić kołem, aby siłą jego rozpędu przyspieszyć proces wkręcania. Akcję, która się wówczas odbywa możemy porównać z działaniem popularnej zabawki "fidget spinner'a". Wkrętak może pracować z "kołem napędowym" lub bez niego, po rozłożeniu może również służyć jak uchwyt magnetyczny do bitów, do wykorzystania we wkrętarce. W zestawie otrzymujemy wkrętak, "koło napędowe", magazynek/stojak na 9 bitów, 20 bitów oraz zasuwany organizer mininch na całość.