Plecaki organizery, portfele i nerki do codziennego użytku.

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Dostępność
  Cena

   Torba bawełniana na chrust BPS Knives Bushcraft

    33,22 brutto, (  27,01 netto )
   Torba bawełniana na chrust BPS Knives Bushcraft to łatwe i przyjemne zbieranie drewna na survivalowe ognisko. Torba wykonana z mocnego płótna bawełnianego z uchwytami z grubej skóry, ułatwi zbieranie chrustu tam, gdzie istnieje częsta potrzeba przemieszczania się. W dodatku wystarczy jedna ręka do przenoszenia, by druga mogła podnosić kolejne kawałki drewna. Z uwagi na swoją konstrukcję, może też posłużyć jako prowizoryczna półka rozciągnięta miedzy gałęziami.

   Pokrowiec / Organizer na Noże FOX Knives 36 kieszeni

    65,78 brutto, (  53,48 netto )
   Pokrowiec / Organizer na Noże FOX Knives 36 kieszeni to 36 noży składanych uporządkowanych w jednym miejscu. Wygodny, mocny i bardzo estetyczny sposób na przechowywanie kolekcji. Pokrowiec / Organizer na Noże FOX Knives 36 kieszeni wykonany został z bardzo wytrzymałego nylonu balistycznego, odpornego na wilgoć i kurz. Posiada obustronny zamek błyskawiczny i wygodne uchwyty do przenoszenia swoich noży.

   Torba biodrowa BPS Knives

    29,04 brutto, (  23,61 netto )
   Torba biodrowa BPS Knives to dodatkowa, bardzo pojemna kieszeń gdy nagle potrzeba więcej miejsca. Zapinana do pasa w pozycji złożonej, zajmuje mało miejsca i jest wygodnym estetycznym dodatkiem ubioru. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem przy jednoczesnej potrzebie wolnych rąk, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Torba wykonana jest przewiewnego płótna i skóry.

   Torba biodrowa BPS Knives z uchwytem na rękawice

    31,02 brutto, (  25,22 netto )
   Torba biodrowa BPS Knives z uchwytem na rękawice to dodatkowa, bardzo pojemna kieszeń gdy nagle potrzeba więcej miejsca. Zapinana do pasa w pozycji złożonej, zajmuje mało miejsca i jest wygodnym estetycznym dodatkiem ubioru. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem przy jednoczesnej potrzebie wolnych rąk, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Torba wykonana jest  przewiewnego płótna i skóry i posiada dodatkowe mocowanie na rękawice.

   Torba skórzana BPS Knives na ramię z pochwą na nóż

    68,64 brutto, (  55,80 netto )
   Torba skórzana BPS Knives zna ramię z pochwą na nóż to przemyślane rozwiązanie na outdoor, bushcraft, survival. Wykonana została z mocnej skóry a jej dopinany sprzączkami nylonowy pas pozwala nosić ją na ramieniu lub przez ramię. Torba nie posiada zapięcia by ułatwić szybki dostęp do jej komory podczas zbierania grzybów czy szyszek na rozpałkę. Po zewnętrznej stronie posiada także pochwę na nóż wszytą w taki sposób, by narzędzie było zawsze pod ręką gdy jest potrzebne. Pochwa pasuje do noży z głownią stałą o długości całkowitej około 200-230 mm (przykłady poniżej).

   Torba bawełniana BPS Knives Bushcraft Mała

    39,38 brutto, (  32,02 netto )
   Torba bawełniana BPS Knives Bushcraft Mała to dodatkowa, bardzo pojemna kieszeń gdy nagle potrzeba więcej miejsca. Złożona, zajmuje mało miejsca i może być przenoszona w plecaku lub kieszeni. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem przy jednoczesnej potrzebie wolnych rąk, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Posiada wygodne zapięcie na rzep oraz klamrę na pasku nylonowym by zamontować ją na przykład do szlufki spodni lub na plecaku. Torba wykonana jest przewiewnego płótna bawełnianego.

   Torba bawełniana BPS Knives Bushcraft Duża

    56,10 brutto, (  45,61 netto )
   Torba bawełniana BPS Knives Bushcraft Duża to bardzo pojemna sakwa gdy potrzeba akcesorium do przenoszenia podczas leśnego wypadu. Złożona, zajmuje mało miejsca i może być przenoszona w plecaku. Gdy pojawia się jednak potrzeba dodatkowej przestrzeni ładunkowej z łatwym dostępem, jest niezastąpionym kompanem bushcraftowo-survivalowych wypadów i grzybobrań. Posiada wygodne sznurowanie rzemieniem i ma formę walca. Torba wykonana jest przewiewnego, grubego, solidnego płótna bawełnianego gwarantującego wytrzymałość.

