Gerber Gear

O marce Gerber Gear słów kilka

Marka Gerber Gear, znana też w skróconej wersji jako Gerber to amerykański brand obecny na rynku od 1939 roku. Założony w Portland, w stanie Oregon od lat projektuje, produkuje i dostarcza szerokiemu gronu użytkowników świetnej jakości narzędzia.

Oferta Gerber

Oferta marki Gerber jest bardzo szeroka. Produkcja odbywa się na całej kuli ziemskiej, włączając rodzimy Oregon. Dzisiaj oferta zawiera: szeroką gamę multitooli, noży składanych, noży z ostrzem stałym (bushcraftowe, survivalowe, outdoorowe, myśliwskie itd.), siekier terenowych, wyposażenia terenowego, akcesoriów i narzędzi wędkarskich, akcesoriów i narzędzi turystycznych itd.

Ambasadorzy Gerber

Obecna na całej kuli ziemskiej marka Gerber współpracuje ze znanymi w różnych dziedzinach osobowościami, które stały się ambasadorami marki. W zasadzie w każdym kraju znajdziemy lokalnych ambasadorów marki. Niektórzy z nich są szeroko rozpoznawalni i mocno kojarzeni z marką Gerber nie tylko w swoim rodzimym kraju. Należy do nich chociażby Brytyjczyk Bear Grylls, który swoim nazwiskiem sygnuje niektóre produkty Gerber Gear.

W Polsce ambasadorami są m.in. Wojciech “Zachar” Zacharkow, major rezerwy, były szkoleniowiec Jednostki Wojsk Specjalnych ‘JW AGAT’, czy Piotr Czuryłło, propagator polskiego ruchu preppersów.

Gwarancja Gerber

Marka Gerber na terenie Polski oferuje swoim klientom 25 lat gwarancji obowiązującą dla uszkodzeń powstałych w użytkowaniu związanych wadami produkcyjnymi i materiałowymi.

Ofertę Gerber Gear znajdziesz TUTAJ!

Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683

$62,16 brutto, ( $50,54 netto )
Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683 to wielofunkcyjne narzędzie z oferty amerykańskiego producenta. Suspension-NXT to narzędziowy niezbędnik będący ewolucją modelu Suspension marki Gerber. Posiadający tzw. budowę motylkową jeszcze lepiej dopasowuje się do dłoni niż jego poprzednik. Suspension-NXT to stalowy multitool posiadający praktyczne sprężynujące kombinerki, blokadę bezpieczeństwa i w sumie aż 15 narzędzi. Suspension-NXT konstrukcją i jakością wykonania, w swoim bardzo przystępnym poziomie cenowym, z pewnością może konkurować z ofertami innych znanych producentów. Ten multitool to świetne narzędzie na codzienny użytek, do wielu różnorodnych zastosowań. Multitool Gerber Suspension-NXT 31-003683 wykonany został ze stali nierdzewnej bez żadnych powłok (klasyczna stal).