Nóż LionSTEEL T6B Black Canvas Old Black K490 by Molletta
Nóż LionSTEEL T6B Black Canvas Old Black K490 by Molletta to ostrze do wymagających zadań powstałe w kooperacji włoskiego producenta z Maniago i projektanta znanego jako Molletta. Nóż pochodzi z limitowanej do 999 sztuk T6 wykonanych ze stali K490.
T6B to pokaźnych rozmiarów nóż o konstrukcji full tang idealnie wpisujący się w konwencję outdoor i survival. Niemalże "pancerna" budowa, długa głownia drop point i wygodna rękojeść to cechy bardzo pożądane w tej kategorii noży. Przez wzgląd na solidną konstrukcję i możliwość montażu do rozwiązań typu Molle, T6B to nóż rekomendowany również do użytku taktycznego.
Nóż LionSTEEL T6B Black Canvas Old Black K490 by Molletta to posiada roboczy profil ostrza typu drop point ze szlifem płaskim. Ostrze ze stali K490 posiada czarne wykończenie (PVD + stonewash) a rękojeść typu Solid®, w którym to rozwiązaniu włoski producent się specjalizuje wykonano z czarnej micarty (black canvas). W komplecie z nożem znajduje się kabura z tworzywa kydex pozwalająca na przenoszenie w poziomie i w pionie (kompatybilna jak wspomniano wyżej z rozwiązaniami typu Molle).
Zestaw Przewodów Unitek microUSB-USB 0,3 m 3 szt.
Zestaw Przewodów Unitek microUSB-USB 0,3 m 3 szt. to zestaw trzech przewodów USB na microUSB o długości 30 cm przydatny do ładowania i synchronizacji danych w takich urządzeniach jak latarki, tablety, smartfony, kamerki.
Zestaw Przewodów Unitek microUSB-USB 0,3 m 3 szt. pozwala na ładowanie urządzeń wyposażonych w port microUSB oraz przesył danych z prędkością 0,48 Gbps.
Nóż składany FOX Knives The Sicilian FX-525 OL by Bob Terzuola
Nóż składany FOX Knives The Sicilian FX-525 OL by Bob Terzuola to projekt powstały w kooperacji amerykańskiego designera z włoskim producentem z zagłębia nożowego w Maniago.
The Sicilian to projekt bardzo użytkowy, nieskomplikowany w swej istocie. Design zgodny z wizją amerykańskiego, kultowego knifemakera Boba Terzuoli, którego noże są praktyczne i charakteryzują się "wdziękiem" projektów. Nóż The Sicilian wyróżnia możliwość otwierania za sprawą dysku na grzbiecie ostrza (thumb disc) lub po jego odkręceniu i przykręceniu stalowej wstawki, używania jako folder otwierany oburącz.
Nóż składany FOX Knives The Sicilian FX-525 OL by Bob Terzuola posiada głownię ze stali nierdzewnej N690 (wykończenie: satyna) i rękojeść z drewna oliwnego (olive wood). Głownię noża blokuje liner lock, a do jego przenoszenia służy skórzana kabura z odpinaną szlufką.
Nóż składany Kubey Karaji Black G10, Bead Blasted D2 (KU180A)
Nóż składany Kubey Karaji Black G10, Bead Blasted D2 (KU180A) to niewielkich rozmiarów, ale niezwykle wytrzymały folder EDC, który stanowi doskonałe narzędzie do codziennego użytku. Wyposażony w stal narzędziową ostrza D2 i rękojeść z odpornej na warunki atmosferyczne tworzywa G10, ten nóż jest gotowy, aby zawsze być przy tobie i nie zawieść w kluczowych momentach. To prawdziwy bestseller od Kubey Knife!
Nóż MK Knives & Tools Nomad “FuturePunk” | Vanax
Nóż MK Knives & Tools Nomad "FuturePunk" z serii zainspirowanej światem przesiąkniętym technologią. "FuturePunk" odwołuje się do wizji przyszłości nasyconej bytami cybernetycznymi, pochłoniętej wszęch-otaczającą cyfryzacją, postępującą robotyzacją i automatyzacją otoczenia. Grawery, w których możemy dopatrzyć się robotycznych chipów, czy też układu scalonego znajdujące się na kaburze są wyróżnikiem prezentowanej serii.
Nóż Muela Full Tang Pakkawood 170 mm (JABALI-17R)
Nóż Muela Full Tang Pakkawood 170 mm (JABALI-17R) to wszechstronny, zbalansowany, solidny, idealny partner do przetrwania i eksploracji terenów naturalnych.