   Nerka WISPORT Gekon Olive Green | Saszetka Biodrowa

    50,38 brutto, (  40,96 netto )
   Nerka WISPORT Gekon Olive Green | Saszetka Biodrowa to duży i wygodny organizer służący do przenoszenia codziennego ekwipunku. Idealny do użytku codziennego (EDC - EveryDay Carry) i praktyczna na dłuższe wyprawy, kiedy jako uzupełnienie głównego bagażu, stanowi zasobnik pierwszej potrzeby. Saszetka wykonana z wytrzymałej cordury posiada "przesiąkniętą" doświadczeniami użytkowników utylitarną konstrukcję. Na szczególną uwagę w budowie zasługuje szeroki pas biodrowy, który nie skręca się podczas codziennego noszenia. Pas jest demontowalny a sama saszetka jest dostosowana do montażu do systemów typu MOLLE, dzięki czemu można ją podpiąć do plecaka czy torby posiadającej to rozwiązanie. Nerka posiada również 2 paski zamykane na klips, które posłużą do podpięcia saszetki np. na kierownicy roweru. Nerka zapewnia doskonałą organizację codziennego sprzętu (latarki, noża, scyzoryka, multitoola, krzesiwa, kluczy, portfela, dokumentów itd.). Przeznaczona szczególnie dla użytkowników, którzy preferują rozbudowane zestawy EDC i przygotowanie na każda możliwą okazję.

   Nerka WISPORT Gekon Multicam WZ-93 | Saszetka Biodrowa

    65,78 brutto, (  53,48 netto )
   Nerka WISPORT Gekon Multicam WZ-93 | Saszetka Biodrowa to duży i wygodny organizer służący do przenoszenia codziennego ekwipunku. Idealny do użytku codziennego (EDC - EveryDay Carry) i praktyczna na dłuższe wyprawy, kiedy jako uzupełnienie głównego bagażu, stanowi zasobnik pierwszej potrzeby. Saszetka wykonana z wytrzymałej cordury posiada "przesiąkniętą" doświadczeniami użytkowników utylitarną konstrukcję. Na szczególną uwagę w budowie zasługuje szeroki pas biodrowy, który nie skręca się podczas codziennego noszenia. Pas jest demontowalny a sama saszetka jest dostosowana do montażu do systemów typu MOLLE, dzięki czemu można ją podpiąć do plecaka czy torby posiadającej to rozwiązanie. Nerka posiada również 2 paski zamykane na klips, które posłużą do podpięcia saszetki np. na kierownicy roweru. Nerka zapewnia doskonałą organizację codziennego sprzętu (latarki, noża, scyzoryka, multitoola, krzesiwa, kluczy, portfela, dokumentów itd.). Przeznaczona szczególnie dla użytkowników, którzy preferują rozbudowane zestawy EDC i przygotowanie na każda możliwą okazję.

   Nerka WISPORT Gekon Multicam Black | Saszetka Biodrowa

    65,78 brutto, (  53,48 netto )
   Nerka WISPORT Gekon Multicam Black | Saszetka Biodrowa to duży i wygodny organizer służący do przenoszenia codziennego ekwipunku. Idealny do użytku codziennego (EDC - EveryDay Carry) i praktyczna na dłuższe wyprawy, kiedy jako uzupełnienie głównego bagażu, stanowi zasobnik pierwszej potrzeby. Saszetka wykonana z wytrzymałej cordury posiada "przesiąkniętą" doświadczeniami użytkowników utylitarną konstrukcję. Na szczególną uwagę w budowie zasługuje szeroki pas biodrowy, który nie skręca się podczas codziennego noszenia. Pas jest demontowalny a sama saszetka jest dostosowana do montażu do systemów typu MOLLE, dzięki czemu można ją podpiąć do plecaka czy torby posiadającej to rozwiązanie. Nerka posiada również 2 paski zamykane na klips, które posłużą do podpięcia saszetki np. na kierownicy roweru. Nerka zapewnia doskonałą organizację codziennego sprzętu (latarki, noża, scyzoryka, multitoola, krzesiwa, kluczy, portfela, dokumentów itd.). Przeznaczona szczególnie dla użytkowników, którzy preferują rozbudowane zestawy EDC i przygotowanie na każda możliwą okazję.

   Portfel WISPORT Lizard Cordura RAL-7013

    15,18 brutto, (  12,34 netto )
   Portfel WISPORT Lizard Cordura RAL-7013 to wygodny, mocny i pojemny portfel w szarym kolorze z zieloną lamówką, wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.

   Portfel WISPORT Lizard Cordura OLIVE GREEN

    15,18 brutto, (  12,34 netto )
   Portfel WISPORT Lizard Cordura OLIVE GREEN to wygodny, mocny i pojemny portfel w zielonym, oliwkowym kolorze z lamówką w innym odcieniu zieleni, wyprodukowany w Polsce. Lizard wykonany został z Cordury dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych. Portfel zamykany jest na rzep a zewnętrzna kieszeń posiada zamek błyskawiczny i przeznaczona została  na monety i różne drobiazgi, które łatwo zgubić. Wewnątrz znajdują się trzy przegrody na karty kredytowe, dwie przegrody na banknoty oraz przegródka z folii. Lizard bez problemu pomieści także dowód rejestracyjny pojazdu.