O MARCE

WISPORT to polski producent wysokiej jakości sprzętu outdoorowego, specjalizujący się w produkcji plecaków. W aktualnej ofercie znajdują się plecaki trekkingowe, turystyczne, militarne i survivalowe, specjalne oraz miejskie.

Oferta skierowana jest zarówno do użytkowników ceniących przebywanie w terenie, gdzie wytrzymałość oraz poręczność są wyznacznikami wyboru sprzętu, jak też do codziennych użytkowników lubiących utylitarną stylistykę.

Ofertę uzupełnia szeroki asortyment akcesoriów między innymi takich jak, apteczki, wory transportowe, peleryny przeciwdeszczowe, pokrowce na raki, troki, klamry itd.

WISPORT produkuje tylko z najwyższej jakości materiałów gwarantujących długie użytkowanie. Produkty szyte są z bardzo wytrzymałej, oryginalnej CORDURY 500 lub 1000 odpornej na warunki atmosferyczne, rozdarcia i przetarcia. Klamry znanych i cenionych producentów: ITW NEXUS oraz NATIONAL MOLDING (DURAFLEX), wytwarzane z topowych tworzyw, wytrzymują nawet najbardziej wymagające obciążenia statyczne i dynamiczne oraz zachowują sprężystość w skrajnych temperaturach. Dopracowane taśmy nośne, zamki błyskawiczne, nici, rzepy oraz siatki przestrzenne produkowane bez pójścia na żaden kompromis dopełniają ogólny obraz solidności oraz wyjątkowej jakości produktów WISPORT.

Sold out
Zamknij

Nerka WISPORT Toke Czarna

99,00 
Mała wygodna nerka do przenoszenia podstawowego ekwipunku. Idealna do użytku codziennego (EDC - Every Day Carry) i praktyczna na dłuższe wyprawy, kiedy jako uzupełnienie głównego bagażu, stanowi zasobnik pierwszej potrzeby.    
Czytaj dalej
Sold out
Zamknij

Plecak WISPORT Sparrow 20 lI Czarny

299,00 
Plecak WISPORT Sparrow 20 lI to idealny kompan codziennych aktywności, wędrówek i podróży. Sprawdzi się jako organizer EDC (Every Day Carry), pojemny zasobnik podczas wypadów outdoorowych, bushcraftowych i innych. Zadowoli każdego, kto docenia przemyślane rozwiązania i gwarantującą długotrwałe użytkowanie jakość wykonania. Plecak produkowany przez markę WISPORT prezentującą wieloletnie doświadczenie krawieckie, wielokrotnie wykorzystywane na polu zaopatrzenia wymagającej społeczności wojskowej. "Proudly Made in Poland" - "Dumnie wyprodukowane w Polsce" to przesłanie Wisport, z którym biorąc do ręki jego wyroby, nie sposób się nie identyfikować!
Czytaj dalej

Plecak WISPORT Sparrow 30 lI Czarny

389,00 
Plecak WISPORT Sparrow 30 lI to idealny kompan codziennych aktywności, wędrówek i podróży. Sprawdzi się jako organizer EDC (Every Day Carry), pojemny zasobnik podczas wypadów outdoorowych, bushcraftowych i innych. Zadowoli każdego, kto docenia przemyślane rozwiązania i gwarantującą długotrwałe użytkowanie jakość wykonania. Plecak produkowany przez markę WISPORT prezentującą wieloletnie doświadczenie krawieckie, wielokrotnie wykorzystywane na polu zaopatrzenia wymagającej społeczności wojskowej. "Proudly Made in Poland" - "Dumnie wyprodukowane w Polsce" to przesłanie Wisport, z którym biorąc do ręki jego wyroby, nie sposób się nie identyfikować!
Czytaj dalej