ZlideON

ZlideOn! Napraw, nie wyrzucaj!

Marka ZlideON to wynik szwedzkiej pomysłowości i rezultat czujnej obserwacji otaczającej nas rzeczywistości. Fundatorzy marki wiedzeni intuicją i podpatrzonymi zwyczajami Szwedów przeprowadzili badania, które wykazały jednoznacznie, że jedna trzecia ich rodaków wyrzuca przedmiot, jeżeli pęknie w nim zamek błyskawiczny. Około jedna czwarta z nich, sama go wymienia, zwykle usuwając cały suwak i zamek i wszywając nowy. ZlideOn, to odpowiedź na wyniki tych obserwacji. ZlideOn to odpowiedź na pytanie: po co wyrzucać bluzę, torbę, spodnie czy plecak, skoro produkt po drobnej naprawie nadaje się do dalszego używania. Dzięki wymiennemu zamkowi błyskawicznemu ZlideOn naprawa staje się szybka i łatwa.

Szwedzka jakość

Marka powstała w Szwecji, w małej wiosce w Smalandii. Została opatentowana i tam też jest produkowana. Zamki błyskawiczne ZlideOn są wykonane z cynku i stali i gwarantują trwałość użytkowania.

Marka przyjazna dla środowiska

Marka idzie z duchem czasu. Co bardzo cenne, jej koncepcja jest przyjazna środowisku. To proste. Za każdym razem kiedy zdecydujemy się naprawić, a nie wyrzucać naszą rzecz, pomagamy środowisku.  Nie są to tylko puste słowa. Dając prosty przykład. Za każdym razem, kiedy naprawiona zostanie cześć naszej garderoby, czy wyposażenia, nie kupimy kolejnej nowej rzeczy. Dzięki temu natura nie dostanie nowego zastrzyku aż 5 kg CO2, który generowany jest przy produkcji jednej rzeczy z poliestru. W dodatku do środowiska nie trafi wyrzucony produkt, który może rozkładać się aż 200 kolejnych lat! Naprawiając zamek w starych ulubionych dżinsach oszczędzamy 10 000 litrów wody w obszarach, gdzie występuje ich niedobór.

ZlideOn jako odpowiedź na potrzebę mobilności

ZlideOn to nie tylko rozwiązanie na użytek w domu. Marka to przede wszystkim rozwiązanie dla ludzi będących w ruchu. Zamki błyskawiczne na wymianę to małe i poręczne akcesoria stanowiące “backup” dla mamy odprowadzającej dzieci do szkoły w środku zimy, kiedy błyskawicznie trzeba naprawić suwak i wyprawić pociechę w drogę. To również wsparcie dla turysty, którego plecak uległ awarii a rzeczy “popłynęły” w siną dal i trzeba szybko “ogarnąć” swój sprzęt, aby ruszyć w dalszą drogę. To także rozwiązanie dla miłośnika noclegów w terenie, fana wypadów outdoorowych, bushcraftera itd., któremu awarii uległ śpiwór i dzięki zamkowi na błyskawiczną wymianę niebezpieczeństwo chłodu w nocy zostało zażegnane. Zamki błyskawiczne ZlideOn to produkty ratujące skórę w niezliczonej liczbie sytuacji, również tych stanowiących większe wyzwania, czego przykładem niech będzie ich użytkowanie przez wojskowych z Brytyjskiej armii.

Ofertę zamków ZlideOn znajdziesz TUTAJ!

Suwak Naprawczy ZlideOn L Normal Plastic Black 5B-2

$8,88 brutto, ( $7,22 netto )
Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Black 5B-2 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego w rozmiarze L. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Black 5B-2 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru czarnego i przeznaczony został do ciemnych zamków błyskawicznych.

Suwak Naprawczy ZlideOn L Normal Plastic Silver 5B-2

$8,88 brutto, ( $7,22 netto )
Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Silver 5B-2 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego w rozmiarze L. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON L Normal Plastic Silver 5B-2 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.

Suwak Naprawczy ZlideOn L Waterproof Black 5C2-2

$8,88 brutto, ( $7,22 netto )
Suwak Naprawczy ZlideON L Waterproof Black 5C2-2 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do  zamków wodoodpornych w rozmiarze L. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON L Waterproof Black 5C2-2 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru czarnego i przeznaczony został do ciemnych zamków błyskawicznych.

Suwak Naprawczy ZlideOn L Waterproof Silver 5C2-2

$8,88 brutto, ( $7,22 netto )
Suwak Naprawczy ZlideON L Waterproof Silver 5C2-2 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do  zamków wodoodpornych w rozmiarze L. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON L Waterproof Silver 5C2-2 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.

Suwak Naprawczy ZlideOn XL Normal Plastic Black 8B-1

$10,08 brutto, ( $8,20 netto )
Suwak Naprawczy ZlideON XL Normal Plastic Black 8B-1 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego w rozmiarze XL. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON XL Normal Plastic Black 8B-1 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru czarnego i przeznaczony został do ciemnych zamków błyskawicznych.

Suwak Naprawczy ZlideOn XL Normal Plastic Silver 8B-1

$10,08 brutto, ( $8,20 netto )
Suwak Naprawczy ZlideON XL Normal Plastic Silver 8B-1 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego w rozmiarze XL. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON XL Normal Plastic Silver 8B-1 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.

Suwak Naprawczy ZlideOn XXL Normal Plastic & Metal Black 10A-1

$11,28 brutto, ( $9,17 netto )
Suwak Naprawczy ZlideON XXL Normal Plastic & Metal Black 10A-1 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego i metalu w rozmiarze XXL. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON XXL Normal Plastic & Metal Black 10A-1 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru czarnego i przeznaczony został do ciemnych zamków błyskawicznych.

Suwak Naprawczy ZlideOn XXL Normal Plastic & Metal Silver 10A-1

$11,28 brutto, ( $9,17 netto )
Suwak Naprawczy ZlideON XXL Normal Plastic & Metal Silver 10A-1 to szybka naprawa na miejscu twojej kurtki, plecaka, butów czy torby dosłownie w 30 sekund. Przeznaczony jest do standardowych zamków z tworzywa sztucznego i metalu w rozmiarze XXL. Dodatkowe informacje dotyczące doboru odpowiedniego suwaka znajdują się w opisie poniżej. Suwak Naprawczy ZlideON XXL Normal Plastic & Metal Silver 10A-1 ma prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonany został z cynku i stali, co gwarantuje jego wytrzymałość. Suwak jest koloru srebrnego i przeznaczony został do jasnych zamków błyskawicznych.

Suwaki Naprawcze ZlideOn L Triple Pack Black 3 szt.

$22,32 brutto, ( $18,15 netto )
Suwaki Naprawcze ZlideON L Triple Pack Black tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy zamków błyskawicznych plastikowych, metalowych i spiralnych w rozmiarze L. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON L Triple Pack Black mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru czarnego i przeznaczone zostały do ciemnych zamków błyskawicznych.

Suwaki Naprawcze ZlideOn L Triple Pack Silver 3 szt.

$22,32 brutto, ( $18,15 netto )
Suwaki Naprawcze ZlideON L Triple Pack Silver tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy zamków błyskawicznych plastikowych, metalowych i spiralnych w rozmiarze L. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON L Triple Pack Silver mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru srebrnego i przeznaczone zostały do jasnych zamków błyskawicznych.

Suwaki Naprawcze ZlideOn Large Multipack Black 7 szt.

$46,80 brutto, ( $38,05 netto )
Suwaki Naprawcze ZlideON Large Multipack Black tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Large Multipack Black mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru czarnego i przeznaczone zostały do ciemnych zamków błyskawicznych.

Suwaki Naprawcze ZlideOn Large Multipack Silver 7 szt.

$46,80 brutto, ( $38,05 netto )
Suwaki Naprawcze ZlideON Large Multipack Silver tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Large Multipack Silver mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru srebrnego i przeznaczone zostały do jasnych zamków błyskawicznych.

Suwaki Naprawcze ZlideOn Multipack Narrow Black 5 szt.

$36,00 brutto, ( $29,27 netto )
Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Narrow Black tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych typu spiralnego/wąskiego (narrow) i wodoodpornego (waterproof). Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Narrow Black mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru czarnego i przeznaczone zostały do ciemnych zamków błyskawicznych.

Suwaki Naprawcze ZlideOn Multipack Narrow Silver 5 szt.

$36,00 brutto, ( $29,27 netto )
Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Narrow Silver tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych typu spiralnego/wąskiego (narrow) i wodoodpornego (waterproof). Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Narrow Silver mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru srebrnego i przeznaczone zostały do jasnych zamków błyskawicznych.

Suwaki Naprawcze ZlideOn Multipack Normal Plastic & Metal Black 5 szt.

$36,00 brutto, ( $29,27 netto )
Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Normal Plastic & Metal Black tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych z plastiku i metalu. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Normal Plastic & Metal Black mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru czarnego i przeznaczone zostały do ciemnych zamków błyskawicznych.

Suwaki Naprawcze ZlideOn Multipack Normal Plastic & Metal Silver 5 szt.

$36,00 brutto, ( $29,27 netto )
Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Normal Plastic & Metal Silver tego zestawu zostały przeznaczone do naprawy różnych rozmiarów zamków błyskawicznych z plastiku i metalu. Instrukcja doboru właściwego suwaka w opisie poniżej. Suwaki Naprawcze ZlideON Multipack Normal Plastic & Metal Silver mają prostą i niezawodną konstrukcję. Wykonane zostały z cynku i stali, co gwarantuje ich wytrzymałość. Suwaki są koloru srebrnego i przeznaczone zostały do jasnych zamków błyskawicznych.